OVER RUTTE, DE JOVD, SEKS MET DIEREN, PEDOFILIE, SEKS MET KINDEREN VAN 12 JAAR EN DRAAGMOEDERSCHAP
Wakker worden allemaal, we leven in een behoorlijk zieke wereld, waarin politici zich bezig houden met seks met dieren, seks met kinderen van 12 jaar en satanische rituelen.
Wakker worden allemaal, we leven in een behoorlijk zieke wereld, waarin politici zich bezig houden met seks met dieren, seks met kinderen van 12 jaar en satanische rituelen.
De bewijzen hiervoor zijn gewoon te vinden wanneer U een beetje onderzoek doet.
Dit artikel graag delen met Uw familie, beste vrienden en collega's.
Getuigenissen over seksueel misbruik: https://www.stichting-voor-slachtoffers-van-seksueel-misbruik.nl/getuigenissen-van-seksueel-misbruik/
Veel video's worden ondertussen verwijderd van het internet of op 'private' gezet.
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
DE ONTMASKERING VAN DE POLDER-MATRIX
Klonen en gemaskerde puppets laten de LIVE film doorlopen in onze wereld, waar wij ons momenteel in bevinden middels de omgekochte media, waar wij zelf de toeschouwer van zijn.
Med Beds laten geamputeerde armen en benen weer opnieuw aangroeien en redt mensen die op dit moment de dood in de ogen kijken; MED BEDS genezen kanker en nare ziektes!


