DE LEEUWENPOORT IS OPEN: WERELDVREDE, VOORSPOED EN WELVAART VOOR IEDEREEN MET EEN ZIEL EN GEWETEN

We zijn er, hoera! Het nummer 69 aan elkaar geplakt zijn 2 achten: 88 betekent een nieuw Tijdperk: Wereldvrede 🕊

Nemen we ons lot eindelijk in onze eigen handen nu we het allemaal weten?

Onze opstand tegen de.. slavenmeesters..!
by Guido J. Posted on 9 mei 2025
Allemaal samen in opstand tegen de slavenmeesters:
Sta op voor de grote verwerping van de wereldwijde sluwe onderdrukking, onder het mom dat het voor ons bestwil is. We moeten begrijpen dat alle verschillende gebieden waarop we ons verzetten tegen overheersing, aspecten zijn van ÉÉN massale en prachtige verwerping van die globalistische entiteit. Hoe voelt het om te weten dat dezelfde mensen die vijf jaar geleden de wereld bestormden met hun covide scamdemie, vandaag genocide plegen in Palestina? En dat, wederom, hun bedrijfsmedia en politieke marionetten hun agenda doordrukken, hun weerzinwekkende leugens doorgeven en diegenen intimideren die zich tegen hun misdaden durven uit te spreken?
Hoe kunnen we omgaan met het feit, dat dezelfde globalistische entiteit een afzichtelijke duizendpoot is en bijvoorbeeld ook het voorwendsel van de strijd tegen klimaatverandering gebruikt. Om ons voedsel te vergiftigen, onze vrijheid te stelen en ons naar haar innovatieve en inclusieve slimme concentratiekampen te drijven? Als schaapjes volgen we de aanwijzingen, soms met de nodige argwaan, maar zelden staan we op en zeggen 'NEEE!'…
Meer informatie: https://www.wanttoknow.nl/inspiratie/onze-opstand-tegen-de-slavenmeesters/
Misschien wil iemand nog een claim indienen om wat terug te beuren?
Vul deze in en je hebt kans op een bedrag terug: https://claimer.nl/
Nemen we ons lot in eigen handen?
Overleefster en slachtoffer van satanisch ritueel misbruik Mariëtte Groothoff deed dat wel...
Een grote Chapeau voor haar doorzettingsvermogen en haar vertrouwen in wie zij is en wat zij deed.
Op de foto hieronder wandelt zij fier en vol zelfvertrouwen haar nieuwe toekomst tegemoet.
Mariëtte werd als baby door haar moeder afgestaan aan een sinister netwerk, het sado pedo netwerk van prins Bernhard.
Op
de dag dat de mond gesnoerd werd van Klokkenluider Alice Besselink
(oud-agente) leverde Mariëtte Groothoff haar dossier in bij de rechtbank
in Zutphen. Tot heden blijft de rechtspraak zwijgen.
Meer informatie over Mariëtte Groothoff vind je in de eerste twee links direct hieronder, daarin wordt ze 'Roos' genoemd. Zie: https://www.ellaster.nl/2020/06/27/bekneld-in-de-psychiatrie/ en: https://www.ellaster.nl/2020/06/26/jeugdherinneringen-aan-hoge-kringen/ Haar dossier: https://www.stichting-voor-slachtoffers-van-seksueel-misbruik.nl/dossier-mariette-groothoff/
Getuigenbescherming
De Waarheid mag en moet nu naar buiten
toe Mariëtte. Maar jij mag en zal het zelf moeten doen. Met behulp van
ons allemaal, de ondersteuners. En dat gaat je ook lukken!
Prins Bernhard (Bernhard van Lippe-Biesterfeld) was leider van het netwerk waar Mariëtte in gebruikt werd. Van pasgeboren baby tot in de puberteit. De tijd is er nu rijp voor Mariëtte om alles naar buiten te brengen, Go Go Go! Wij staan 100% naast jou!
In adellijke families is het gebruikelijk om hun eerstgeborene af te staan aan het satanische pedo netwerk, dit overkwam ook Mariëtte Groothoff.
Mariëtte heeft het tot heden overleefd, maar vraag niet hoe...
Wanneer iemand satanisch ritueel misbruikt is ontstaat vaak DIS. Dit zie je bij vele slachtoffers terug. Dit wordt door psychiaters vaak als psychose gekenmerkt.
Meer informatie over DIS (Dissociatieve identiteitsstoornis) vind je in de onderstaande link.
https://www.stichting-voor-slachtoffers-van-seksueel-misbruik.nl/wat-is-dis/
Lees de onderstaande artikelen over prins Bernhard in De Nieuwe Media.

Met grote dank aan De Vrouwe
Onze Missie is hiermee volbracht, wij hebben de aardse puzzel in tekst, beeld en geluid samengevat met behulp van Ad van Rooij, waarvoor onze zeer hartelijke dank voor zijn enorme kundigheid en grote doorzettingsvermogen. De beweging Wakker Mens en de website VOLK WORDT WAKKER gaat de puzzelstukjes die sommige mensen nog nodig hebben om volledig te ontwaken in tekst, beeld en geluid vastleggen en publiceren, zodat de aardse puzzel voor een ieder te begrijpen en inzichtelijk zal zijn.
Zie ook de blog/website freedom-for-all-worldwide.com om verder te ontwaken.
Alles is nu in beweging en in trilling gekomen door de 'Chosen Ones' in onze huidige tijdlijn.
Iedereen is welkom in de hogere trilling van Liefde, Respect en Harmonie.
Houd er rekening mee met het feit dat er klonen zijn in de samenleving. Zij zullen nooit ontwaken omdat ze geen Godsvonk in zich hebben en geen werkend geweten (Hogere Zelf) hebben.

Wij danken hierbij God voor zijn goede hulp en onuitputtelijke ondersteuning; Zo God Wil Zal Geschieden in onze Toekomst, zowel in de hemel als op onze Aarde, wat door de huidige grote schoonmaak mogelijk is gemaakt,
Dank U Wel 💜