HET BEGIN VAN DE NIEUWE GESCHIEDENIS
De CCP is klaar… De Chinese Deep State is verdwenen… Twee naties zetten GROTE stappen die voor altijd zullen voortduren.
Ra ra, in Nederland kan dat omdat zij beschermd worden door andere topambtenaren en omgekochte en gechanteerde rechters en advocaten!
Op 2 februari 2024 komt Bart van Well officieel vrij.
Bart van Well krijgt momenteel een behandeling aangeboden in een kliniek om zijn PTSS te verwerken, die hij eerder opliep doordat hij als 15-jarige in een pedo netwerk belandde. Doordat hij als slachtoffer niet werd gehoord crashte hij in zijn leven en trapte hij in 2021 uit onmacht en woede de voordeur in bij Demmink.
Wanneer de behandeling goed aanslaat bij Bart heeft hij de mogelijkheid om eerder op vrije voeten te komen. Bart wil graag terug naar Hellevoetsluis, waar hij eerder woonde.
Meer info over Bart van Well: https://www.bart-van-well-foundation.nl/

In Nederland leven we in een omgekeerde wereld!
Voor het intrappen van een voordeur loop je de kans om een extra gevangenisstraf te krijgen van 2 jaar. Voor het verkrachten van minderjarigen en het doden van babies gaan topambtenaren vrijuit.
Slachtoffers worden behandeld als daders en daders worden beschermd door de rechterlijke macht.
Het moge duidelijk zijn dat er iets goed mis is in Nederland!
↓
De CCP is klaar… De Chinese Deep State is verdwenen… Twee naties zetten GROTE stappen die voor altijd zullen voortduren.
Zaterdag 16 mei 2026 wordt een zeer belangrijke bijeenkomst voor heel Nederland, omdat we kiezen voor een nieuwe richting.
Op 5 mei 2026 kreeg Myra een hartverscheurend bericht binnen over een kind van 7 jaar dat in de hel op aarde leeft. Haar hart brak. Want wat doe je als een kind van zeven jaar vertelt over het ondenkbare? Wat als haar hulpkreet niet alleen wordt genegeerd, maar zij door officiële instanties zelf is geplaatst op de plek waar...