Wij, de bezielde mensen onder ons, zijn de Creators (Scheppers) van ons huidige aardse leven en ons aardse bestaan en zijn zelf de verandering!
BEWUSTMAKENDE VIDEO'S VOOR JOU OM TE ONTWAKEN EN/OF OM VERDER TE GAAN ONTWAKEN
31-05-2025
Kennis is macht en 95% of meer is onwetend betreffende deze materie. Het is fijn wanneer de kennisdragers anderen in onze samenleving deze kennis via meetings bijbrengen. Dit is een manier om uit de COVID terreur en het slavensysteem te stappen. Wij zijn levende mensen van vlees en bloed en geen burgers/slaven/dode entiteiten op papier waaraan een persona is gekoppeld die een stroman nodig hebben om te kunnen praten. Advocaten zijn de stromannen van de dode entiteiten op papier waarop een Geboorte Trust is gevestigd.
Weet, besef en onthoud het volgende:
Wanneer een 'advocaat van onvermogen' wordt ingeschakeld wordt dat uit de eigen Geboorte Trust betaald van diegene die de pro deo advocaat nodig heeft om te kunnen praten in de rechtbank.
De dode entiteit waarmee de aangeklaagde zich identificeert kan niet praten.
Daarom is een advocaat nodig om voor hen het woord te kunnen doen.
Bekijk en beluister de onderstaande video's zodat je meer inzicht gaat krijgen in jezelf en onze huidige samenleving.