Vertaal deze pagina naar:

IS DE MENSHEID REEDS IN STAAT OM ZICHZELF TE REDDEN EN UIT DE MATRIX VAN HET SLAVENSYSTEEM TE STAPPEN?

30-04-2026

Wij hebben de strijd niet tegen vlees en bloed, maar tegen de (r)overheden, tegen de machten, tegen de geweldhebbers van de duisternis van dit tijdperk, tegen de geestelijke machten van het kwaad in de hemelse gewesten.


John Baselmans schreef het volgende:

Via deze 2 boeken, wil ik jou zoveel mogelijk de totale blauwdruk laten zien waar ik jaren aan gewerkt heb. Het is mijn bibliotheek en een verzamelwerk, daar vanuit werk ik, en de vele documenten die ik nu gebruik als bewijs.

Dit boek is een verzameling van aanhalingen, komende vanuit vele boeken, tijdschriften, kranten, internet stukken en rapporten van andere mensen. Ik zie dit boek dan ook als een studieboek / naslagwerk voor diegenen die geïnteresseerd zijn.

Het is voor mij belangrijk dat er eindelijk eens een compleet boek is waar alles op een rijtje staat wat eeuwenlang ons verzwegen is. Wat je met de informatie doet en hoeverre je er waarde aan hecht om deze zaken te weten, is aan jou. Ik heb simpel de stukken hier geplaatst die in mijn ogen het dichtst bij de waarheid kwamen, en als een puzzel in elkaar zijn gevallen.

Het verleden heeft grote geheimen die in het heden nog zorgvuldig worden verzwegen. Toch zien we door vele citaten en artikelen op een rijtje te zetten dat er een duidelijke boodschap is.


Satanische rituelen

In het begin van de huidige mensheid hebben ze (de Annunaki/Anunnaki) een methode uitgevonden om mensen op topfuncties te kunnen chanteren, zodat de macht achter de schermen in stand blijft. Deze methode is door ambtenaren en functionarissen die naar topfuncties doorgroeien deel te laten nemen aan satanische rituelen. Dit gebeurt tot op de dag van vandaag nog steeds. John Baselmans schreef hierover in zijn boek met de titel "De Matrix".

Download de onderstaande 2 boeken van John Baselmans en lees deze!

Deel 1: https://www.johnbaselmans.com/Downloads/Books/Matrix1_download.pdf 

Deel 2: https://www.johnbaselmans.com/Downloads/Books/Matrix2_download.pdf 

Middels het onderstaande artikel kun je meer achtergrondinformatie lezen.

ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN

Wanneer ons Collectieve Bewustzijn inzicht krijgt in ons aardse leven en ons aardse bestaan en het Christus Bewustzijn (Licht/Waarheid) aanneemt komt er vanzelf Liefde, Harmonie, Vrede en Overvloed in onze wereld, want alles Is er Al.

Het is van cruciaal belang dat iedereen deze documentaire bekijkt over de ontdekking van CD-ROMs in Zandvoort, Nederland in 1998, die duizenden bestanden bevatten van kinderen en baby's die werden verkracht, gemarteld en vermoord. Dit zal je helpen te begrijpen wat de pedofiele en verdorven elite die ons regeert voor ons verbergt.

Koning Willem-Alexander en zijn GODDELIJKE EEDAFLEGGENDE Tweede en Eerste kamerleden, Commissarissen van de Koning, Burgemeesters van gemeenten, etc. zijn enkel TREKPOPPEN onder NAZI-VOC-WIC-ALLEENHEERSER Femke Halsema als opvolger van haar voorganger mr. Pieter Clifford.

Waarom niet? Om de simpele reden dat alle redenen en geschiedkundige motivaties voor dit valse feest gebaseerd zijn op geschiedvervalsing, fraude, bedrog, valsheid in geschrifte, oplichting, afpersing, samenzwering, meineed en misdaden tegen het eigen volk en de mensheid.

REMOTE VIEWING

22-04-2026

Over avonturen in remote viewing – buiten de gebaande paden denken. Kun en durf jij dat reeds?

RESET VAN 1776

17-04-2026

Tesla & The Cabbage Patch Kids verkent het verloren rijk van Tartarië en de Reset van 1776.

HET IS TIJD!

16-04-2026

Alle burgemeesters zijn op de hoogte dat wij weten dat zij fraude hebben gepleegd met onze Geboorte Trust.