GODDELIJKE BOODSCHAP DEEL 3
Hieronder is deel 3 te lezen ter verduidelijking van de negatieve rol en samenzwering in woord en beeld van de Rooms-Katholieke kerk binnen onze huidige samenleving.

Hieronder is deel 3 te lezen ter verduidelijking van de negatieve rol en samenzwering in woord en beeld van de Rooms-Katholieke kerk binnen onze huidige samenleving.
Gepubliceerd door hoofdredactrice Dienie Kars
van De Nieuwe Media (Waarheidskrant)
Door gewijd acoliet A.M.L. (Ad) van Rooij vanuit zijn Rooms-Katholieke parochie Heilige Oda Sint-Oedenrode-Son-Breugel ((- Ad van Rooij is een vanaf 1953 Gedoopt, Gevormd en Getrouwd Rooms-Katholiek inwoner binnen de parochie Heilige Oda Sint-Oedenrode-Son-Breugel (voorheen parochie Heilige Martinus te Olland), 't Achterom 9, 5491 XD Sint-Oedenrode (Olland) -)).

Premier Rutte brengt woensdag een bezoek aan paus Franciscus.
De ontmoeting vindt plaats in het kader van het Nederlandse voorzitterschap van de EU, meldt de Rijksvoorlichtingsdienst.
Rutte maakt een tussenstop in Rome op weg naar de Slowaakse hoofdstad Bratislava. Daar spreekt hij met de premiers van Slowakije en Malta. Die landen volgen Nederland op als EU-voorzitter.
De ontmoeting met de paus is voorafgaand aan de gebruikelijke woensdagaudiëntie in het Vaticaan.
Rutte zou vorige maand al naar Rome gaan, ook om premier Renzi te bezoeken. Die ontmoeting werd een dag uitgesteld, en toen was de paus niet aanwezig.
Het is de eerste keer dat Rutte en Franciscus elkaar officieel ontmoeten.
De premier was in 2013 wel aanwezig bij de inauguratie van de kerkvorst.
(bron: https://nos.nl/artikel/2110869-rutte-op-bezoek-bij-paus-franciscus)
Hoe werd Mark Rutte in godsnaam hoofd van de NAVO?
https://www.de-nieuwe-media.nl/l/gezamenlijke-brief-rkk-en-pkn-aan-premier-rutte-over-sila/
Voor meer achtergrondinformatie lees de volgende links met deeplinks op De Nieuwe Media.
https://www.de-nieuwe-media.nl/databank-ekc/
https://www.de-nieuwe-media.nl/
Ad van Rooij en Dienie Kars hebben
de Goddelijke kracht gekregen om de Bijbel (Oude en Nieuwe Testament) opnieuw
te schrijven vanuit de Goddelijke Historische Waarheid.

De rijkdom van onze aarde keert terug naar het mensenrijk!
De negatieve rol die de Staat en de Kerk hierin hadden wordt ons steeds duidelijker.
Vooral die van het zogenaamde Christendom, de Rooms-Katholieke kerk.
Mensen met een Christus bewustzijn zijn bewust dom gehouden.
Binnenkort komt verduidelijking hoe en waarom.
De Rooms-Katholieke Kerk is met meer dan 1,2 miljard
volgelingen het grootste kerkgenootschap ter wereld, en tevens de grootste
stroming binnen het christendom. Het hoofd van de Rooms-Katholieke Kerk is de
paus. Sinds 8 mei 2025 is dat paus Leo XIV. De kerk beroept zich op het Oude
Testament (inclusief de deuterocanonieke boeken) en het Nieuwe Testament van de
Bijbel, op de katholieke traditie en op het leergezag van Rome.
(Bron en meer info: https://nl.wikipedia.org/wiki/Rooms-Katholieke_Kerk)
Wanneer ons Collectieve Bewustzijn inzicht krijgt in ons aardse leven en ons aardse bestaan en het Christus Bewustzijn (Licht/Waarheid) aanneemt komt er vanzelf Liefde, Harmonie, Vrede en Overvloed in onze wereld, want alles Is er Al.
Hieronder is deel 3 te lezen ter verduidelijking van de negatieve rol en samenzwering in woord en beeld van de Rooms-Katholieke kerk binnen onze huidige samenleving.
Hieronder is deel 2 te lezen ter verduidelijking van de negatieve rol en samenzwering in woord en beeld van de Rooms-Katholieke kerk binnen onze huidige samenleving.
De Belastingdienst wisselt van BANK en krijgt NIEUW rekeningnummer bij de RABOBANK, (de bank met de reeds bewezen hypotheek fraude!).