Een reactie op social media naar aanleiding van de bovenstaande video:
"Als bovenstaande waar is, dan is de Linkse kant van de Europese Commisie uitgeschakeld. Europa is gevallen. Von der Leyen is aan haar eigen hoogmoed en haar eigen corruptie ten onder gegaan. Het wachten is nu op nieuwe presidentsverkiezingen. De mogelijkheid is aanwezig dat Orban daar een prominente rol in gaat spelen. Hij wordt door diverse Europese landen gesteund. Nog belangrijker is dat Prsedent Trump hem ook steunt.
"Brussel" zal moeten worden schoongeveegd en Europa zal opnieuw vorm gegeven moeten worden. Het uitmelken van Europa moet stoppen, het dienen van doelen die niet direct ten goede komen aan de Europese landen meteen van tafel!!
Europa moet terug naar de basis; samenwerking, samenleving, zorgzaamheid, veiligheid, gesloten buitengrenzen, Europa's identiteit oorspronkelijke bevolking en cultuur herstellen (ook per land), belastingstelsel grondig renoveren (alleen 15% op nieuwe niet essentiële goederen en producten), wereldbanken en centrale banken eruit, het zeerecht elimineren en het landrecht opnieuw installeren, rechtbanken en advocatuur opnieuw afstemmen op het landrecht, nieuwe eenvoudige en korte lijnen bestuurssystemen ontwikkelen en installeren, economie beter afstemmen en productiekosten dusdanig drastisch aanpassen dat Europa haar naar het buitenland vertrokken grote bedrijven weer terug laat keren (hier speelt het nieuwe belastingstelsel een grote rol in), nieuwe prijsontwikkeling welke gelijkgesteld kan worden aan prijspeil 1955, door minder belastingen meer koopkracht voor het volk (de mens), etc.
Een nieuwe tijd, een nieuw tijdperk, iedereen souverein en autonoom!! Hierdoor meer rust, vrede, gezondheid, financiële middelen, éénsgezindheid, liefdevollere samenleving en zorgzaamheid en respect voor elkaar!!"