DE KEIHARDE WERKELIJKHEID!

Waar was U al die tijd?
Bedankt Medelanders,
Dit moet toch eens gezegd worden en ons van het hart...
Terwijl onze Klokkenluiders werden opgepakt om de Waarheid
te verkondigen in Nederland en in de gevangenis beland zijn en daardoor alles kwijt raakten moeten zij nu buiten in de kou slapen...
Wat deed U zelf in die tussenliggende tijd?
_________________
De andere kant opkijken?
Of Uw hoofd in het zand steken?
Of te denken dat anderen hun problemen wel oplossen?
Sorry voor deze preek, maar dat was even nodig om tot besef te komen.
_____________________
Lieve en beste Medelanders,
Waar was U toch al die tijd? Had U het te druk met Uw eigen sportclubjes? Of was U bezig met Uw ellebogen om hogerop te komen? Iedereen is gezien en alles is vastgelegd.
De Volkstribunalen
gaan binnenkort beslissen over de straffen van diegenen die de
criminele organisatie tot heden in stand hielden door hun
arbeidscontract en hun eigen daden. De jury gaat binnenkort korte metten maken met hen, niemand uitgezonderd. De burgemeesters en wethouders mogen straks als eersten verschijnen voor het Volkstribunaal.
Bent U reeds bekend met remote viewing? Wij wel.

DE ASIELZOEKERS GAAN BINNENKORT ALLEMAAL TERUG NAAR HUIS!
Alle asielzoekers gaan binnenkort terug naar hun geboorteland voor hun maandelijkse toelage. Deze toelage wordt zeer binnenkort mogelijk gemaakt door de GESARA fondsen.
Voordat het werkelijk uit de hand gaat lopen met de cultuurverschillen gaan de asielzoekers tijdig terug naar hun land van herkomst en gaan ze helpen hun eigen land op te bouwen.
De Nederlanders hebben dan geen woningnood meer en kunnen het land op gaan bouwen met alle tools en uitvindingen die ons vrijelijk ter beschikking worden gesteld.
VAN BOVENAF WORDT ER MEEGEKEKEN, DON'T WORRY!
Zodra de dode entiteiten op papier op gaan staan als levende mensen van vlees en bloed en er Recht wordt gesproken over de 342 stelende burgemeesters van Nederlandse gemeenten en de Nederlandse fake koning Willem-Alexander die alleen op een stukje papier een klein stukje grond in Nederland regeert komt er Gerechtigheid en Wereldvrede in onze wereld.

Wij moeten nu eerst met ons allen de puin en ellende op gaan ruimen die de vorige Nederlandse kabinetten hebben veroorzaakt in Nederland en in heel de wereld. Wat vindt U daar eigenlijk zelf van terwijl U iets anders deed?
OPROEP
Wie kan Adelien NU aan gasflessen of vulling voor haar gasflessen helpen? Het is toch godgeklaagd in Nederland dat er iemand straks in de kou moet overleven en door moet brengen in een caravan vanwege EHS ?
Hulp is NU dringend nodig! Het wordt straks nog kouder en het is toch een schande in een land waar voor duizenden euro's vuurwerk wordt gekocht, geen geld is voor haar?
Geef HULP door midel van een Donatie: https://steunactie.nl/actie/ondersteun-onze-organisatie-free-life-world-en-onze-humanitaire-projecten/-25122
Gemeenten moeten zich nu ook kapot schamen.
Sociale Zaken schaam jullie!
Jullie kunnen
straks niet zeggen:
"Ik wist het niet".
______
Adelien heeft al heel veel informatie gestuurd en nog laten ze haar barsten. Wel is er door een paar instanties hulp geboden, waar ze heel dankbaar voor is.
Maar het budget waar zij over beschikt, is betreurenswaardig. Lees ook haar YouTube vlogs, hoe ze vecht tegen bureaucratie!
Gelukkig zijn er wat mensen in
haar omgeving die haar wat helpen, maar vaak zijn het ook mensen met een
klein budget.
Vandaar onze oproep in onze digitale Waarheidskrant.
Door de huidige tijd worden mensen (Godzeidank)
weer creatiever en gaan zelf denken en handelen oplossingen, zodat we
weten wat er speelt in onze samenleving. Een voorbeeld hiervan is de
Adelien in haar caravan. Lees haar eigen verhaal hieronder, bekijk en
beluister de video en volg de updates.
_______________
Wie o wie kan Adelien Oortwijn helpen om aan gas te komen in Joure?
Door Adelien Oortwijn
"Uiterlijk a.s. maandag moet ik een aantal 11 kg flessen hebben. Het is nood omdat ik volledig in de caravan leef. De financiële middelen zijn er niet om duidelijke redenen."
Zie onderstaande video en mijn andere video's op mijn youtube kanaal voor meer duidelijkheid omtrent mijn situatie. Zouden jullie het willen delen om zoveel mogelijk mensen te bereiken? Dankjewel!
____________________
Wat wij kunnen betekenen voor mensen die last hebben van straling
Elektrohypersensitiviteit (EHS) of stralingsgevoeligheid is het verschijnsel dat mensen last hebben van elektromagnetische velden (EMV) waarbij zij specifieke gezondheidsproblemen ontwikkelen. In het algemeen geldt: stralingsbelasting weg, klachten weg (al kan dit enige tijd duren).
Stichting EHS zet zich in voor deze groep mensen met als missie 'Mensen leren omgaan met elektromagnetische velden'. Ofwel: hoe zorg je ervoor dat elektromagnetische velden geen ontregelende invloed meer hebben op je leven. Meer lezen over Stichting EHS >>
De laatste stand van zaken m.b.t. de caravan
In de video vertel ik meer over de laatste stand van zaken m.b.t. de caravan. Alles doet het nu redelijk, alleen het verbruik van de gaskachel kan verder niets aan veranderd worden en dat is nu wel een ding. Om het overdag een beetje aangenaam te hebben doe ik ongeveer met 11 kg flessen een kleine week, afhankelijk van het weer. Dat had ik echt niet verwacht en gehoopt en was ook niet verteld.
Het geld is er niet voor en ook het ophalen van de flessen is een groot probleem. Het is helaas zoals het is en ik moet het ermee doen. De dieselkachel kan ik overdag ook niet aan hebben omdat die onder mijn zit gedeelte zit, de enige plek waar ik kan zitten. Dat gaat helaas niet goed door de EHS*.
In de camper, waar deze tussen de voorstoelen stond, ging het wel goed. Er boven op zitten dus niet. Bij deze de oproep wie mij kan helpen om aan genoeg gas te komen om de winter door te komen.
Er is geen andere woonoptie voor mij. Ik wacht nog op de grote fondsaanvraag, maar dan zal de winter voorbij zijn.
Wie kan mij helpen aan genoeg gas voor de winter. Dit mogen ook gasflessen zijn die gebracht worden of een geld donaties waarvoor ik gas kan kopen en iemand kan betalen om het te brengen.
*) EHS is een overgevoeligheid voor straling, oftewel stralingsziekte.
Zie mijn andere video's over meer uitleg over mijn situatie.
Reacties mogen naar: adelien_o@hotmail.com
Help en denk mee met Adelien Oortwijn!
Zie YouTube kanaal: https://www.youtube.com/@Adelien83
Klussenbedrijf X22 deed reeds eerder een oproep voor Adelien.
Zie deze pagina: https://www.klussenbedrijf-x22.nl/gratis-klusteam/
Heb jij ook last van EHS (straling) in jouw eigen woning of woonomgeving?
Stuur dan een e-mail met jouw bevindingen naar:
redactie@waarheidskrant.nl
WERELDVREDE 🕊
Zodra de dode entiteiten op papier op gaan staan als levende mensen van vlees en bloed en er Recht wordt gesproken over de 342 stelende burgemeesters van Nederlandse gemeenten en de Nederlandse fake koning Willem-Alexander die alleen op een stukje papier een klein stukje grond in Nederland regeert komt er Gerechtigheid en Wereldvrede in onze wereld.
Zal de huidige Mensheid ten onder gaan aan gif, milieu en bedrog?
Dat ligt aan onszelf... Vanaf 25 april 2024 kunt U de Databank van het Ecologisch Kennis
Centrum B.V. en van haar cliënten vanaf 1988 tot in de toekomst blijven
raadplegen op De Nieuwe Media. (https://www.de-nieuwe-media.nl/) Daarmee
blijft U ook op de hoogte van het vervolg van deze gedane melding bij
de Autoriteit Consument & Markt.
____________________

Informatie over het EKC bij Sociale Databank Nederland (SDNL)
Directeur Ad van Rooij (Ecologisch Kennis Centrum) luidt de noodklok met betrekking tot diffuse vergiftiging van het milieu met Wolmanzout in hout. Klik op deze link: https://www.sdnl.nl/ekc/ekc.htm. Meer informatie en documentatie vindt U in de paarse link hieronder van de Databank van het EKC.
THE GREAT AWAKENING
Goddelijke Waarheidssprekers met een Christus Bewustzijn die door de (r)overheid 'Complotdenkers' of 'Wappies' worden genoemd zijn door middel van hun Hogere Zelf, (de Heilige Geest), verbonden met de Bron (onze Schepper) van Alles wat Is.
Dienie Kars (links) en Ad van Rooij (rechts) hebben beiden een Christus Bewustzijn.

Wees een goed voorbeeld voor anderen,
dan volgt
de kudde vanzelf...
Zo is het al jaren geweest... Welke kant het ook op gaat, door zelfkennis, tijd en energie
in goede humanitaire projecten te steken gaat onze wereld vanzelf
positief veranderen. Be the change!
Wij kunnen zelf gouden bergen verzetten wanneer wij gaan samenwerken en onze
talenten, gaven, kennis, krachten, expertise, handvaardigheden, middelen, tijd en energie
gezamenlijk gaan inzetten.
Wacht niet..., ook niet op ons..., doe vandaag zelf de eerste stap!
Meer info: https://www.freelifeworld.info/l/wacht-niet-op-ons-of-op-die-vele-anderen/
ONZE WERELD IN HET LICHT
Wij, De Nieuwe Media, brengen dagelijks het èchte en ware Nieuws in Nederland, België en ook in de rest van onze wereld. Onze website kan door iedereen eenvoudig vertaald worden in alle wereldtalen, zodat iedereen onze boodschap en het vrije woord kan lezen.
[4, 10, 20] DJT - [22, 10, 65] DGK
Zorg ervoor dat onze samenleving nooit afhankelijk wordt van digitaal geld.
De 'kanker' moet Chris Klomp van het podium laten verdwijnen!
Mega onthulling Pentagon, Erasmus mc en het zelfgemaakte griepvirus.
Ad van Rooij (E.K.C.): "Ze zullen het door mij in 1999 gewonnen Europese Arrest Moeten Naleven; lees hieronder meer".
SPIRITUALITEIT
Heb je je ooit afgevraagd waarom de wereld gehoorzaamheid en conformiteit viert, maar eenzaamheid en spirituele zoektocht afstraft?
Hoe kunnen we Mariëtte Groothoff helpen?
REMOTE VIEWING
Elizabeth April heeft via REMOTE VIEWING ontdekt wie de wereld werkelijk bestuurt.
Een eerbetoon aan Yvonne Keuls, voor wie ze was en wat ze jarenlang deed...
Waardeer je onze artikelen en de informatie die wij delen?
VRAAG: "MOET NEDERLAND BLANK BLIJVEN?"
Is Nederland alleen voor de Blanken?
De geheime heersers van de wereld - De satanische schaduwelite [TVRip] [Satanic Panic] [2001]
Afkomstig uit een tv-documentaireserie uit 2001. Met klassieke satanische NWO-complotten en een jonge Alex Jones.
De afbeelding van hierboven werd gepost nadat wij dit artikel hadden gepubliceerd.
ALICE BOSMAN WERD OP 5 JUNI 2026 AANGEHOUDEN NA DE OPENBARE CORONA-VERHOREN VAN JAAP VAN DISSEL EN PIETER JAAP AALBERSBERG
UITROL VAN DE MED BEDS (MEDISCHE BEDDEN)
Waardeer je onze artikelen en de informatie die wij delen?
De openbare CORONA-VERHOREN van de Parlementaire Enquête Commissie Corona zijn op vrijdag 29 mei 2026 van start gegaan!
BOODSCHAP VAN CHRISTINE COTTON
Beoordeling van de methodologische werkwijzen die zijn toegepast in de Pfizer-onderzoeken naar het COVID-19 mRNA-vaccin met betrekking tot de Good Clinical Practice (GCP)
‘Fabriek des Doods’
Van Dissel werd, net als Osterhaus, Koopmans en Fouchier, onderscheiden met de hoogste koninklijke eerbewijzen.
Meer heeft een bezield mens en een bezield dier (wezen) niet nodig in zijn aardse leven.
Juan O Savin noemt het huidige moment een orkaan van categorie 2 die oploopt tot categorie 6 – kort, intens, maar overleefbaar.
D-Day is de militaire codeletter
HET LICHT KEERT TERUG
"Dus toen zegende ik Q en de Anons en stuurde ik ze eropuit om de wereld te redden"
Door Dienie Kars │ De Nieuwe Media
De uithuisplaatsingen, waarbij mensen hun woning verliezen en langdurig dakloos raken door bijvoorbeeld een huurschuld, nemen toe. Wanneer ik bij een adres kom om hulp te bieden, blijkt het huis vaak leeg te staan of inmiddels bewoond te worden door voor mij onbekende mensen.
LANDELIJKE BIJEENKOMST ZONDAG 14 JUNI 2026
Dit wordt een zeer belangrijke landelijke bijeenkomst voor heel Nederland.
De openbare CORONA-VERHOREN van de Parlementaire Enquête Commissie Corona gingen op vrijdag 29 mei 2026 van start.
VERANDERT DE TIJD ZELF? TRUMPS GEMATRIA-CODES EN ONTHULLINGEN STAAN OP HET PUNT VAN VERSCHIJNEN!
De paniek binnen de Deep State bereikt een KRITISCH niveau — en nu heeft Donald J. Trump zelf zich bij Telegram aangesloten om de nepnieuwsmedia te omzeilen.
COMPLEETDENKERS
Gelukkig wie zuiver van hart zijn, want zij zullen God zien.
Matteüs 5:8
Tot heden blijft het echter angstvallig stil vanuit de gemeente Bergen op Zoom.
"Eindelijk zijn we weer baas op eigen erf",






























