Vertaal deze pagina naar:

HOE KUNNEN WIJ DE PROBLEMEN VAN ADELIEN OORTWIJN PER DIRECT OPLOSSEN?

05-01-2026

Adelien heeft een overgevoeligheid voor EHS (stralingsziekte!)


Waar besteed jij je geld allemaal aan?

Adelien Oortwijn heeft last van stralingsziekte (EHS*)

Door de huidige tijd worden mensen (Godzeidank) weer creatiever en gaan zelf denken en handelen oplossingen, zodat we weten wat er speelt in onze samenleving. Een voorbeeld hiervan is de Adelien in haar caravan.

(Klik hier hoe we Adelien Oortwijn financieel kunnen ondersteunen)



Adelien heeft een overgevoeligheid voor EHS (stralingsziekte!)

Deze video gaat over de inzameling die Adelien Oortwijn heeft gestart omdat ze nood gedwongen in een camper moest gaan wonen en waarom ze deze keuze heeft moeten maken.

Onder deze video is de volgende tekst te lezen:

De laatste stand van zaken m.b.t. de caravan


Update door Adelien Oortwijn

In de video vertel ik meer over de laatste stand van zaken m.b.t. de caravan. Alles doet het nu redelijk, alleen het verbruik van de gaskachel kan verder niets aan veranderd worden en dat is nu wel een ding. Om het overdag een beetje aangenaam te hebben doe ik ongeveer met 11 kg flessen een kleine week, afhankelijk van het weer. Dat had ik echt niet verwacht en gehoopt en was ook niet verteld.

Het geld is er niet voor en ook het ophalen van de flessen is een groot probleem. Het is helaas zoals het is en ik moet het ermee doen. De dieselkachel kan ik overdag ook niet aan hebben omdat die onder mijn zit gedeelte zit, de enige plek waar ik kan zitten. Dat gaat helaas niet goed door de EHS*.

In de camper, waar deze tussen de voorstoelen stond, ging het wel goed. Er boven op zitten dus niet. Bij deze de oproep wie mij kan helpen om aan genoeg gas te komen om de winter door te komen.

Er is geen andere woonoptie voor mij. Ik wacht nog op de grote fondsaanvraag, maar dan zal de winter voorbij zijn. Wie kan mij helpen aan genoeg gas voor de winter. Dit mogen ook gasflessen zijn die gebracht worden of een geld donaties waarvoor ik gas kan kopen en iemand kan betalen om het te brengen.

*) EHS is een overgevoeligheid voor straling, oftewel stralingsziekte.

Zie mijn andere video's over meer uitleg over mijn situatie.

Reacties mogen naar: adelien_o@hotmail.com

_______________


Leven met EHS 

(Electro Hyper Sensitivity)

Website: https://adelieno.wixsite.com/helpadelienaanwal



Help en denk mee met Adelien Oortwijn!

Zie YouTube kanaal: https://www.youtube.com/@Adelien83


Waar was U al die tijd?

Misschien schrikt U dat nu even af... Maar...

Dit moet toch eens gezegd worden en ons van het hart...

Terwijl onze Klokkenluiders werden opgepakt om de Waarheid te verkondigen in Nederland en in de gevangenis beland zijn en daardoor alles kwijt raakten moeten zij nu buiten in de kou slapen...

Hoe gaan we dat nu gezamenlijk oplossen?

Het is een collectief probleem!


Wij moeten nu eerst met ons allen de puin en ellende op gaan ruimen die de vorige Nederlandse kabinetten hebben veroorzaakt in Nederland en in heel de wereld. Wat vindt U daar eigenlijk zelf van terwijl U iets anders deed?

Hoe konden deze problemen ontstaan in onze samenleving?

Wat ging er fout? Wie zaten er aan de knoppen?

Waarom kwamen er zoveel asielzoekers?

VAN BOVENAF WORDT ER MEEGEKEKEN, DON'T WORRY!

Zodra de dode entiteiten op papier op gaan staan als levende mensen van vlees en bloed en er Recht wordt gesproken over de 342 stelende burgemeesters van Nederlandse gemeenten en de Nederlandse fake koning Willem-Alexander die alleen op een stukje papier een klein stukje grond in Nederland regeert komt er Gerechtigheid en Wereldvrede in onze wereld.

_______________________________

Wat wij kunnen betekenen voor mensen die last hebben van straling?

Elektrohypersensitiviteit (EHS) of stralingsgevoeligheid is het verschijnsel dat mensen last hebben van elektromagnetische velden (EMV) waarbij zij specifieke gezondheidsproblemen ontwikkelen. In het algemeen geldt: stralingsbelasting weg, klachten weg (al kan dit enige tijd duren).

Stichting EHS zet zich in voor deze groep mensen met als missie 'Mensen leren omgaan met elektromagnetische velden'. Ofwel: hoe zorg je ervoor dat elektromagnetische velden geen ontregelende invloed meer hebben op je leven. Meer lezen over Stichting EHS >>


Heb jij ook last van EHS (straling) in jouw eigen woning of woonomgeving?


Stuur dan een e-mail met jouw bevindingen naar:

redactie@waarheidskrant.nl

ONZE WERELD IN HET LICHT

Wij, De Nieuwe Media, brengen dagelijks het èchte en ware Nieuws in Nederland, België en ook in de rest van onze wereld. Onze website kan door iedereen eenvoudig vertaald worden in alle wereldtalen, zodat iedereen onze boodschap en het vrije woord kan lezen.

SPIRITUALITEIT

11-06-2026

Heb je je ooit afgevraagd waarom de wereld gehoorzaamheid en conformiteit viert, maar eenzaamheid en spirituele zoektocht afstraft?

REMOTE VIEWING

10-06-2026

Elizabeth April heeft via REMOTE VIEWING ontdekt wie de wereld werkelijk bestuurt.

Beoordeling van de methodologische werkwijzen die zijn toegepast in de Pfizer-onderzoeken naar het COVID-19 mRNA-vaccin met betrekking tot de Good Clinical Practice (GCP)

Van Dissel werd, net als Osterhaus, Koopmans en Fouchier, onderscheiden met de hoogste koninklijke eerbewijzen.

De uithuisplaatsingen, waarbij mensen hun woning verliezen en langdurig dakloos raken door bijvoorbeeld een huurschuld, nemen toe. Wanneer ik bij een adres kom om hulp te bieden, blijkt het huis vaak leeg te staan of inmiddels bewoond te worden door voor mij onbekende mensen.

Gelukkig wie zuiver van hart zijn, want zij zullen God zien.


Matteüs 5:8