Vertaal deze pagina naar:

STEM MET “KAMERZETEL 151” ALLE STEMMEN WEG DOOR “NIET TE STEMMEN” OP EEN “PRIVATE -POLITIEKE-PARTIJ” DIE HET “PUBLIEKRECHT” EN HET “BESTUURSRECHT” HEBBEN UITGESCHAKELD

20-10-2025

DE "KAMER ZETEL 151 STEM" VANUIT "DE HEMEL" ZEGT "STEM-NIET" OP 29 OKTOBER 2025 WANT JE STEMT ALTIJD OP EEN "PRIVATE -POLITIEKE-PARTIJ" EN DAARMEE OP "DE VERNIETIGING VAN DE MENSHEID OP AARDE"

Door Rob Brockhus vanuit De Hemel

Het TV-programma Kamerzetel-151 ©

Kamerzetel 151 ®

Ontwerper R.M. Brockhus

Elke dinsdag kan, wanneer in de Tweede Kamer een zeepkist genaamd "Kamerzetel 151" is toegelaten en ingericht, aan drie Nederlanders elk drie minuten de gelegenheid worden geboden om het parlement en de regering toe te spreken over een onderwerp naar actuele democratische inbreng.

In een enkele dagen later daarop aansluitende televisie-uitzending van een uur wordt teruggekeken en gedebatteerd door een wisselend panel van mensen die zelf ook een onderwerp naar voren willen brengen onder leiding van een presentator. Aanmelding hiervoor kan in en na het programma worden gedaan.

In de eerste helft van het programma wordt antwoord gegeven door een of twee parlementariërs, die reageren op de opmerkingen en vragen die de dinsdag daarvoor in het vragenuurtje aan de orde werden gesteld door de drie afgevaardigde burgers.

In het tweede deel zal een voorbereidende discussie worden gevoerd door een groep mensen die zich met een onderwerp, probleem of oplossing hebben aangemeld. Uit die discussie worden met een stemming de drie beste onderwerpen en/of vragenstellers gekozen voor het bezetten van Kamerzetel 151 op de daarop volgende dinsdagmiddag tijdens het vragenuurtje. De afgevaardigden kunnen ook een onderwerp kiezen dat niet per se van henzelf afkomstig is, maar waarvoor zij als verwoorder zijn uitgenodigd.

Het resultaat zal zijn dat de kloof tussen het parlement en bevolking gedicht kan worden met de actuele inbreng van volksvertegenwoordigers van de dag. Ik verwacht dat zowel het Vragenuurtje in de Tweede Kamer als het programma 'Kamerzetel 151' ® een hoge kijkdichtheid halen, omdat de bevolking zelf het programma creëert en het de pers de gelegenheid biedt om in te haken op dat wat in de Kamer en in het programma aan onderwerpen naar voren wordt gebracht.

Aangezien de nieuwe media zoals internet een belangrijke rol spelen, is het wenselijk een verbinding te maken met de website "Kamerzetel-151 ©®" voor 'online' reacties vanuit de bevolking. Een panel van drie mensen vangt de reacties uit de samenleving via internet op en leggen die voor aan de deelnemers van de discussie voor de presentatie in de week daarop. Uit deze reacties en die via de post wordt dan een keuze gemaakt om mensen uit te nodigen eerst aan het programma 'Kamerzetel 151' mee te doen en daar mogelijk gekozen te worden als een van de drie afgevaardigden van het Nederlandse volk; en dan zitting te nemen in het parlement met een spreektijd van drie minuten.


Bent u geïnteresseerd in dit ontwerp?


Copyright Stichting Sociale Databank Nederland

Alle rechten voorbehouden, en geregistreerd bij de belastingdienst te 's-Hertogenbosch


R.M. Brockhus, Westkade 227

1273 RJ Huizen, 035-5268153

DE VERGIFTIGING VAN ONZE KINDEREN – TV - VIDEO'S


TWEEDE KAMERLID "THEO HENDRIKS" DE "LAATSTE "VOLKSVERTWEGENWOORDIGER"

ALLE NEDERLANDERS die op 29 OKTOBER 2025 gaan stemmen zijn als 'NATUURLIJK PERSOON' van 'VLEES EN BLOED' persoonlijk verantwoordelijk voor de UITROEIING VAN AL HET LEVEN OP AARDE waaronder 'HUN EIGEN KINDEREN'

HET EINDE VAN DE MENSEN EN DE DIEREN OP AARDE IS ZEER NABIJ MET DANK AAN ONZE "PARTIJPOLITIEKE MAFFIA" VANUIT DE "NIET-STAAT-BENELUX-UNIE" ALS "PROEFTUIN".

Geschreven door: het vanaf 5 juli 1979 voor de Wet en Rooms-Katholieke kerk getrouwde echtpaar A.M.L van Rooij (BSN: 093391225) en J.E.M. van Rooij van Nunen (BSN: 128731886) - I - Ecologisch Kennis Centrum B.V. (KvK- nummer: 16090111), namens deze haar directeur ing. A.M.L. (Ad) van Rooij (https://www.de-nieuwe-media.nl/databank-ekc/) met dank aan Dienie Kars van De Nieuwe Media (https://www.de-nieuwe-media.nl/)


Klik voor meer informatie op de onderstaande paarse link.

Ga eerst aandachtig lezen en klik daarna de links aan.


ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN

De uithuisplaatsingen, waarbij mensen hun woning verliezen en langdurig dakloos raken door bijvoorbeeld een huurschuld, nemen toe. Wanneer ik bij een adres kom om hulp te bieden, blijkt het huis vaak leeg te staan of inmiddels bewoond te worden door voor mij onbekende mensen.

Gelukkig wie zuiver van hart zijn, want zij zullen God zien.


Matteüs 5:8

MEMORIAL DAY

25-05-2026

Memorial Day is een plechtige herinnering dat vrijheid nooit vanzelfsprekend is. Vandaag eren we de dappere Amerikaanse helden die het ultieme offer brachten voor ons land.

Misschien is dit voor sommigen wel één van de meest schokkende dingen die je de afgelopen jaren over buitenaardse wezens hebt gehoord!

WORD WAKKER!

De leden van deze club met de hogere graden gekleed in nette pakken met stropdassen worden chantabel gemaakt door deelname aan satanisch ritueel misbruik en worden omgekocht met mooie baantjes en de bijhorende privileges. Deze club werkt mee aan afpersing van de bevolking, misleiding, maakt ze ziek en vermoord hen zelfs!