DOSSIER VAN PETER DE KONING UIT STEENBERGEN
Dossier Peter de Koning in beeld, geluid en tekst.
Dit dossier kan door een ieder vrij gebruikt worden die lid is van onze Waarheidskrant, De Nieuwe Media.
Er is MELDING gemaakt van LASTER en SMAAD!
YouTube kanaal Peter de Koning: https://www.youtube.com/@peterdekoning7271/videos

Dit dossier kan door een ieder vrij gebruikt worden die lid is van onze Waarheidskrant, De Nieuwe Media.
Klokkenluider (piloot) spreekt zich uit over Chemtrails
Artikelen van De Nieuwe Media
voor het onderzoek van hoor- en wederhoor
SMAAD EN LASTER DOOR PETER DE KONING UIT STEENBERGEN
Steenbergen in beeld, het wordt steeds gekker daar in Noord-Brabant, de terreur wordt steeds grimmiger!
Het lijkt een dagelijkse hobby en dagbesteding te zijn geworden van Peter de Koning om Waarheidsvinders en Vrijheidsstrijders te belasteren.
Houtkunstenaar Peter de Koning viel in Steenbergen (NB) in 2023 William de Vos aan met een kettingzaag.
De tijd is NU om te gaan ontwaken en om de strijdbijl voor eeuwig te gaan begraven, dan is er Vrede op Aarde!
Heult Peter de Koning met de vijand van de bevolking? Karma is een bitch.
Op Facebook is er een enorm gevecht uitgebroken over Waarheden en Leugens!
Peter de Koning, U gelooft zelf nog in sprookjes van het Nep Koningshuis, de corrupte (R)overheid en de Fabeltjeskrant en U maakt Uzelf enorm belachelijk in Nederland!
De vraag is nu of Peter de Koning gelijk heeft met wat hij over Youri Plate beweert, wat denkt U zelf?
Peter de Koning pleegt smaad en laster over vele waarheidsvinders en vrijheidsstrijders!
De bevolking is jarenlang verschrikkelijk voorgelogen door Staat en Kerk, Peter de Koning is daar ook een slachtoffer van, ook al heeft hij dat (nog) niet door!
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
Welkom in de wapenfabriek van de biowapens, het Erasmus MC.
Huidig wethouder Marieke van der Spek (anno 04/09/2026) vertelde reeds eerder geen grote stappen te willen zetten in de gemeente Vijfheerenlanden, maar realistische en haalbare plannen te willen gaan uitvoeren.
DE LANGE LIJNEN VAN ARIE DEN BESTEN: "Van de Zederikse raad naar het hart van Vijfheerenlanden"
Arie den Besten en burgemeester Sjors Fröhlich werkten jarenlang samen in de gemeentepolitiek van Vijfheerenlanden, terwijl Den Bestens dochter Marieke van der Spek inmiddels wethouder is in het college waarvan Fröhlich voorzitter is. Hieronder volgt een stukje voorgeschiedenis van de politieke loopbaan van Arie den Besten.











