OPENBARE CORONA-VERHOREN Parlementaire Enquête Commissie Corona — (gestart op 29 mei 2026)
Advocaat Stassen spreekt over de KWAADAARDIGE ELITE in het hoge hooggerechtshof. Waar wachten we nog op? Mark Rutte, Marion Koopmans en hun kompanen moeten worden berecht.
Klik hier: https://www.ninefornews.nl/katharina-heeft-een-boodschap-voor-haar-toekomstige-moordenaars/
Door Dienie Kars │ De Nieuwe Media
Je zou er echt bijna moedeloos van worden dat de samenleving zo stil en rustig blijft.
Veel mensen raakten hun eigen ouders, broers, zussen, kinderen, vrienden en bekenden kwijt.
R.I.P.
VERDIENT KOOPMANS DE DOODSTRAF? ZO OOK VELE ANDEREN DIE DE COVID-19 AGENDA UITROLDEN?
De grootste genocide (volkerenmoord) aller tijde heeft de afgelopen jaren plaatsgevonden.
Veel mensen willen het niet weten en/of kijken liever comfortabel weg.
Veel mensen werden ziek of gingen vroegtijdig dood door de COVID-19 injecties!
Steun onze Waarheidskrant zodat wij kunnen blijven voortbestaan.
Zodat wij de waarheid met ondersteuning van feiten en bewijzen kunnen publiceren.
Klik hier om een donatie of vrije gift te kunnen doen.
U kunt ANONIEM doneren als U dat wenst.
______________
Eerste publicatie 29 mei 2026
Tweede publicatie 5 juni 2026
Derde publicatie 18 juni 2026
Vierde publicatie 18 juli 2026
Vijfde publicatie 22 augustus 2026
Zesde publicatie 16 september 2026
ZE HEBBEN KEIHARD GELOGEN!
CONCLUSIE │ 'Koopmans loog onder ede' - de Fauci-files bevatten mailverkeer met Marion Koopmans over lab-leak-theory.
Breaking News: Advocaat Stassen spreekt over de KWAADAARDIGE ELITE in het hoge hooggerechtshof. Waar wachten we nog op? Koopmans moet worden berecht!
Nog steeds blijft het volk rustig...
VELEN ZIJN ZOET MET BROOD EN SPELEN!
Sta nu op voor jouw medemens!

HUGO DE JONGE TOVERDE 5,1 MILJARD EURO WEG!
Hugo de Jonge 'pleegde meineed' tijdens coronaverhoor 'om zijn misdaden te maskeren'.
De Jonge hield vol dat
de coronapas alleen bedoeld was om de samenleving te heropenen, maar
zijn eigen appberichten en interne overheidsdocumenten vertellen een
ander verhaal.
Klik op de onderstaande paarse infolink voor meer informatie.
https://robindeboer.substack.com/p/hugo-de-jonge-pleegde-meineed-tijdens
De openbare CORONA-VERHOREN van de Parlementaire Enquête Commissie Corona zijn op vrijdag 29 mei 2026 van start gegaan.
Nog steeds blijft het volk rustig!
VELEN ZIJN ZOET MET BROOD EN SPELEN!

AFLEIDINGSTECHNIEKEN
"GEEF HET VOLK BROOD EN SPELEN"
Ondertussen, terwijl de wereld wordt afgeleid door de opwinding van doelen, feesten en collectieve emoties, worden wereldwijde influencers zoals Cristiano Ronaldo opzettelijk gepositioneerd als rolmodellen die openlijk het "Save the Planet"-verhaal promoten. Hoe meer mensen voor Ronaldo en het WK juichen, hoe meer ze onbewust de boodschap accepteren dat minder mensen op aarde de beste oplossing is.
Onthoud dat het echte doel van voetbal, zoals ontworpen door de wereldwijde elite, niet alleen is om te entertainen, maar om ons af te leiden van veel belangrijkere doelstellingen - terwijl we ook verdelen en ruzie maken met elkaar.
(Bron bericht: https://t.me/nietsiswathetlijkt)
Huisarts Rob Elens haalde hard uit naar Hugo de Jonge:
"Ik weet wél wat er in een frikandel zit."
Tijdens het verhoor in de Parlementaire Enquetecommissie Corona wist huisarts Rob Eens zich sterk te manifesteren als één van de weinig waarheidssprekers in het geheel. Hij getuigde onder ede voor de verkoopcommissie en stelde als eerste gehoorde:
- dat mondkapjes niet werken
- de overheid en gezondheidsdiensten hadden moeten aansturen op voorkomen
- dat de zogenaamde vaccins gentherapie waren en
- hoe de inspectie hem bedreigde en trachtte te voorkomen dat er een behandelmethode ontwikkeld zou worden, die zou verhinderen dat de 'vaccins' uitgerold konden worden.
Een keihard relaas van de vele misstanden, fouten en corruptie binnen het coronabeleid in Nederland. Je ontdekt het allemaal in deze video!
Lieve groet, Igor van Kaam

BIJWERKINGEN CORONA VACCINS
Er zijn vier zeldzame bijwerkingen waar je na coronavaccin mee te maken kan krijgen, volgens grootste studie ooit. Een daarvan is cerebrale veneuze sinustrombose (CVST), een ernstige, aandoening waarbij er een trombose ontstaat in de bloedvaten die het bloed afvoeren van het hoofd. Dit risico was ook duidelijk groter: er werden drie keer zoveel gevallen waargenomen als verwacht.
(Bron en meer info: https://www.welingelichtekringen.nl/wetenschap/vier-zeldzame-bijwerkingen-waar-je-na-coronavaccin-mee-te-maken-kan-krijgen-volgens-grootste-studie-ooit)
Update 18 juni 2026
HUGO DE JONGE TOVERDE 5,1 MILJARD EURO WEG!
COMPLOTDENKER HUGO DE JONGE (CDA) NOEMT FEITEN ROND "VERDWENEN" 5.100.000.000 EURO "EEN SOCIAL-MEDIA COMPLOT."
Vandaag Inside, 9 maart, 2023.
Video Credit: Vandaag Inside/ SBS6 / Meldpunt Nederland III
Op zich positief natuurlijk dat GENEE over die "VERDWENEN" 5.100.000.000 EURO begon maar zelfs een stagiair zou, voor het geval van ontkenning, het bewijs klaar gelegd hebben om HUGO onder de neus te wrijven dat de "VERDWENEN" 5.100.000.000 EURO wel degelijk in de "serieuze" media hebben gestaan en deze media toen haar publicaties hierover hadden gebaseerd op de officiële cijfers van de Algemene Rekenkamer. Zie de prinstscreens hieronder als bewijs die we tegenkwamen bij het googelen.


Bronnen:
Vandaag Inside, 9 maart, 2023
Algemene Rekenkamer, 19 mei, 2023
https://nos.nl/artikel/2381368-ministerie-van-vws-gaf-onrechtmatig-miljarden-uit-aan-coronamateriaal
RTL Nieuws, 19 mei, 2021
NOS, 19 mei, 2021
https://nos.nl/artikel/2381368-ministerie-van-vws-gaf-onrechtmatig-miljarden-uit-aan-coronamateriaal
De Jonge 'niet verrast' door harde oordeel Rekenkamer:
'Het was nou eenmaal crisis'
😂🤣
AD, 19 mei 2021
Ruim 5.000.000.000 EURO aan publiek geld is niet op de juiste wijze verantwoord, wat de Rekenkamer wijt aan 'structurele zwakheden in de bedrijfsvoering'. Van 9.100.000.000 EURO aan rijksuitgaven staat niet vast of die volgens wettelijke regels juist zijn uitgegeven. Dit bedrag komt neer op 2,48 procent van de totale verplichtingen van het Rijk, terwijl de Rekenkamer een 'tolerantiegrens' van 1 procent hanteert. Over nog eens 4.300.000.000 EURO aan uitgaven oordeelt het college dat de rechtmatigheid in het geding is.
Werd de 5.100.000.000 aan coronageld wel goed besteed?
Onzekerheid duurt voort, AD, 17 mei, 2023 (!)
Bezoek ook de "ENOUGH IS ENOUGH INTERNATIONAL" pagina op X

Eindelijk leek het dan zover te zijn...!
Na het beluisteren van de eerste vragen wisten we het al...
De sado massa moordenaars worden beschermd!
Het is een groot toneelstuk van gechanteerde/omgekochte rechters.

De openbare CORONA-VERHOREN van de Parlementaire Enquête Commissie Corona gingen op 29 mei 2026 van start.
In negen weken tijd wordt 47 oud-bewindspersonen en deskundigen gevraagd naar de besluitvorming rond het corona beleid. De verhoren worden negen weken lang op maandag, woensdag en vrijdag live uitgezonden op NOS.nl en in de NOS-app.
Corona-verhoren van start: Een grote clownshow ter afleiding, met
vooral domme vragen over de minst belangrijke details, om de massa de
illusie te geven dat de verantwoordelijken nu eindelijk ter
verantwoording worden geroepen.
Zo is het helemaal beste, lieve en trouwe lezers!
Bron tekst: Eric zegt het
ALICE BOSMAN IS WEER OP VRIJE VOETEN GESTELD NA HAAR ARRESTATIE OP 5 JUNI 2026 NA DE OPENBARE CORONA VERHOREN VAN JAAP VAN DISSEL EN PIETER JAAP AALBERSBERG
Steun @vrijheidalice op ALLE mogelijke manieren!
De waarheid is al boven water. COVID IS EEN HOQX. VACCINATION = GENOCIDE; een militair gepland genocide project, waarbij Jaap Tamino van Dissel, net als Vincent Munster een sleutelrol speelt.
Deel! = veiligheid voor Alice!
Deel dit massaal op X: https://x.com/realraatgever/status/2062947222057046288
Mark Rutte en Dick Schoof volgende week verhoord door enquêtecommissie corona

Politieke redactie RTL Nieuws · 5 juni 2026
De parlementaire enquêtecommissie corona zal volgende week onder andere
Mark Rutte en Dick Schoof verhoren. Dat is zojuist bekendgemaakt door
de enquetecommissie. Rutte wordt bevraagd als oud-premier, Schoof komt
er vanwege zijn rol als hoogste ambtenaar op het ministerie van Justitie
tijdens de pandemie. Rutte wordt later nog een keer gehoord.
Volgende week staat de corona-enquête in het teken van de organisatie
van de corona-aanpak. Daarbij kijkt de commissie onder meer naar de
crisisstructuur en hoe die functioneerde tijdens een langdurige
pandemie. Maandag wordt Hubert Bruls verhoord, die tijdens de
pandemie burgemeester van Nijmegen was én voorzitter van het
Veiligheidsberaad, het overleg van de 25 veiligheidsregio's in
Nederland. Diezelfde dag wordt gesproken met Mark Roscam Abbing,
topambtenaar op het gebied van Samenleving en Covid-19.
(Bron en meer info: https://www.rtl.nl/nieuws/politiek/artikel/5609730/mark-rutte-en-dick-schoof-volgende-week-verhoord-door)
Don O'Floinn (NCTv-Hoofd-projectdirectie Covid-19) & Jaap van Dissel verlaten het Binnenhof.
Don O'Floinn (Hoofd-projectdirectie Covid-19 bij de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid NCTV) kwam op 14 september 2021 tegelijk met Jaap van Dissel (zie achtergrond) naar buiten. Ze hadden een bespreking gehad @ Ruttes' ministerie van Algemene Zaken!
De overheidsdienaren willen de levende mens, die de hoogste Jurisdictie heeft, tot heden NIET erkennen als hoogste RECHTSMACHT!
Corrupte en chantabele politici, topambtenaren en hoge functionarissen worden
tot heden ingezet om de bevolking slaafs, arm en vooral dom te houden om de
verdienmodellen van de elite, corrupte bedrijven en multinationals in
stand te houden en/of te verhogen.
Als je de wet van de criminele overheid letterlijk volgt,
loop je vast door de ondubbelzinnigheid.
Door Dienie Kars │ De Nieuwe Media
Waardeer je onze artikelen en informatie?
Overweeg dan om ook een DONATIE te doen door hier te klikken - Dank je wel.
Tot we allemaal ontwaakt zijn en er een Ommekeer komt in onze wereld.


Goede column van Marianne Zwagerman
De corona enquete commissie is nu al een totale farce. Om de redenen die zij noemt. Maar ook omdat je nu al weet dat de massale halsmisdrijven ver buiten de scope van deze commissie zullen blijven. Het met "vaccins" vergiftigen van miljoenen mensen, het (dodelijk) isoleren van bejaarden, het schieten en slaan op demonstranten.
Bron: https://x.com/superjan/status/2060293784663896220

MISLEIDING DOOR OVERHEIDSDIENAREN
Burgemeester Fröhlich poseerde
tijdens de coronaperiode voor de gevoelige camera om de inwoners van de
gemeente Vijfheerenlanden in de provincie Utrecht te misleiden om een ziekmakend en dodelijk
COVID-19 vaccin te nemen.
Burgemeester Fröhlich werkt voor de (r)overheid.
Samen met zijn wethouders en gemeenteraadsleden voert de burgemeester van de gemeente Vijheerenlanden de wetten en regels uit van de (r)overheid in de gemeente Vijfheerenlanden. Er werden in de gemeente Vijfheerenlanden tot heden reeds diverse windturbines en 5G zendmasten geplaatst.
Rob Roos speelt het spel mee!
Dit filmpje van Rob Roos deelde 'Eric zegt het' al in oktober 2022:
Nog lang daarna (tot op de dag van vandaag) blijven politiek, media en DoDo's (Domme Dokters...) in de misdadige leugen hangen en deze onzin aan de goedgelovige massa opdringen. Ook Rob Roos, hoewel hij lijkt op te komen voor 'de waarheid', is hij een onderdeel van het spel en ook hij zal niet vragen naar waar het nu eigenlijk om gaat; Het bewijs dat SarsCOV2 (of eender welk virus...) werkelijk bestaat, bestaat niet.
#IkBaseerMijnMeningEnkelOpFeiten
#FlikkerOpMetJeConsensus
#Mafklappers
IEDEREEN IS GEZIEN!
ALLES IS GEREGISTREERD!
MARION KOOPMANS EN BRUNO BRUINS KOMEN ALS EERSTE AAN DE BEURT IN DE OPENBARE CORONA-VERHOREN
Micha Kat schreef vandaag het volgende in zijn telegraam kanaal:
ALTIJD WEER DEZELFDE FRAME: MAAK VAN DE DADERS SLACHTOFFERS! DEZE KOP BIJ DE MEDEPLICHTIGE NOS BEWIJST DAT KOOPMANS SCHULDIG IS!

MICHA KAT OVER DE HUIDIGE PARLEMENTAIRE CORONA VERHOREN

MICHA KAT LUIDT DE KLOKKEN OVER OORLOGSMISDADIGER HUGO DE JONGE
De kinderen van Hugo de Jonge werden volgens de berichten wel gevaccineerd met het coronavirus.
Zie: https://dpa-factchecking.com/netherlands/210705-99-261371/
Micha Kat: Hieruit blijkt dus dat Hugo de Jonge heeft gezegd dat zijn kinderen 'zullen worden gevaccineerd'. Niet dat ze ZIJN gevaccineerd. Koning Willem deed hetzelfde met de prinsesjes. Er is naar mijn weten NOOIT een verklaring gekomen e/o fotos vrijgegeven over de feitelijke vaccinaties van de 3 A's. Dat is wel het geval bij prinses Mabel en prins Bernhard jr., maar weer niet bij Willem, Maxima, Beatrix, Constantijn en Laurentien.
WELKE STRAF GAAN WE AAN OORLOGSMISDADIGERS OPLEGGEN EN AAN DIEGENEN DIE ACTIEF EN INDIRECT MEEGEWERKT HEBBEN AAN DE HUIDIGE GENOCIDE / VOLKERENMOORD?
Kielhalen? Arresteren en levenslang opsluiten? Dwangarbeid? Vergeven en vergeten?
We mogen hier nu echt serieus over vóór gaan denken...
In plaats van hierover na (erna) gaan denken...
Bruins was minister van Medische Zorg toen corona uitbrak. Hij kondigde live op televisie de eerste Nederlandse coronabesmetting aan en de eerste lockdown. Kort daarna werd het hem te veel en trad hij af.
Bruins kon niet langer de bevolking voorliegen.
Wie is Bruno Johannes Bruins volgens Wikipedia?
Bruno Johannes Bruins (Arnhem, 10 juli 1963) is een Nederlandse bestuurder en voormalig politicus namens de VVD. Sinds 1 september 2021 is hij staatsraad in de Afdeling advisering van de Raad van State.
Loopbaan na ministerschap

Met ingang van 28 september 2020 werd Bruins (zie foto) benoemd tot algemeen directeur (ad interim) van HTM. Sinds 1 januari 2021 is hij commissaris bij Intravacc. Op 29 januari 2021 werd er door de ministerraad mee ingestemd, op voorstel van de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, om Bruins voor te dragen voor benoeming tot staatsraad bij de Afdeling advisering van de Raad van State. De benoeming ging in op 1 september 2021.
Tevens is Bruins per 1 september 2021 toegetreden tot de Raad van Advies van Keolis Nederland. Daarnaast is Bruins lid van de Raad van Toezicht van UNICEF Nederland en lid van de onderzoekscommissie reductie administratieve lasten (in opdracht van het ministerie van Justitie en Veiligheid). Met ingang van 1 juni 2022 werd hij benoemd tot voorzitter van de Raad van Toezicht van de Alrijne Zorggroep. Eind november 2022 werd Bruins benoemd tot vice-voorzitter van de adviescommissie Toekomst Arbeidsongeschiktheidsstelsel.
Bruins werd per 1 mei 2024 aangesteld als Chief Strategy Officer bij afvalverwerker Renewi. Als opdracht kreeg hij mee het vorm geven en realiseren van de Renewi-strategie zoals het leiden van innovatie en duurzaamheid en het onderhouden van relaties met lokale, landelijke en Europese overheden.
"Vecht nu voor jullie eigen toekomst!"

Corona-verhoren vandaag van start
Het is de eerste dag van de openbare corona-verhoren van de parlementaire enquêtecommissie Corona. In negen weken tijd wordt 47 oud-bewindspersonen en deskundigen gevraagd naar de besluitvorming rond het coronabeleid.
Virologe Marion Koopmans en voormalig minister Bruno Bruins zijn de eerste getuigen die gehoord worden. Bruins was minister van Medische Zorg toen corona uitbrak. Hij kondigde live op televisie de eerste Nederlandse coronabesmetting aan en de eerste lockdown. Kort daarna werd het hem te veel en trad hij af. De verhoren worden negen weken lang op maandag, woensdag en vrijdag live uitgezonden op NOS.nl en in de NOS-app.
MARION KOOPMANS IS MEERDERE KEREN AANGEKLAAGD WEGENS SMAAD, MISLEIDING EN VOOR MISDADEN TEGEN DE MENSELIJKHEID!
In het verleden schreven wij reeds enkele artikelen over Marion Koopmans.
Lees de artikelen in de paarse links hieronder.

"Stagnatie bouw windturbines laat zien dat burgerverzet effect heeft"
Dit is het verhaal volgens DE ANDERE KRANT:
De uitbreiding van windturbines op land valt vrijwel stil. Dat blijkt uit de nieuwe 'Monitor Wind op Land' van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). In 2025 kwamen er per saldo slechts negen windturbines bij. Critici van het Nederlandse windenergiebeleid zien daarin een teken dat groeiend maatschappelijk verzet effect begint te krijgen. "Veel mensen denken dat protesteren tegen de komst van windturbines geen zin heeft, maar deze ontwikkeling laat juist zien dat verzet wel degelijk helpt", zegt Bert Weteringe, auteur van het boek 'Windhandel', die de ontwikkelingen rondom windenergie al jaren op de voet volgt.
(Lees dit gratis artikel: https://deanderekrant.nl/stagnatie-bouw-windturbines-laat-zien-dat-burgerverzet-effect-heeft/)
HET GOUDEN TIJDPERK BEGINT - 29 MEI 2026 - NESARA/GESARA IS NU IN BEWEGING
De rijkdom van de wereld keert terug naar het volk.
De ketenen van de financiële elite zijn verbroken.
NA MORGEN VERANDERT ALLES VOOR ALTIJD.
Ben je klaar voor de grootste verschuiving in de menselijke geschiedenis?
HET SYSTEEM STORT OM MIDNACHT IN.
WEES ER KLAAR VOOR.
[VOLG HET SIGNAAL]
Christian B. Wallace
Tier 4B
HET GROENE LICHT IS AL GEGEVEN. DE MEESTEN ZULLEN HIER LATER OVER HOREN. EEN ENKEL ZAL HET ALS EERSTE ZIEN. GA NU NAAR HET OFFICIËLE TIER 4B - ISO 20022 TELEGRAM KANAAL
Klik voor het Telegram kanaal op de onderstaande paarse link.
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
Wanneer ons Collectieve Bewustzijn inzicht krijgt in ons aardse leven en ons aardse bestaan en het Christus Bewustzijn (Licht/Waarheid) aanneemt komt er vanzelf Liefde, Harmonie, Vrede en Overvloed in onze wereld, want alles Is er Al.
Laat je nooit meer injecteren met GRIEPSPUITEN, COVID-19 VACCINATIES en BOOSTERS, je wordt er namelijk ziek van en gaat er eerder dood van!
Gefeliciteerd aan iedereen geboren in de jaren 1930, 1940, 50, 60, 70 en begin jaren 80!!!
"HET DARK SKY-PROTOCOL"
De echte strijd om de toekomst wordt niet op de grond uitgevochten. Hij vindt plaats in de bovenste lagen van de atmosfeer, via versleutelde satellietverbindingen en kwantumdatastromen.
Het is echt zo! Zoals U als lezer zelf kunt zien en lezen middels onze informatie en onze artikelen op onze website De Nieuwe Media zijn wij als Waarheidskrant ook door een heel groot Transformatieproces gegaan. Word ook lid en lees de informatie in onze digitale Waarheidskrant De Nieuwe Media en ook U zult gaan ontwaken en/of verder...
Vanaf 1 april 2015 zijn "Bestuurders van Banken" als ook "Alle Medewerkers van Banken" -- van de directeur tot de baliemedewerker – in Nederland "WETTELIJK VERPLICHT" om de Bankierseed af te leggen.
KANKER IS EEN PARASIET!
Kanker is een parasitaire ziekte!
Activiste en Klokkenluidster Grada Boschker brengt nu ook via ons, De Nieuwe Media, haar zeer belangrijke boodschap aan ons, de samenleving, aan het voetlicht. Hartelijk dank voor jouw jarenlange inzet wijze Grada!
Ben jij rijk of arm? Fiat geld is momenteel het allergrootste kwaad in onze wereld!
ACTIO POPULARIS (PROCESRECHT)
In Nederland werd de actio popularis in 2005 afgeschaft.
ONZE WENS IS EEN FLUWELEN REVOLUTIE VOOR DE TWEEDE VERLICHTING ALS TRANSITIE (OVERGANG) NAAR EEN WERELD VAN VREDE, VERGEVING, VRIJHEID, VOORSPOED, WELVAART, GEZONDHEID, LIEFDE EN WAARHEID, ZONDER ANDEREN HIERIN TE SCHADEN.
Psalm 19:1 in de Herziene Staten Vertaling (HSV) luidt: "De hemel vertelt Gods eer, het gewelf verkondigt het werk van Zijn handen".
DICK SCHOOF EN MARK RUTTE HEBBEN HET 'VERKRACHTING VOORTPLANTINGSZAAD' VAN DE 'DOORLUCHTIGE' PRINS BERNHARD VAN ORANJE-NASSAU VAN LIPPE-BIESTERFELD GEBRUIKT OM IN 2014 DE OORLOG IN OEKRAINE TE BEGINNEN.
Dit is 100% de WAARHEID om de 'Oranje Boven' Pedo Elite uit beeld te houden; ze zijn gezien, binnenkort komen de Openbaringen naar buiten!
Gaat het land op z'n kop? Dat is nog maar de vraag, want bewustzijn vormt zich in kleine stappen.
DE OORSPRONG VAN HET SATANISCH JODENDOM IS TE VINDEN IN in "1 Koningen 11-12" MET DE VAL VAN SALOMO
Veel mensen kunnen zich tot heden nog steeds niet voorstellen dat er daadwerkelijk rituele offer praktijken plaatsvinden in Nederland en België en in vele andere landen in de wereld, waarbij baby's en kinderen bruut worden gedood.
IS ER NOG HOOP? JAZEKER! Er is geen stikstof probleem, jullie zijn zelf het probleem!
Grote dank aan staatsagent Alberto Stegeman om de MED BEDS in het Licht te zetten.
PROJECT ODIN
Project Odin: Gesara Military, de Quantum Starlink-revolutie, geheime militaire tribunalen, Q Drops en de val van de cabal.
HANS KAMPERMAN Industrialisatie van de hennep plant gaat de aarde, (oftewel de Mensheid), redden!
De Amish hebben nooit een benzinestation nodig gehad — De hennep plant 🌿 die elke motor aandrijft hebben ze in 1937 begraven.
Of er een nieuwe Nederlandse Grondwet nodig is gaan wij de komende dagen onderzoeken; stay tuned!
Het is over en uit met de banken!
Welke keuzes ga jij nu maken vanaf vandaag? Denk goed voor!
De verborgen wervels die cruciaal zijn voor uw gezondheid – Dr. Jack Kruse.
Je kunt mensen niet zomaar vertellen wat er gaande is – ze zouden het niet geloven; je moet het ze laten zien, zodat dit nooit meer kan gebeuren.
We bevinden ons nu in de stilte voor de storm. Wees voorbereid!
Wat gaan we nu doen vanaf heden zondag 4 oktober 2026?
In 325 na Christus kwam een groep mannen bijeen onder leiding van de Romeinse keizer Constantijn om te bepalen wat jij mocht geloven. Dat was het Concilie van Nicaea. Het was geen spirituele bijeenkomst; het was een politieke bijeenkomst. Ze wilden een verscheurd rijk verenigen door één door de staat erkende religie in te voeren. Daarvoor moesten...
Micha Kat: "Hun lot laat zien dat dit toen al de agenda was van de D666 deep state".































