GECHANTEERDE EN CORRUPTE POLITICI SPOREN NEDERLANDSE BURGERS AAN DAT ZIJ MOETEN GAAN VECHTEN ERGENS IN EEN VREEMD LAND?!

Wij roepen alle Nederlandse militairen en burgers op om per direct te stoppen met oorlog te voeren in een vreemd land!
Het Nederlandse volk laat hierbij weten dat zij geen oorlog meer willen en dat zij niet meer willen vechten in een vreemd land voor duivelse overheersers.
En daarmee lieve mensen is de hele zaak opgelost.
Zij zijn hun macht kwijt. Het is aan het volk of wij willen vechten.
WIJ WILLEN WERELDVREDE ANNO 2024


Rob Jetten en Kajsa Ollongren zijn degene die (eind)verantwoordelijk zijn voor wat er in de lucht boven Nederland gebeurt.
Ook al experimenteert het KNMI, de TU Delft, de universiteit van Groningen dat maakt niet uit. Deze twee mensen horen Nederland te bewaken zodat wij (en onze gezondheid) veilig zijn.
Dat hebben ze niet gedaan, ze stellen de totale Nederlandse bevolking bloot aan gevaar waarvan de gevolgen nog onbekend zijn en dat móet stoppen.
Deze twee mensen staan immers in dienst van de Nederlandse bevolking en werken bij de gratie van de Nederlandse bevolking.
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
Schade-aansprakelijkheidstelling van alle vanaf 21 april 2010 bij het gezin van A.M.L. van Rooij reeds aangerichte schade en nog aan te richten schade (materieel en immaterieel) waaronder ook alle schade van alle betrokken geraakte derden (waaronder die van gemachtigde M.R.G.W. v.d. Heuvel, wonende op het adres Vresselseweg 16a, 5491 PC te...
Patriotten, de afrekening is nu hier! Bereid je voor! Het gaat de komende dagen gebeuren dat de Matrix gaat breken.


