Klokkenluider Ad van Rooij: "Hiermee is duidelijk waarom Emile Ratelband al drie jaar zoek is."
HOE GAAN WIJ VERDER NA DE OVERGANG (TRANSITIE) NAAR DE NIEUWE EN VRIJE WERELD?
Nep koning Willem-Alexander zei een keer tijdens een fotosessie in de coronatijd dat corona een hoax was...
Door Dienie Kars │ De Nieuwe Media
Betekenis van 'Domweg'
domweg bijwoord Uitspraak: [ ˈdɔmwɛx ] Afbreekpatroon: dom·weg 1) zonder nadenken Voorbeeld: 'domweg doen wat je gevraagd wordt' 2) zonder dat je er iets aan kunt doen Voorbeeld: 'We konden de bioscoop niet in. Het was er domweg vol.' Synoniemen: gewoon klakkeloos
Gevonden op https://www.woorden.org/woord/domweg (bron)
DE CORONA HOAX
Nep koning Willem-Alexander zei een keer tijdens een fotosessie in de coronatijd dat corona een hoax was...
En dat was en is het ook, een grote leugen, een groot toneelspel werd er gespeeld!
Na de coronatijd zijn heel veel mensen echt kritisch na gaan denken...
Veel mensen hebben hun geliefde ouders, broers of zusters verloren door de prikjes...
We weten ondertussen allemaal dat politici keihard liegen... Ze worden daarvoor zelfs goed betaald! Met de COVID-19 injecties werd dat nog even een graadje erger...
Na de COVID-19 injecties kwam er een oversterfte! Het was een behoorlijke ontdekkingsreis die wij allen maakten, ook wij... Het is nu de tijd om alles opnieuw te gaan onderzoeken!
Na het beluisteren van de onderstaande video ben je al een stuk wijzer!
De video gaat over zeer veel interessante onderwerpen, laat je verassen!
Respect dat je als docent deze mening openbaar durft te verkondigen. Menig schoolbestuur had hem al op non actief gezet.
Lees dit bericht, er gebeurt momenteel heel veel in onze wereld...
En lees deze link voor de Nederlandse vertaling: https://t.me/GesaraNederland/24674
Wij lassen niet voor niets even een TIME OUT in.
Er hebben zich reeds grote veranderingen aangekondigd!
Lees dit artikel en ook onderaan deze pagina ons bericht hoe nu verder.
Corona was inderdaad een hoax, een grote leugen, een toneelstuk!
Veel onwetende mensen lieten zich ondanks dat toch domweg vaccineren met de COVID-19 injecties, ondanks de vele waarschuwingen... Ze werden ernstig ziek of vonden vroegtijdig de dood. Veel mensen kregen na de uitrol van het 5G netwerk last van stralingsziekte, dit waren de gevolgen van de frequentie van 5G, vele mensen kregen griepverschijnselen of ernstige longproblemen. Bij opname in het ziekenhuis kregen diegenen die longproblemen hadden ook nog eens de verkeerde behandeling en stierven vroegtijdig. Dit was het plan (genocide/volkerenmoord/WEF agenda) om zodoende vele mensen vroegtijdig de dood in te kunnen jagen. Het was zelfs een verdienmodel geworden voor de ziekenhuizen, hoe gek het ook klinkt misschien. Ze kregen zelfs een extra bonus uitbetaald voor een coronapatiënt. En de artsen wisten ervan...! Maar hielden hun mond stijf dicht, anders verloren zij hun baan...!
Vele klokkenluiders hebben hun eigen leven opgeofferd om de waarheid naar buiten te krijgen.
Hydroxychlorocine en Ivermectine
Er waren middelen in de handel om het longprobleem te behandelen, maar die werden zelfs aan huisartsen verboden om die voor te schrijven aan hun patiënten. Huisartsen die het middel hydroxychlorocine desondanks voorschreven aan hun patiënten verloren hun licentie om hun beroep langer uit te mogen oefenen als huisarts. Vele vermoorde mensen zouden zich omdraaien in hun graf wanneer ze dit zouden horen. Laat dit een goede les zijn voor iedereen!
Kies je eigen pad, onderzoek en informeer jezelf, jouw familie en je vrienden. Laat je niet langer misleiden en iets voorschrijven door anderen! Wees je eigen baas en ga nu je eigen kennis en talenten inzetten!
Willem-Alexander krijgt een zakcentje om de Nederlandse koning te mogen spelen en dat doet hij op z'n eigen wijze met WEF heks Maxima!
Reacties onder deze video die je zelf ook kunt lezen:
Kijk Willem daar rondlopen in hetzelfde pak als wat zijn voorouders aan hadden!
Wat een poppenkast dit!
Vindt wel jammer dat de koning en de koningin geen gelegenheid hebben gekregen om de stad Nickerie te gaan bezoeken.
Dan hadden hun ook gezien hoe de hard werkende Hindoestanen op de rijstveld werken.
Henk Ramnandanlal van de PALU heeft volledig gelijk: koning Willem-Alexander had nooit mogen spreken over 8 december als 'de 8 december moorden'. Alleen hij durfde het te benoemen. Dit was een grove belediging voor Suriname en een directe aanval op het gezag van de president in eigen land. Zo'n optreden laat zien dat zelfs vandaag de dag oude koloniale arrogantie geen grenzen kent.
De 15 slachtoffers van 8 december 1982 zijn wel degelijk vermoord. Reden? Ze waren een bedreiging voor de positie en het ego van Desi Delano Bouterse, die gelukkig het tijdelijke voor het eeuwige heeft verwisseld.
Door Dienie Kars │ De Nieuwe Media
THE DAY AFTER CORONA
Welke keuzes ga jij vandaag maken, morgen en overmorgen?
Er zijn reeds langere tijd geluiden dat er een financiële crash aankomt als nooit tevoren...
Ben jij daarop reeds voorbereid?
Waar staan wij nu zelf?
Wij hebben momenteel voor De Nieuwe Media minder beschikbare tijd omdat wij onze kennis, vaardigheden en talenten nu elders ook in gaan zetten, omdat het noodzakelijk is voor de tijd die wij nu ingaan, de nieuwe tijd. Inmiddels is er ook weer een nieuwe organisatie opgericht waar wij onze tijd ook aan willen besteden. Wij blijven niet langer strijden en tegen dikke muren aanlopen van onmacht.
Wij gaan handelen in goede oplossingen door deze nu zelf uit te gaan voeren!
Wij publiceerden tot heden vele artikelen van Ad van Rooij. Er staan weer enkele artikelen te wachten in onze mailbox... Wij gaan nu een ander pad in en wensen Ad van Rooij veel wijsheid en sterkte toe. Als hij er voor open staat gaat hij zelf verder op www.substack.com - wij zijn bereid om een link hieronder te plaatsen, zodat hij zelf verder kan met het verspreiden van zijn bevindingen over de criminle organisatie de "Staat der Nederlanden' waar wij in Nederland langere tijd mee te maken hebben gehad.
Wij blijven zeker wel artikelen schrijven en publiceren, maar niet meer in de mate als wat wij hebben gedaan tot heden. Jarenlang hebben wij ons ingezet om de waarheid volgens onze eigen perceptie te publiceren op het internet. Wij bedanken iedereen die ons tot heden financieel hebben ondersteund en onze aritkelen hebben gedeeld op social media en met hun familie, vrienden en collega's.
Wij gaan hier door, maar wel even op een lager pitje!
Wanneer U een gift of donatie wenst te doen om Uw waardering uit te spreken voor ons werk of om ons verder te financieel ondersteunen op ons pad kan dat met de onderstaande doneerknop.
Dank U wel, het was een groot genoegen om dit tot heden te mogen en te kunnen doen. Het was tevens een groot genoegen om tot heden zoveel nieuwe, lieve en vooral bijzondere mensen te mogen leren kennen. Wij bevinden ons in een fase van rijk zijn onder de dome, rijk aan kennis en aan nieuwe inzichten.
Gegroet allen, tot in de pruimentijd!
Wat betekent tot in de pruimentijd en waar komt deze uitdrukking vandaan? Tot in de pruimentijd! is een afscheidsgroet waarmee wordt bedoeld: 'tot over een poosje!'. Je kunt het ook zeggen als je niet weet wanneer je de ander weer zult zien; dan betekent het 'tot ooit!'.
Vandaag is de dag dat volkszanger Marco Borsato weer verder kan in zijn leven en wij weer kunnen genieten van zijn mooie liedjes.
Samen met alle BEZIELDE mensen & dieren op weg naar een prachtige, liefdevolle en harmonieuze toekomst 💫
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
Be there !!!!!
Zorg dat je erbij bent vanavond om 22:00 uur.
Ben jij er klaar voor om ze te zien?
Micha Kat vraagt zich af: "Is zij daar neergezet door Soros en Gates?"
Prins Bernhard (Bernhard van Lippe-Biesterfeld) was leider van het sado pedo netwerk (cult) waar Mariëtte Groothoff in misbruikt kon worden. Van pasgeboren baby tot in de puberteit. De tijd is er nu pas rijp voor om alles naar buiten te brengen.
Zuid-Italië binnen 4 dagen zonder voedsel en brandstof door protesten tegen dieselprijzen die bevoorrading blokkeren.
HOOGLERAAR LAURENS BUIJS SPRAK ZICH UIT OVER GENDER IDEOLOGIE EN WERD HIERDOOR ONTSLAGEN!
Volgens Laurens Buijs hebben psychiaters tot heden als vrijmetselaar de macht over GGZ patiënten en worden er valse dossiers opgemaakt. Laurens is tegen zijn wil in opgenomen en moet onder dwang psychofarmaca slikken.
RUTTE IS KRANKZINNIG VOLGENS MICHA KAT
Rutte: "We zien geen directe dreiging voor NAVO-grondgebied"
Boze boeren CANCELEN Yvon Jaspers omdat ze na jaren vragen begint te stellen over PESTICIDEN
Boerenorganisaties hebben hun achterban opgeroepen om niet met Yvon Jaspers te praten. De reden: het gezicht van 'Boer zoekt vrouw' maakte een documentaire over haar 40-jarige broer bij wie parkinson is geconstateerd.
HOE JIJ JE EIGEN DROMEN WAAR KUNT MAKEN!?
Welke keuze ga jij nu maken of in de toekomst?
De toespraak waar iedereen het nu over heeft: Kennedy's redevoering voor de American Newspaper Publishers Association, 27 april 1961.
Klaas Dijkstra werd geprezen door zijn vakwerk en verguist door zijn idee dat de aarde gewoon plat en stationair is. Zo is het vandaag de dag nog, het 'domme misleidende' volk loopt de 'wetenschap' achterna die liegen en bedriegen over de vorm van de aarde en het ontstaan van het.
Voor de onderzoekers van de gecontroleerde alternatieve media is dit een interessant artikel. De alternatieve media wordt gesubsidieerd door de (r)overheid en de olieindustrie.
DE ANDERE TAFEL: WESTERSE MACHTEN ZIJN DOODSBANG DE CONTROLE OVER ONZE GEDACHTEN TE VERLIEZEN!
Next level hoax in aantocht: aanslag van complotdenker op complotdenkers?
Laat je nooit meer injecteren met GRIEPSPUITEN, COVID-19 VACCINATIES en BOOSTERS, je wordt er namelijk ziek van en gaat er eerder dood van!
Gefeliciteerd aan iedereen geboren in de jaren 1930, 1940, 50, 60, 70 en begin jaren 80!!!
"HET DARK SKY-PROTOCOL"
De echte strijd om de toekomst wordt niet op de grond uitgevochten. Hij vindt plaats in de bovenste lagen van de atmosfeer, via versleutelde satellietverbindingen en kwantumdatastromen.
Het is echt zo! Zoals U als lezer zelf kunt zien en lezen middels onze informatie en onze artikelen op onze website De Nieuwe Media zijn wij als Waarheidskrant ook door een heel groot Transformatieproces gegaan. Word ook lid en lees de informatie in onze digitale Waarheidskrant De Nieuwe Media en ook U zult gaan ontwaken en/of verder...
Vanaf 1 april 2015 zijn "Bestuurders van Banken" als ook "Alle Medewerkers van Banken" -- van de directeur tot de baliemedewerker – in Nederland "WETTELIJK VERPLICHT" om de Bankierseed af te leggen.
KANKER IS EEN PARASIET!
Kanker is een parasitaire ziekte!
Activiste en Klokkenluidster Grada Boschker brengt nu ook via ons, De Nieuwe Media, haar zeer belangrijke boodschap aan ons, de samenleving, aan het voetlicht. Hartelijk dank voor jouw jarenlange inzet wijze Grada!
Ben jij rijk of arm? Fiat geld is momenteel het allergrootste kwaad in onze wereld!
ACTIO POPULARIS (PROCESRECHT)
In Nederland werd de actio popularis in 2005 afgeschaft.
Hoe de Amish op biologische wijze tuinplagen bestrijden – doe dit nú ook!
Psalm 19:1 in de Herziene Staten Vertaling (HSV) luidt: "De hemel vertelt Gods eer, het gewelf verkondigt het werk van Zijn handen".
DICK SCHOOF EN MARK RUTTE HEBBEN HET 'VERKRACHTING VOORTPLANTINGSZAAD' VAN DE 'DOORLUCHTIGE' PRINS BERNHARD VAN ORANJE-NASSAU VAN LIPPE-BIESTERFELD GEBRUIKT OM IN 2014 DE OORLOG IN OEKRAINE TE BEGINNEN.
Dit is 100% de WAARHEID om de 'Oranje Boven' Pedo Elite uit beeld te houden; ze zijn gezien, binnenkort komen de Openbaringen naar buiten!
Gaat het land op z'n kop? Dat is nog maar de vraag, want bewustzijn vormt zich in kleine stappen.
DE OORSPRONG VAN HET SATANISCH JODENDOM IS TE VINDEN IN in "1 Koningen 11-12" MET DE VAL VAN SALOMO
Veel mensen kunnen zich tot heden nog steeds niet voorstellen dat er daadwerkelijk rituele offer praktijken plaatsvinden in Nederland en België en in vele andere landen in de wereld, waarbij baby's en kinderen bruut worden gedood.





























