KENNIS EN INZICHT
Kom ook naar de Bewustwordingsbeurs op zondag 6 september 2026.
Het gaat goed komen in onze wereld,
ga ook in je kracht staan en connect je met gelijkgestemden.
Zonder verdienmodel kan de kachel niet blijven branden, bij niemand. Ik verkondig het hele plaatje waar wij mee te maken hebben als mens, al jarenlang en ontvang donaties als waardering wat ik tot heden doe. Dat geeft mij tot heden de moed en de kracht om door te gaan. Ik werd tot heden enorm gedemoniseerd door een clubje mensen, dit gebeurt bij vele andere waarheidssprekers en klokkenluiders ook.
Er zijn veel bots die hun verdienmodellen in chatgroepen spammen, heb reeds honderden, zo niet duizenden spammers, trollen en drollen verwijderd tot heden. Het lijkt erop dat een grote groep mensen niet tot besef kunnen komen. Het lijkt erop dat we met veel onbezielde mensen te maken hebben.
We gaan een nieuwe samenleving opbouwen met onze eigen kennis tot heden en moeten zelf het goede voorbeeld gaan geven. Daarmee veranderen we het Collectieve Bewustzijn en komt er vanzelf Vrede en Harmonie in onze wereld.
Fijne en een gezegende dag!
Meer info over mijzelf: https://www.freedom-for-all-worldwide.com/cv/
Meer informatie over het wereldse gebeuren: https://t.me/GesaraNederland/21635
Micha Kat: THIS IS THE BIGGEST STORY EVER TOLD! Waarom zwijgen de MSM? OMDAT ALS ZE DIT TOEGEVEN ZE DIRECT OOK TOEGEVEN DAT ALLES WAT ZE OOIT HEBBEN GEPUBLICEERD SMERIGE LEUGENS WAREN VAN DE SADO PEDO-DEEP STATE! Bron: https://t.me/deepbehind/1366

MI6-chef waarschuwde premier Covid was 'genetisch gemanipuleerd om te ontvolken' – Britse regering verborg de waarheid
Meer informatie: https://www.frontnieuws.com/mi6-chef-waarschuwde-premier-covid-was-genetisch-gemanipuleerd-om-te-ontvolken-britse-regering-verborg-de-waarheid/
De maniakken van de Europese Unie hebben hun ogen laten vallen op jouw spaargeld en ze willen het.
En het berust dan ook niet op toeval dat de Europese CBDC in oktober zal worden gelanceerd.
Met mooie praatjes en loze beloftes wil het EU monster graag dat jij je spaargeld niet langer op de bank laat staan waar het toch maar niets doet.
Meer info: https://niburu.co/financieel/20754-en-dit-zou-allemaal-op-toeval-berusten
Kom ook naar de Bewustwordingsbeurs op zondag 6 september 2026.
1776 - 2026
Het oude Tartaria komt weer tot leven!
Het ergste is dat de meeste mensen parasieten hebben – en het niet eens weten.
Gaan we ze klop geven in de vorm van stokslagen? Of is hen in het Licht zetten van de Waarheid een veel grotere straf?
STELLING: We hebben mensen nodig aan het roer die gezamenlijk voorkomen dat iemand ooit nog een nieuwe Fauci kan worden.
Wat als alles wat je hebt gezien een film is?
Hoe is het mogelijk dat de overheid jouw eigendom mag afpakken voor de winst van een multinational?
Help mee en ondersteun onze redactie om de Waarheid te kunnen blijven verspreiden in Nederland, België en in de rest van de wereld.
Wat de Telegraaf bedoelt te zeggen. Alle bezittingen van Prins Bernhard (Jr.) zijn in beslag genomen door Donald Trump op basis van Executive Order 13818.
Rutte zegt letterlijk zoals vrijmetselaars altijd de waarheid moeten verkondigen als onderdeel van hun satanische geloof: "Nederland is een republiek waarin één en dezelfde familie altijd de president levert".
Hieronder is deel 5 te lezen ter verduidelijking van de negatieve rol en samenzwering in woord en beeld van de Rooms-Katholieke kerk binnen onze huidige samenleving.
Hieronder is deel 4 te lezen ter verduidelijking van de negatieve rol en samenzwering in woord en beeld van de Rooms-Katholieke kerk binnen onze huidige samenleving.
1. Eer onze Schepper en onze Aarde
Wil jij graag blijven leven? Lees dan zeker dit artikel.
Hieronder is deel 3 te lezen ter verduidelijking van de negatieve rol en samenzwering in woord en beeld van de Rooms-Katholieke kerk binnen onze huidige samenleving.