HET EINDSPEL
Dit is de reset. Dit is de transformatie. Dit is het begin van een nieuwe wereld.

Judy Note: Welkom aan het einde van de Deep State. Er werd gemeld dat Trumps wereldwijde militaire alliantie in realtime massale arrestaties verrichtte, waaronder die van 150 bankiers die de wereldwijde valutahervorming tegenhielden. De dreiging met een nucleaire Derde Wereldoorlog werd verdacht van een valse vlag-operatie. De zogenaamde "containerkinderen" zouden veilig zijn. De witte hoeden hebben de leiding. Vertrouw op het plan.
Bron en meer informatie is te lezen op de onderstaande website.
https://operationdisclosureofficial.com/2026/06/04/restored-republic-via-a-gcr-as-of-june-4-2026/
[1e druk]. Oorspr.titel: The Complete Book of Self-Sufficiency (1976). Het beste handboek op het gebied van ecologisch leven & zelfvoorziening; granen, brood bakken, bier brouwen, kaas maken, moestuin, energie opwekken, smederij, houtbewerking, etc. Geïllustreerd met informatieve tekeningen.
Zie: https://www.deslegte.com/leven-van-het-land-999731/
Shaneney: Het idee is heel aanlokkelijk. Bij mij komt helaas meteen de vraag naar voren: "Hoe lang duurt het voor we veilig zelf dingen kunnen kweken in een stuk vruchtbare grond?".
Er wordt al decennia lang gif over ons heen uit gestrooid, welke gif soorten, zware metalen en de rest, hoe lang blijft dit aanwezig in de aarde, op de hoogte/diepte dat geplant fruit, groente, aardappelen en overige producten dit in zich op blijven nemen? Wij hadden een stukje volkstuin kunnen gebruiken dit jaar. Deze kans hebben we voorbij laten gaan, vanwege de grote hoeveelheden metalen en ander gif die er nog steeds over ons worden uit gestrooid. Nederland is nog steeds het testgebied van al die ongewenste NGO programma's, helaas.

Reeds jarenlang (vanaf 2001) steek ik mijn nek uit en gebruik ik al mijn kennis, middelen en tools om informatie te delen wat de omgekochte media voor ons bewust achterhoudt.
Zie: https://www.freedom-for-all-worldwide.com/l/mijn-relaas-en-ervaring-van-gisteren/
Ben vanmorgen om 07:00 uur opgestaan, gisteren om 05:00 uur.
Heb in de afgelopen jaren bergen type werk verzet.
Voel mijn tranen opkomen... Wat een leven...
Ondertussen, tijdens het schrijven, luister ik naar deze video.
Op 16 mei 2026 werd ik door de geheime dienst opgepakt.
Lees hier mijn verhaal wat ik in een blog op schreef.
Heb in 2018 mijn relatie met mijn Prins op het Witte paard op moeten geven in Duitsland.
Ik had in de periode tussen 2008 en 2018 alles wat ik wenste, ik woonde op een hele mooie grote boerderij...
We hadden een aantal fokmerries en ieder jaar veulens die werden opgefokt, lieve honden, kippen, koeien... Ik moest toen een keuze gaan maken, zwijgen of mijn Missie gaan doen en volbrengen.
Heb voor de Pasen in 2018 alles opgegeven en ben mijn aardse Missie gaan doen.
Heb mijn toenmalige leven moeten opgeven en ook mijn vriendenkring.
Als klap op de vuurpijl brak ik in de zomer van 2018 mijn rug, toen werd ik lichamelijk uitgeschakeld.
Vanaf dat moment heb ik alle knopen moeten doorhakken die er nog waren.
Er was geen andere keuze meer, mijn Missie moest ik uitvoeren.
Heb tot heden al mijn tijd, energie, kennis, gaven, inzichten en middelen ingezet.
Heb daarbij heel veel risico's genomen - Het was Gods werk.
Het is mij gelukt... Ben een erg dankbaar en realistisch mens geworden.
Ik doe nu wat mijn hart mij in geeft, ik ga weer leven...!
Sommige mensen kun je helpen door hen juist niet meer te helpen.
We hebben allemaal handen en voeten, een mond, een stem en oren gekregen.
Ga ze ook gebruiken en inzetten in de toekomst, doe het!
Spreek hardop uit wat je wil in jouw leven en ga dat ook echt doen.
Wacht niet..., op niemand, want dan gaat je leven voorbij!
Ga nu genieten van jouw huidige leven en neem je lessen en ervaringen mee.
Ga ik ook doen... Zeker weten... De tijd van strijden is voorbij!
Mijn conclusie tot heden:
Wat zijn wij toch gek geweest... Man, man...
Ga genieten in het Paradijs op onze aarde, door God, onze Schepper, gegeven.
Wij bevinden ons reeds in de zevende hemel, echt waar!
Sommigen beleefden echter de hel op aarde...
Karma is een Bitch, het werkt door uit vorige en huidige levens.
Laat je handen wapperen en gebruik je gezonde verstand.
Dan komt er vanzelf Gerechtigheid en een Ommekeer in onze wereld.
Mijn werk, Gods werk, zit er nu bijna op...
De MED BEDS komen eraan, ook in Nederland.
Daarna ga ik reizen, de hele wereld over, dat is mijn wens!
"Zodra de 'doden' op papier (Persona) als Goddelijke wezens
(mensen van vlees en bloed) op staan, gaat het roer om in onze wereld!"
Keurig filmpje van Roeland. https://t.me/powerofthepack
- Dit zijn officiële documenten uitgeprint vanuit de KVK met DUNS
nummers en al. Andre: "Hoeveel jaar roep ik en vele met mij al dat alles
fictie is. Wij Nederland zijn geen land maar een bedrijf. Een bedrijf
heeft geen wetten en laat staan dat ze die kunnen maken. Het is complete
fraude wat daar in Den haag gebeurt. En jij bent doormiddel van je BSN
nummer slaaf cq de melkkoe. Wij worden compleet uitgekleed doormiddel
van belastingen, accijnzen en vul iedere andere benaming van een
belasting dan maar in. Ga dat nu toch eens allemaal begrijpen. Als wij
mensen ons samenpakken is het zo afgelopen. Wij zijn de baas en wij
bepalen. Het tuig daar in Den Haag hoort dienbaar te zijn voor ons
mensen en niet andersom. Dit geldt ook voor de Politie. Ze horen ons te
dienen en te beschermen. Maar helaas voeren ze opdrachten uit die
geroepen worden door iets wat feitelijk helemaal niet bestaat. Er is
geen mandaat omdat Gratie God niet meer is dan een Bijbelse uitdrukking.
Dit staat zwart op wit op een WOO verzoek. Het staat allemaal op mijn
telegram kanaal."
Bron: https://t.me/nietsiswathetlijkt/23007
Wij zijn het spuugzat om er doekjes om te blijven winden, dit is de keiharde Waarheid!
Jaap van Dissel als baas van het RIVM wordt beschuldigd van kindermisbruik en kindermoord door Micha Kat. Helaas kan dat niet bewezen worden. Wat wel bewezen kan worden, is dat Jaap van Dissel als hoofd van het RIVM verantwoordelijk is voor de vergiftiging van alle Nederlanders, omdat hij de meetgegevens van de nanouitstoot van katalysatoren, waar we bijna allemaal de chronische vergiftigingsklachten van hebben, onder de pet houdt door het ongereguleerd te laten.
Dit gebeurt natuurlijk in opdracht van de olie- en energie-industrie. Dit roept veel vragen op. We weten dat de Rockefeller/Rothschild-benzine-industrie er alles aan doet om andere secundaire oorzaken van vergiftiging, zoals chemtrails, PFAS, chemische voeding en microplastics, naar voren te schuiven om te zorgen dat de nr. 1-oorzaak van de vergiftiging van de mensheid in de wereld nanouitstoot van benzineauto-katalysatoren onder de pet te houden.
Wordt Micha op deze manier ook ingezet om de nanovergiftiging met katalysatoren waar Jaap van Dissel verantwoordelijk voor is, van de agenda te houden?
Herken de patronen
Alle zogenaamde bekende klokkenluiders blijken keer op keer de olie-industrie te dienen. Bijvoorbeeld Mike Yeadon, die in een van zijn video's plotseling katalysatoren gaat goedpraten. Een ander voorbeeld is Reiner Fuellmich, die gevangen zit omdat hij het coronaschandaal aankaart. Reiner is tevens als advocaat verantwoordelijk voor het openbaren van het dieselschandaal.
Wat mensen niet weten, is dat door het dieselschandaal de prijs van benzine skyhigh ging en dat al die oude diesels verkocht werden naar Afrika en dat de verkoop van benzinewagens daardoor ook nog eens skyhigh ging. Kortom, ook Reiner heeft de olie-industrie onschatbare diensten bewezen. Ook de achternaam, die in Duitsland helemaal niet bestaat Fuellmich (brandstof mij) roept heel veel vragen op.
Zodra je dit soort patronen gaat herkennen, ga je je afvragen hoe dit spel met al die dubbele bodems door de olie-industrie gespeeld wordt om hun belangrijkste product, benzine, vrij te waren van kritiek, mede omdat we weten dat het nano ervan gebruikt wordt voor de modificatie en depopulatie van de mensheid.
En we weten natuurlijk dat de complete alternatieve media is gerecruteerd en in het leven wordt gehouden door Jan van Aken EFET, secretaris-generaal overkoepelende Europese organisatie olie, gas en biomassa.
En zo zijn er heel veel meer voorbeelden als je dieper gaat graven.


Wat zijn hierin jouw aller diepste wensen, verlangens en dromen?
Zal
thuiskomen: zult/zal thuiskomen: zult/zal thuiskomen: zult thuiskomen:
zal thuiskomen: zullen thuiskomen: zullen thuiskomen: zullen thuiskomen
voorwaardelijk : zou thuiskomen: zou thuiskomen: zou(dt) thuiskomen:
zoudt thuiskomen: zou thuiskomen: zouden thuiskomen: zouden thuiskomen:
Lees verder op de onderstaande website.
Zie: https://www.droomhuis-transformatieproces.nl
Als je wist hoe Krachtig je eigen Gedachtes zijn, zou je voortaan alléén nog maar Positieve Gedachtes hebben...

Wanneer ons Collectieve Bewustzijn inzicht krijgt in ons aardse leven en ons aardse bestaan en het Christus Bewustzijn (Licht/Waarheid) aanneemt komt er vanzelf Liefde, Harmonie, Vrede en Overvloed in onze wereld, want alles Is er Al.
Dit is de reset. Dit is de transformatie. Dit is het begin van een nieuwe wereld.
Welkom bij de Church Of Own Body And Soul (COOBAS).
Starlink, beheerd door de Amerikaanse ruimtevaartmacht, zal de oude infrastructuren vernietigen en ons gratis energie, revolutionaire medische bedden, een transparant stemsysteem en de langverwachte Quantum ISO-munten brengen.
Virussen, bacteriën en schimmels zijn mede-veroorzakers van kanker en kunnen op natuurlijke wijze worden geneutraliseerd!
Omdat ziek zijn tot heden een verdienmodel is voor vele artsen heten de ziekenhuizen tot heden zo. In de nieuwe en vrije wereld worden de ziekenhuizen hernoemd als gezondheidshuizen met MED BEDS.
Toine Manders noemt de overheid "een criminele organisatie", vecht al sinds de jaren negentig tegen de Belastingdienst en verhuisde tijdens corona naar Florida. In deze aflevering van Grensloos Gebabbel ontvangen Sina en Maxim libertariër en fiscalist Toine Manders — de "antipoliticus" die de politiek wil afschaffen. Een gesprek dat schuurt: over...
Het is zover. De waarheid ligt op straat en ze kunnen werkelijk geen kant meer op. Handhavers in heel Nederland dreigen hun wapenstok en pepperspray kwijt te raken. De reden? De overheid krijgt haar eigen administratie en examens bij de Politieacademie niet op orde!
Lees: Matteüs 24:23–24 met vetgedrukte letters.
Wanneer wijdt Kees van der Spek een uitzending aan slachtoffers en overlevers die satanisch ritueel misbruik hebben meegemaakt?
Tsjernobyl leugen van 1986 - De zoveelste leugen om mensen maar weer ergens bang voor te maken.
Vraag: Hoeveel controle houden we in de toekomst nog over onze eigen gegevens, vrijheid en de manier waarop de huidige technologie wordt ingezet?
Journalisten, vloggers en bloggers die niet voor de reguliere media werken, mogen weer als pers verslag doen vanuit rechtbanken.
Op maandag 13 juli 2026 publiceerde Juan O Savin (JFK Jr.) het onderstaande schema, dat de laatste fasen van de QFS-uitrol en GCR bevestigt. Deze uitrol zal een totale overwinning op de Cabal betekenen en vrijheid en welvaart teruggeven aan elke patriot:
Op het gekaapte grondgebied van Nederland door Zionisten (de nep Joden) mag je klaarblijkelijk NIETS schrijven over welke straf foute mensen in het foute regiem zouden moeten krijgen na hun uitgevoerde daden en beslissingen.
GOD HELP ONS! De aarde en de mensheid hebben deze bijzondere plant van onze Schepper nu nodig om een vrije en gezonde wereld met elkaar te creëren.
Waarom het verbouwen van hennep lange tijd verboden was.
Het is geen geheim meer dat de wereld, het bestuur, de systemen, de industrieën en instellingen heel anders in elkaar steken dan ons wordt voorgehouden.
Wat er in Ter Apel gebeurt, met die criminele asielzoekers, is het resultaat van een deal tussen een ministerie dat paniekerig draagvlak zoekt voor dwang inzake de spreidingswet en asiel NGO's, Vluchtelingenwerk en Rode Kruis.
Lang voordat chloor op grote schaal werd gebruikt, bestond er een slimme, natuurlijke oplossing om openbare baden en zwembaden kristalhelder en veilig te houden: massief koper.
China heeft in een paar dagen tijd de meest afschuwelijke verwoesting meegemaakt die we ooit hebben gezien.
Volgens vele bewuste mensen is dit de oplossing voor het creëren van een liefdevolle wereld en de elite te ontmantelen.