"Het vinden van deze plant is waardevoller dan het vinden van geld"
DE NEDERLANDSE REGERING IS EEN TERRORISTISCHE ORGANISATIE, DIE ZICH VOORDOET ALS DE OVERHEID VAN NEDERLAND, WAT EEN BEDRIJF BLIJKT TE ZIJN EN DIE ZICH BOVENDIEN VERRIJKT MET VERDIENMODELLEN EN INNAMES VAN GIFTEN DOOR DE ILLEGALE BELASTINGDIENST

Gaat onze geschiedenis zich herhalen? Komt er een derde wereldoorlog?
HET ANTWOORD IS NEEN!
Gelukkig worden ook wij iedere nieuwe dag een stukje wijzer en bewuster.
In februari 2022 hebben wij reeds een begin gemaakt om de Alternatieve Media bloot te leggen.
We zijn hier nog niet helemaal mee klaar, binnenkort komt de ontknoping van de Alternatieve Media.
De Alternatieve Media wordt gefinancierd door hun contacten die samenwerken (heulen) met de vijand, die (in)directe connecties hebben met leden van het WEF.
Tip: Lees de onderstaande artikelen door, zodat U hier alvast van op de hoogte bent.
De Bijbel zegt: "De liefde voor 'geld' is de wortel van alle kwaad", niet het 'geld' in het algemeen - omdat we het nodig hebben om te overleven in onze dagelijkse activiteiten.
We WORDEN en LATEN ons flink belazeren!
Lees het onderstaande artikel over de Staatscourant, dan gaan Uw ogen ook open.
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
DE LATE WAARHEID
Een verzorgingshuis op mijn 82e was mijn grootste fout in mijn leven. Zes harde Waarheden die niemand je vertelt.
Alle regeringen in onze wereld en hun handlangers die mee hebben gedaan aan het COVID-19 project zijn schuldig aan Genocide (Volkerenmoord), de ergste Genocide in onze tot heden bekende geschiedenis en bekende wereld!


