In afwachting van de KAHLOONI / KENNEDY FAMILY LIVE op Telegram op 24/09/2026 (21:00 uur)
Waardeert U onze artikelen en de informatie die wij delen?

De tijd van onnozelheid, naïviteit en domheid is nu snel verleden tijd.
Op social media (Telegram) werd vandaag het volgende gepost door een Wakkere dame.
Dat banken verhaal, dat is een tijdje geleden onder aandacht gebracht. Dat zij geld door sluizen naar vermeend bevoegde (schuld)eisers, daar zijn zo veel wetten en regels voor, over en mee gemaakt, dat ze er zelf vaak niks meer van snappen.
Het komt allemaal neer op één en het zelfde:
Waarom denk je dat ze zo snel mogelijk van contant geld af willen. Zo lang jij geen geld in handen hebt, kunnen "zij" er alles mee doen wat zij normaal vinden.
Denk maar eens aan de CBDC verhalen. ZIJ bepalen dan hoeveel geld jij per dag, per week, per maand, per jaar, op je rekening te zien krijgt. ZIJ BEPALEN dan waaraan jij dit geld uit kunt en mag geven, binnen een bepaalde tijd.
Weiger jij aan hun eisen te voldoen, dan blokkeren zij jouw toegang tot dit fictieve/FIAT geld, ZIJ BEPALEN hoe lang dit geld op jouw rekening terug te vinden zal zijn, hoe ver van huis jij dit geld uit mag geven.
Het verhaal is zo ver door geslagen, je zou, wanneer het hun uit komt, alleen geld krijgen wanneer jij vraagt: "hoe hoog?", wanneer zij jou zeggen dat jij MOET SPRINGEN.
Een nette vertaling, het is niks anders meer dan wat kinderen vroeger wel eens hadden, zakgeld. Ben je lief geweest, dan krijg je je zakgeld, ben je stout geweest, dan krijg je geen zakgeld.
Dit willen ze wereldwijd door drukken, maar dan in een wereld à la:
en zo kunnen we er nog redelijk wat titels toe voegen van "films, die eigenlijk documentaires zijn.
Eerst wekenlang verontwaardiging. Headlines. Discussies. Woede. En toen? Stilte. Alsof het nooit gebeurd is. Dat is precies waarom de elite ons 'vee' noemt. Omdat ze weten hoe kort onze aandachtsspanne is. Ze kunnen de waarheid midden op tafel leggen, terwijl iedereen kijkt… en een week later scrollen we alweer door naar de volgende afleiding. Niet omdat mensen dom zijn. Maar omdat we continu worden overspoeld met angst, sensatie en entertainment, zodat niemand lang genoeg stilstaat om échte vragen te blijven stellen. De grootste macht is niet geld. Het is controle over aandacht. Blijf wakker. Blijf vragen stellen. Want zodra iedereen weer slaapt, verandert er helemaal niets.
#wakker #epstein #elite #media #denkzelfna #matrix #nieuws #truth #maatschappij #controle #bewustzijn #wakeup #openyoureyes



Dat zogenaamde cruiseschip de Hondieus is geen cruiseschip. Maar het wordt door het Erasmus MC gebruikt voor virusonderzoek.
De eigenaar van die boot is directeur van een onderzoekscentrum voor dieren, waar ze virussen onderzoeken.
het ECHTE NIEUWS
@NOS @RTLnieuws @SBS6
WAAR zijn jullie bang voor? Of mag ik zeggen: voor WIE zijn jullie bang?
Hier is een interessant feit! Jullie werkgevers gaan ten onder! En! Ze nemen jullie mee…!
(Bron bericht: https://x.com/agtmael_mieke/status/2053227679634108617)
WHO-chef Tedros Adhanom Ghebreyesus zei tijdens de uitbraak van het hantavirus op het cruiseschip in 2026 dat van landen wordt verwacht dat ze samenwerken volgens de Internationale Gezondheidsregels en noemde solidariteit de beste bescherming voor de mensheid, nadat Spanje ermee instemde het besmette schip te accepteren.
Het is steeds normaler geworden dat van nationale overheden wordt verwacht dat ze de door de WHO gesteunde wereldwijde gezondheidsrichtlijnen volgen tijdens uitbraken.
Deze hantavirusuitbraak zal waarschijnlijk worden gebruikt om de controle van de WHO over soevereine landen te versterken.
Volgens de berichtgeving zouden 23 passagiers die aan het hantavirus waren blootgesteld op het cruiseschip MV Hondius al wereldwijd naar huis zijn teruggekeerd, waaronder naar de VS, voordat de autoriteiten begonnen met contactonderzoek. Eén passagier in Zwitserland is al positief getest, wat zorgen baart omdat het virus weken kan duren voordat de symptomen zich manifesteren.
(Bron bericht: https://t.me/plandemik1984/12012)
"Hantavirus-longinfectie" is een mogelijke bijwerking van de COVID-19-injectie, zoals vermeld in de documenten van Pfizer.
Beluister de uitspraak van koning Willem-Alexander op 13 april 2026, iedereen is Soeverein. Soevereine mensen mogen zelf beslissen of ze wel of niet gevaccineerd willen worden; zij hebben een eigen vrije wil en een eigen keuze!
↓

Door met elkaar cash te blijven ruilen kunnen we zelf een nieuwe samenleving opbouwen.
Op basis van liefde, bewustzijn, vrijheid, vertrouwen en wederzijds respect.
De oplossingen liggen op straat en gooi de TV, de hersenspoelmachine, het raam uit.

Wanneer ons Collectieve Bewustzijn inzicht krijgt in ons aardse leven en ons aardse bestaan en het Christus Bewustzijn (Licht/Waarheid) aanneemt komt er vanzelf Liefde, Harmonie, Vrede en Overvloed in onze wereld, want alles Is er Al.
Waardeert U onze artikelen en de informatie die wij delen?
Anons zijn de architecten van het Nieuwe Tijdperk en begeleiden de transitie van het Q team.
Vandaag bevestigt Rutte dat NAVO-lidmaatschap voor Oekraïne van de baan is en dat de betrekkingen met Rusland na de oorlog genormaliseerd moeten worden.
Satanisch ritueel misbruik (SRM) bestaat gewoon, niet alleen in België, maar ook in Nederland en in de rest van de wereld.
Mogelijk staat de zaak Dutroux in de schaduw van wat ons in Bodegraven nog te wachten staat.
Wat als alles wat we hebben geleerd over het ontstaan van de menselijke beschaving gewoon fout is? Zo'n zesduizend jaar geleden leek een mysterieuze cultuur in het huidige Irak plotseling duizenden jaren aan ontwikkeling over te slaan.
Vanuit De Nieuwe Media zullen belangrijke aanvullingen steeds kenbaar worden gemaakt door Ad van Rooij (EKC), zodat alle acht miljard wereldbewoners de verdere ontwikkeling daarvan kunnen blijven volgen.
Op 20 september 2026 jl. kregen wij van de AIVD een waarschuwing dat als wij onze website niet offline halen wij vervolgd zullen gaan worden. Gedoeld wordt op de Bodegraven zaak.
Een mens maakt allerlei plannen; wat wordt uitgevoerd, is het plan van God. Steun ons om ons Goddelijke werk voort te kunnen zetten.
Project Crossroads was bedoeld om onder gecontroleerde omstandigheden meer gegevens te verzamelen over de effecten van kernexplosies op schepen, materieel en personeel.
Naarmate de muren van financiële slavernij en verborgen technologie afbrokkelen, naderen we de meest ingrijpende transformatie van allemaal: het ontwaken van het menselijk bewustzijn.
Een ding staat vast:
Weg met de gehele politiek!
Wij, de redactie van De Nieuwe Media, gaan na ruim 12 jaar de onderste steen WEL boven te krijgen voor alle slachtoffers en nabestaanden van vlucht MH17 (17 juli 2014) en van vlucht MH370 (8 maart 2014). Gods Wil Zal Geschieden.
Vandaag exposing van Vrijmetselaars in het land wat tot heden Nederland wordt genoemd.
Waarom moeten alle Nederlandsers gemeentes statushouders opvangen en wat heeft de SPREIDINGSWET hiermee te maken?
We zitten nu in de goede Tijdlijn, het gaat goed, onze Vrijheid tegemoet.
Advocaat Stassen spreekt over de KWAADAARDIGE ELITE in het hoge hooggerechtshof. Waar wachten we nog op? Mark Rutte, Marion Koopmans en hun kompanen moeten worden berecht.
De 'DEEP STATE' raakt in paniek nu een lijst van 'overheidsscriminele' personen voor GERECHTIGHEID wordt gevorderd.
Als we direct stoppen met de energie van oorlog en geweld toe te laten, en in plaats daarvan gaan leven vanuit Liefde en Licht, dan is er geen belemmering meer om te gaan genieten van de Nieuwe Aarde.
VOOR DE PEDO-LOVERS LEES HET VOLGENDE ARTIKEL OP DE NIEUWE MEDIA