DE EERSTE DOMINOSTEEN IS GEVALLEN IN EUROPA
De Ommekeer volgt nu in een rap tempo, het QFS (Quantum Financial System) is reeds in werking getreden.

Onze Missie is onze lezers bekrachtigen met de Geest van Vrijheid, van God en het Christus Bewustzijn van bezielde mensen met een werkend geweten en een goed hart.
Micha Kat sprak zich als volgt hierover uit:
De vaccins van Hugo de Jonge, Jaap van Dissel, Ab Osterhaus en Marion Koopmans waren moordwapens en iedereen die zich heeft laten prikken zal sterven. Als deze massamoordenaars niet zouden worden beschermd door De Andere Krant zouden ze per omgaande worden gearresteerd.
Hoge functies worden bekleed door pedofielen omdat zij chantabel zijn. Dat zegt FBI-klokkenluider Sibel Edmonds. Ze ontmaskerde Dennis Hastert, die bekendheid verwierf als voorzitter van het Huis van Afgevaardigden, als pedofiel.
Bron en meer info: https://www.ninefornews.nl/fbi-klokkenluider-alleen-pedofielen-en-verkrachters-mogen-hoge-functies-bekleden-omdat-zij-chantabel-zijn/
Dit is de reden dat de Pandemie met het gevaarlijke COVID-19 experiment kon worden opgezet.

De Ommekeer volgt nu in een rap tempo, het QFS (Quantum Financial System) is reeds in werking getreden.
De grootste en bekendste Satanisten en Pedofielen in Nederland zijn Prins Bernhard, Joris Demmink en Jaap van Dissel. Ook Pieter van Vollenhoven wordt inmiddels genoemd door een onderzoeker.
Alles samengevat, duidelijker als dit kunnen we het niet meer maken na ons jarenlange onderzoek.