Het Volk is de Baas en is Soeverein!
DE GEHEIME WERELD IN EEN BIJENKORF

Heb je je ooit afgevraagd hoe zoiets kleins iets zo krachtigs kan creëren?
Gepubliceerd door Dienie Kars │ De Nieuwe Media
Binnenin elke korf bevindt zich een perfect georganiseerde samenleving — elke bij heeft een doel, elke rol is essentieel, elk moment werkt aan iets dat groter is dan zijzelf.
Van de onverschrokken wachters tot de onvermoeibare verzamelaars, en de koningin in het midden — deze kleine wereld leert ons een grote les: teamwork, toewijding en eenheid kunnen iets echt ongelooflijks opbouwen. De volgende keer dat je een bij ziet, onthoud dan... dat je naar een van de grootste teams van de natuur aan het kijken bent.
(Bron: https://t.me/carelvdf/40522)

Hoe belangrijk zijn Bijen in onze huidige Wereld?
Bijen zijn super belangrijk!
Vooral Bijen zijn belangrijk bij de bestuiving van bloemen. Zonder deze en ook andere insecten zijn er veel minder vruchten en sterven planten uit omdat ze geen zaad meer maken.
Helaas neemt het aantal insecten sterk af. Dat komt onder andere door de verdere uitrol van 5G en het gebruik van bestrijdingsmiddelen in de landbouw. Onderzoekers en de echte en eerlijke wetenschappers maken zich daar grote zorgen over. Om insecten te helpen moeten er volop verschillende inheemse planten groeien. Niet alleen in natuurgebieden maar ook in parken, tuinen, langs akkers en in bermen. Dan bloeien er van de vroege lente tot de late herfst overal bloemen en is er altijd voedsel te vinden voor bijen, wespen en vele andere insecten.
Imker rouwt na dood van 350 duizend bijen:
'We zijn hier ontsteld over'
Bericht van 12 juli 2024
In Vlaardingen zijn plotseling zeven bijenvolken – maar liefst 350 duizend bijen – gestorven. Stadsimker Alwine van Winsen heeft er geen woorden voor. "Het is een dag om te rouwen", vertelt zij in het programma Lunchbreak op Radio Rijnmond. De bijenvolken zitten dit seizoen op het hoogtepunt.
Dat betekent volgens Van Winsen dat de dieren op hun grootst zijn. "De impact op de natuur is heel groot, de beestjes zijn hartstikke vlijtig en bestuiven ongelofelijk veel gewassen." Ze noemt het "vreselijk" dat de dieren dood zijn gegaan.
(Bron en meer info: https://www.rijnmond.nl/nieuws/1860661/imker-rouwt-na-dood-van-350-duizend-bijen-we-zijn-hier-ontsteld-over)
Wel heel toevallig dan dat dit na twee dagen gebeurde na het opschroeven van 5G naar 3.5GHz-5G !!
U bent bij deze gewaarschuwd voor het gevaar van deze zendmasten!
Hieronder staan artikelen over het opschroeven naar 3.5GHz-5G.
5G wordt binnenkort veel sneller:
7 vragen en antwoorden
Colin Baak 3 juli 2024, 19:09 4 min leestijd
Heel veel mensen zien nu al een 5G-icoontje in de notificatiebalk op hun smartphone staan en maken dus al gebruik van 5G. Dat is dus wel via de 700MHz-frequentie, wat geen grote voordelen biedt. Als je telefoon verbinding maakt met de 3,5GHz-band ga je pas echt merken wat 5G te bieden heeft.
Iets downloaden of uploaden gaat stukken sneller en ook is er meer capaciteit aanwezig. Stel: je staat op een festival met duizenden mensen, dan is het momenteel vaak het geval dat je internetsnelheid en verbinding beroerd zijn. Met 5G via de 3,5GHz-frequentie zijn zulke zaken verleden tijd.
(Bron en meer info: https://www.androidplanet.nl/nieuws/5g-faq/)
Zie ook deze informatie: https://www.nu.nl/tweakers/6323447/nederland-heeft-als-hekkensluiter-nu-ook-snelle-5g-dit-kun-je-ermee.html En deze website: https://www.telecombinatie.nl/nieuws/nederland-heeft-eindelijk-sneller-5g
Vraag: Hoe lang hou jij het nog vol met die G-Straling?
IEDERE WERKGEVER DIE BIJ DE K.V.K. STAAT INGESCHREVEN, WAARONDER DE ARBODIENSTEN ZELF, ZIJN HUN WERKNEMERS DIE ACHTER DE PC WERKEN AAN HET "ROOSTEREN" MET ELEKTROMAGNETISCHE VELDEN VANUIT 5G, 6G, 7G, 8G EN HOGER IN STRIJD MET DE ARBEIDSOMSTANDIGHEDENWET

Alle werkgevers in Nederland en vanuit Nederland in alle landen van de Europese Unie overtreden in zeer ernstige mate de Arbeidsomstandighedenwet (Arbowet).
Alle
werkgevers (NV's, BV's, Stichtingen, Verenigingen, Kerkgenootschappen,
Arbodiensten, Rechtbanken, Universiteiten, Ziekenhuizen, Huisartsen,
GGZ-instellingen, GGD-instellingen, Scholen, Gemeenten, Provincies,
Tweede Kamer, Raad van State, etc.) in Nederland en vanuit Nederland in
alle landen van de Europese Unie overtreden in zeer ernstige mate de op
26 juni 2013 door het Europees Parlement en de Raad van de Europese Unie
bekrachtigde Europese 'Richtlijn 2013/35/EU betreffende de
minimumvoorschriften inzake gezondheid en veiligheid met betrekking tot
de blootstelling van werknemers aan de risico's van fysieke agentia
(elektromagnetische velden)' die is opgenomen in de Nederlandse
Arbeidsomstandighedenwet.
Klik voor meer informatie en verdieping op de onderstaande paarse button.
↓
Vraag: Hoe lang hou jij het nog vol met die G-Straling?
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
KLAUS SCHWAB (WEF founder and chairman): "WE PENETRATE THE CABINETS", 2017
We weten het al een hele tijd dat er DUMBS (ondergrondse tunnels) zijn maar zoals je het hier allemaal leest zouden we toch wel heel erg boos moeten worden op de regering. Want WAT proberen zij nu geheim te houden en te verstoppen voor ons? Daarom duurt de verbouwing van het Binnenhof in Den Haag zo lang en...
DE EERSTE DOMINOSTEEN IS GEVALLEN IN EUROPA
De Ommekeer volgt nu in een rap tempo, het QFS (Quantum Financial System) is reeds in werking getreden.
Alle SATANISTEN en PEDOFIELEN worden onthuld, dit is het definitieve einde van de DEEP STATE / CABAL
De grootste en bekendste Satanisten en Pedofielen in Nederland zijn Prins Bernhard, Joris Demmink en Jaap van Dissel. Ook Pieter van Vollenhoven wordt inmiddels genoemd door een onderzoeker.
Alles samengevat, duidelijker als dit kunnen we het niet meer maken na ons jarenlange onderzoek.
Het lijkt nu toch echt te gaan gebeuren... Krijgt de rest dan stokslagen die fout is geweest? Slachtoffers kunnen daarmee hun gram halen en daders worden lijfelijk gestraft wat echt pijn doet. Stelling: De slachtoffers mogen zelf gaan bepalen wat er met de daders van misdaden en corruptie dient te gebeuren. Wat vind jij daar zelf van? Stuur ons een...
Een speciaal en lang interview over het releasen van de UFO files door het Pentagon. Interview met Peter Van Den Broucke, auteur en ex-militair.
HISTORISCHE EUROPESE HITTEGOLF
VELE ZIELEN WERDEN IN DE HUIDIGE TIJDLIJN NAAR ONZE AARDE GESTUURD OM DE OMMEKEER TE BEWERKSTELLIGEN
Deze reis was voor sommigen heel erg zwaar; vele beproevingen, ervaringen en levenslessen waren eerst nodig om tot besef en bewustzijn te komen.
HOE LANG PIK JIJ DIT NOG VAN DE (R)OVERHEID?
De tijd van zwijgen is nu echt voorbij beste en lieve lezers en volgers!
De Zionisten vragen om een Vrijbrief om hun macht zonder geweld op te geven.
Update gijzeling Mariëtte Groothoff
Als je er voor staat, sta je oog in oog met de raadsels van de geschiedenis – tastbaar bewijs dat de oude wereld veel meer met elkaar verbonden was dan we ooit dachten.
HUGO DE JONGE TOVERDE 5,1 MILJARD EURO WEG!
De openbare CORONA-VERHOREN van de Parlementaire Enquête Commissie Corona zijn op vrijdag 29 mei 2026 van start gegaan.
Het Witte Huis heeft beelden vrijgegeven van president Trump die FORMEEL het vredesmemorandum van overeenstemming met Iran ondertekent in Versailles, Frankrijk — vlak voordat hij naar Amerika vertrekt.
Naar aanleiding van een e-mail gericht aan Ad van Rooij stuurde Ad van Rooij onze redactie de kopij toe wat wij in dit gepubliceerde artikel hebben verwerkt.
De eerste nieuwe gevangenisdirecteur voor na de Ommekeer heeft zich reeds aangemeld en aangesteld; dit weten wij uit een zeer betrouwbare bron.
Wij zetten alles in het Licht waar het Licht over mag gaan schijnen, zodat het Licht zijn goede werk; Gods werk gaat doen.
DE OPENBARE AANKONDIGING IS WERELDWIJD!
* Nu LIVE podcast maandag 15 juni 2026 *
[4, 10, 20] DJT - [22, 10, 65] DGK
Zorg ervoor dat onze samenleving nooit afhankelijk wordt van digitaal geld.
De 'kanker' moet Chris Klomp van het podium laten verdwijnen!
Mega onthulling Pentagon, Erasmus mc en het zelfgemaakte griepvirus.
Ad van Rooij (E.K.C.): "Ze zullen het door mij in 1999 gewonnen Europese Arrest Moeten Naleven; lees hieronder meer".
SPIRITUALITEIT
Heb je je ooit afgevraagd waarom de wereld gehoorzaamheid en conformiteit viert, maar eenzaamheid en spirituele zoektocht afstraft?
REMOTE VIEWING
Elizabeth April heeft via REMOTE VIEWING ontdekt wie de wereld werkelijk bestuurt.
Een eerbetoon aan Yvonne Keuls, voor wie ze was en wat ze jarenlang deed...
Waardeer je onze artikelen en de informatie die wij delen?































