Vertaal deze pagina naar:

100% TRUTH SEEKERS - ONLY THE TRUTH!

DE TIEN GEBODEN VAN GOD KOMEN VANDAAG (18-08-2025) VOOR DE DERDE KEER ONDER DE LOEP TE LIGGEN BIJ DE WAARHEIDSKRANT VAN DE NIEUWE MEDIA

18-08-2025

'De Tien Geboden van God' worden door ons vandaag (18 augustus 2025) opnieuw onder de loep genomen door de Waarheidskrant van De Nieuwe Media.

De 'Tien Geboden van God' worden vandaag (18 augustus 2025) wederom door ons opnieuw onder de loep genomen, omdat tot heden het Geloof nog steeds gebruikt en misbruikt wordt om woon- en leefgemeenschappen en de nog vrij wonende mensen te kunnen verdelen en te overheersen met de vele verschillende geloofsovertuigingen, wetten en regels en alle aanhangers van de criminele organisatie, de (r)overheid, die de mens ziek maakt, vermoord, onderdrukt, afperst en misleid.

Binnenkort publiceren wij de nieuwe Tien Geboden van God.



Dwingen mag niet, hoe gaan wij dat verankeren?

De Nederlandse belastingdienst, AI, deurwaarders en de bankiers houden Nederlanders tot heden in een wurggreep, maar niet lang meer want het tij gaat keren in Nederland!

De Tien Geboden van God

Momenteel leven en handelen wij naar de 'Tien Geboden van God' en zijn wij tegelijkertijd ook Vrije mensen met een eigen Wil, (Gods Wil door ons). Wij zijn Wilsbekwaam en laten het goede voorbeeld zien. Wij leiden U met onze informatie naar onze Vrijheid. Wij bepalen vanaf heden zelf wat wij wel doen en ook wat wij niet (meer) doen. Meer is het niet. Ga jezelf informeren door goed onderzoek te doen en jezelf te overtuigen hoe het ook anders en beter kan.

LUMAfonds

Op dit moment wordt de website van het LUMAfonds verder ontwikkeld. Er worden nog steeds nieuwe Lichtcodes verankerd en er wordt aan een nieuw Lichtpuntwaardestelsel gebouwd.

De Tovenaar van Wonderland - wie zijn wij werkelijk?

Zie: https://www.robertboerman.nl/vision/publishing/dtvw.php



Door Dienie Kars │ De Nieuwe Media


Eerste publicatie 20 juli 2025

Tweede publicatie 8 augustus 2025

Derde publicatie 18 augustus 2025


Er komen zeer grote positieve veranderingen aan!

De 'Tien Geboden van God' worden vandaag (18 augustus 2025) wederom door ons opnieuw onder de loep genomen, omdat tot heden het Geloof nog steeds gebruikt en misbruikt wordt om woon- en leefgemeenschappen en de nog vrij wonende mensen te kunnen verdelen en te overheersen met de vele verschillende wetten en regels, geloofsovertuigingen, de paus, koningen en koninginnen, burgemeesters en wethouders, politieapparaat, het leger, kerkraden, dominee's, pastors en al hun aanhangers die de mens ziek maakt, vermoord, onderdrukt, afperst en misleid.

Hooggeplaatsten (bankiers, topfunctionarissen en hoge ambtenaren) worden omgekocht en/of gechanteerd door deelname aan satanisch ritueel misbruik, waarbij babies en kinderen bruut worden mishandeld, verkracht en vermoord. Babies worden zelfs door de aanwezigen opgegeten. 

In adellijke families is het zelfs gebruikelijk om hun eerstgeborene af te staan aan het satanische pedo netwerk, dit overkwam onder andere Mariëtte Groothoff. Nathalie Augustina werd als pleegkind aan het satanische netwerk beschikbaar gesteld. Beiden hebben hun getuigenissen in schrift omgezet en verklaard op video's.

Bekijk en bestudeer de website met dossiers van overlevers/slachtoffers: https://www.stichting-voor-slachtoffers-van-seksueel-misbruik.nl/dossieropbouw/

Waarom zou de mens in God én in Jezus Christus moeten geloven?


Door Elna Elinor (Elly van Dusseldorp)

Het antwoord is: omdat je alleen door Jezus Christus God voor 'eeuwig' kan toebehoren;…dus alleen door Jezus Christus het Hemels Koninkrijk: het Paradijs kan binnengaan.


God kwam namelijk uit liefde voor de mens in Jezus Christus als Mens op aarde, om de relatie tussen Hem en de mens te herstellen – want door ongehoorzaam te zijn aan God: dus door te zondigen is de mens van Hem afgegaan.

En aangezien God enkel Geest is, kwam Hij in een Mens: in Jezus Christus naar de mens toe; en kwam dus om de relatie tussen Hem en de mens te herstellen.

Dus zal de mens verlost moeten worden van z'n zonden.

En daarom zal íeder mens, ook al denkt de mens níet zondig te zijn, verlost moeten worden van een zekere wereldgeest met z'n velerlei kwaad… alvorens Gods Heilige Geest (een Geest van enkel goed) er woning kan maken.

Het is namelijk zo dat de geest van íeder mens in beginsel (vanaf de conceptie) voortkomt uit die wereldgeest - die leven ís en leven geeft……leven met een kleine letter echter: daar het leven al vanaf de zondeval niet uit Gods Heilige Geest is!

Neen, daarna is al het leven uit die wereldgeest met z'n velerlei kwaad.

En daar kwam Jezus voor op aarde: om de mens weer te heiligen voor God; opdat de mens een 'níeuw' Leven verkrijgt: Leven uit Gods Heilige Geest… Leven met een hoofdletter dus!

En daarom zal íeder mens, alvorens Gods Heilige Geest er woning kan maken, verlost moeten worden van die wereldgeest met z'n velerlei kwaad: waaruit dus ook een goed, eerlijk en rechtvaardig mens leeft.

En er zít ook veel goeds in die wereldgeest; maar vooral ook zeer veel kwaad, waardoor zelfs die goede, eerlijke en rechtvaardige mens nog geregeld in zonden vervalt.

En daarom kwam God, uit liefde voor de mens, in Jezus Christus naar de mens toe…om die wereldgeest uit de mens te verbannen!… opdat Zijn Geest van enkel goed bij de mens woning kan maken - zodat de mens niet verloren gaat!

Ja daarom kwam God in Jezus Christus als Voorbeeld en als Verlosser naar de mens toe.

En door Jezus heeft God ook laten zien en weten Wie Hij is en hoe Hij is: en wel zeer vredelievend en rechtvaardig - een God van enkel Licht en Liefde, Die de macht heeft over alle machten en krachten, tot aan de meest duistere toe;… en Die al het kwaad kan overwinnen en verbannen uit de mens die oprecht in Hem en Zijn Zoon Jezus Christus gelooft… opdát de mens kan worden verlost van die wereldgeest met z'n velerlei kwaad;… zodat Gods Heilige Geest er woning kan maken - want dan is de relatie tussen God en deze mens hersteld; ja dan is God één met deze mens: die Hem zo helemaal en voor eeuwig toebehoort - (dus begint het Eeuwige Leven in feite alreeds op deze aarde… en duurt tot in alle eeuwigheid in Gods Hemels Koninkrijk)

En óm de relatie met de mens te herstellen, heeft God door Jezus laten zien en weten hoe de mens dient te leven: om rein en heilig te worden.

En bovendien heeft God door Jezus laten weten dat de mens bovenal door Zijn zondevergeving wordt gereinigd van kwaad en duister.

Want de mens moet beslist zondevrij zijn om 'één met God' te zijn: om God zo voor eeuwig te mogen toebehoren;… wat door Jezus mogelijk werd: door Hem aan te nemen als je Redder en Verlosser.

En Jezus heeft het voorgedaan en voorgeleefd hoe de mens behoort te zijn en hoe de mens behoort te leven - en Hij onderrichtte de mens in Godszaken.

En (weer) zondevrij zijn: dat is alleen mogelijk door Zijn zondevergeving en Zijn Verlossingswerk; en door je te laten leiden door Zijn Heilige Geest.

Want wanneer de mens zich laat leiden door Zijn Heilige Geest - in plaats van die wereldgeest - dan wordt de mens gereinigd en geheiligd en zodoende verlost van die wereldgeest met z'n velerlei kwaad;…… en dan kan Zijn Heilige Geest er woning maken: en zo niet alleen óver de mens regeren maar ook ín de mens: en zo is Zijn Koninkrijk in deze mens gevestigd.

Zo heeft God het in en door Jezus kunnen voordoen en voorleven hoe de mens behoort te zijn: innerlijk en naar buiten toe: als Jezus dus - althans proberen te leven zoals Jezus het voorgeleefd heeft. Dus moet je in Zijn voetsporen gaan en doen als Hij: en blijf jij dus ook heel dicht bij God in het dagelijks leven, en in Zijn Woord (de Bijbel) en in gebed; en vertrouw jij ook te allen tijde volkomen op God.

En Jezus werd uit Gods Heilige Geest geboren: en daarom wordt Jezus de Zoon van God genoemd.

En door Jezus kan de geest van de mens weer uit Gods Heilige Geest worden geboren, zodat iedereen een zoon of dochter van God kan zijn.

En als de Geest van de mens uit Gods Heilige Geest geboren is: dan is deze mens een wedergeborene en een nieuwe schepping.

Ja, Jezus werd uit Gods Heilige Geest geboren…dus ís Gods Heilige Geest de Geest van Jezus.

En door Jezus' kruisdood kon Zijn Heilige Geest over de apostelen worden uitgestort op het Pinksterfeest - en Deze wil nog steeds bij de mens aanwezig zijn.

En Jezus werd dus uit Gods Heilige Geest geboren…zo ís Gods Heilige Geest de Geest van Jezus;... en zo kreeg Gods Heilige Geest gestalte in Jezus…en is Jezus dus God! - en daarom wil de Heilige Geest in de Naam van Jezus bij de mens aanwezig zijn - (God, Jezus Christus en de Heilige Geest… is dus één en dezelfde God: de Drie-eenheid)

Ja, de Heilige Geest kreeg gestalte in Jezus; en daarom wil de Heilige Geest in de Naam van Jezus bij de mens aanwezig zijn.

En bovendien kreeg Jezus van Zijn Vader alle macht in Hemel en op aarde.

En daarom mag de mens zich altijd en te allen tijde laten leiden door Jezus en Zijn Heilige Geest; en moet dan ook proberen in de voetsporen van Jezus te gaan;… opdat de mens meer en meer op Jezus gaat lijken, en zodoende geheiligd wordt;… zodat de mens door Jezus zal worden opgenomen in Zijn Hemels Koninkrijk: het Paradijs.

En in de voetsporen van Jezus gaan betekent dus: dat jij net zoals Jezus heel dicht bij God blijft in het dagelijks leven, en in Woord (de Bijbel) en in gebed; en dat je te allen tijde volkomen op God vertrouwt. En bovendien: dat jij altijd met de ogen van Jezus naar de medemens kijkt: respectvol en menslievend; en dat jij je medemens (zo nodig en indien mogelijk) helpt en bijstaat.

Ja Jezus werd uit Gods Heilige Geest geboren: zo droeg Jezus 'het Koninkrijk Gods' ín Zich: Gods Heilige Geest 'regeerde' in en vanuit Hem.

En Jezus verkondigde Gods Koninkrijk: en bracht en brengt Het zo onder de mensen; want God wil Zijn Koninkrijk heel graag in ieder mens vestigen, zodat Zijn Heilige Geest ook daar wonen en regeren kan… wanneer alle 'duistere' machten en krachten (zoals haat, jaloezie, afgunst, hebzucht, egoïsme, ontucht, ontrouw en álle dingen en werken die tegen de Tien Geboden indruisen) overwonnen en tenietgedaan zijn – en daar krijgt de mens 'goede' eigenschappen voor terug: de 'vrucht' van de Geest.

En dan staat Gods Wet in het hart geschreven: en zo is de mens naar Gods Beeld herschapen; en dan is de relatie tussen God en deze mens hersteld.

En óm de relatie tussen God en de mens te herstellen daar heeft Jezus vreselijk voor moeten lijden.

Want omdat Hij de mens onderrichtte in Godszaken - en bovendien zonden vergaf: en zo heeft laten weten dat de mens bovenal door Zijn zondevergeving wordt gereinigd en verlost van kwaad en duister - maar Hij echter niet als de Verlosser en de beloofde Messias gezien werd maar als een oproerkraaier en een Godslasteraar, daarom werd Jezus (geheel onschuldig!) tot de kruisdood veroordeeld – wat God echter had voorzien en dus van tevoren wist, en wat moest gebeuren. Want dánkzij het volbrachte werk van Jezus, en door Zijn kruisdood heeft Hij ook Zijn Geest kunnen schenken!……Deze (de Heilige Geest) daalde als tongen van Vuur op de apostelen neer op het Pinksterfeest (vijftig dagen na Jezus' Opstanding)

En de Heilige Geest kan overal tegelijkertijd aanwezig zijn… en wil dus in de Naam van Jezus bij de mens aanwezig zijn.

Ja Jezus stierf aan het kruis;… maar werd ten derde dage weer 'Lichamelijk' opgewekt uit de dood! (Paasfeest)

Zo heeft God laten zien dat de dood is overwonnen! en dat Jezus leeft!!

Ja Jezus stierf aan het kruis;… maar werd ten derde dage weer 'Lichamelijk' opgewekt uit de dood - door de Opstandingskracht van Gods Heilige Geest: waardoor ook de mens kan worden opgewekt uit de dood - ook alhier op deze aarde;… en dat is een 'Geestelijke' opstanding: door Gods Heilige Geest wordt een 'dode' oftewel een 'slapende' geest tot 'leven' gewekt;… en dan wordt dit mensenkind, door zich te laten leiden door Gods Heilige Geest én door Zijn zondevergeving 'gereinigd en geheiligd' en verlost van alle kwaad… en zodoende van die wereldgeest - de geest van deze mens wordt opnieuw geboren: deze wordt uit Gods Heilige Geest geboren: en zo is deze mens een wedergeborene en een nieuwe schepping.

Deze mens is een 'heilige' in Gods ogen, die één met God is: en zo Zijn Koninkrijk ín zich draagt: en zo op weg is naar Gods 'Hemels' Koninkrijk.

En 'bij het leven op aarde' ervaart deze mens vaak vrede; en wordt bovendien vaak bijgestaan met goede raad: de Heilige Geest helpt deze mens namelijk door gedachten te geven: en spreekt dus door de gedachten - en de Heilige Geest is wel de allerbeste Raadgever!! - En dat is Hij dus voor de mens die heilig is in Zijn ogen.

En alleen de heilige mens zal door Jezus worden opgenomen in Gods Hemels Koninkrijk;… waarnaar Jezus (veertig dagen na Zijn Opstanding) is opgevaren (Hemelvaart); en alwaar Hij woont en troont; en vanwaar Hij zal wederkomen om te oordelen… én alles nieuw te maken!!

En om dit alles… God én Jezus Christus.


Dit artikel is gebaseerd op een hoofdstuk uit het boekwerk 'Geheimenissen van God onthuld' - (geschreven onder pseudoniem Elna Elinor)

Het boekwerk omvat 47 hoofdstukken en telt 140 pagina's.

En in elk hoofdstuk zit een boodschap of een Belofte of een bemoediging of een les.

Bovendien wordt in dit boekwerk uitvoerig omschreven hoe de mens verlost wordt van alle kwaad; en ook van allerlei psychische stoornissen door paranormale praktijken.

En er staan nog velerlei andere interessante en leerzame wetenswaardigheden in - zie a.u.b. ook de inhoudsopgave: https://sites.google.com/view/inhoudsopgave/homepage

Het boek is te koop bij mijnbestseller: https://www.mijnbestseller.nl/ElnaElinor; en bij Bol.com en alle CB boekhandels; en zonder verzendkosten bij de lokale boekhandel - met ISBN 9789403670607

Bron: https://sites.google.com/view/waaromgodnjezuschristus/homepage

SATANISCH RITUEEL MISBRUIK

Prins Bernhard (Bernhard van Lippe-Biesterfeld) was leider van het sado pedo netwerk waar Mariëtte in gebruikt werd. Van pasgeboren baby tot in de puberteit. De tijd is er nu rijp voor om alles naar buiten te brengen door ons Licht erover te laten schijnen.

Mariëtte heeft het tot heden overleefd, maar vraag niet hoe... De afgelopen tijd werd zij opgejaagd door de geestelijke gezondheidszorg als gevaarlijk wild. Mariëtte (70 jaar) is geen gevaar voor zichzelf, wel voor de zittende orde.

Het misbruik en de jacht moet per direct stoppen!

SATANISCH RITUEEL MISBRUIK

Mariëtte werd als baby door haar moeder afgestaan aan een sinister netwerk, het netwerk van prins Bernhard. Wat vindt U daarvan?

Op de dag dat de mond gesnoerd werd van Klokkenluider Alice Besselink (oud-agente) leverde Mariëtte Groothoff haar dossier in bij de rechtbank in Zutphen. Tot heden blijft de rechtspraak zwijgen.

Lees de onderstaande artikelen in De Nieuwe Media over prins Bernhard en satanisme.

Bekijk en bestudeer ook de onderstaande infolinks en bekijk de video's.

Voor meer Getuigenissen over seksueel misbruik en satanisch ritueel misbruik, klik op de onderstaande link: https://www.stichting-voor-slachtoffers-van-seksueel-misbruik.nl/getuigenissen-van-seksueel-misbruik/

Hoe kunnen wij ons aardse leven (op)nieuw vorm gaan geven?

Nieuwe Schepping van onze Aarde

Hoe gaan wij de nieuwe schepping van God invullen en vormgeven de komende 1000 jaar?

Door de huidige idiote regels en absurde wetten op papier op een grote brandstapel te leggen en in de fik te steken en ons daarna strikt te gaan houden aan de 5 Natuurwetten of aan de 7 Spirituele wetten? Dan gaat zich vanzelf een nieuwe Vrije Wereld vormen op basis van Gelijkheid, Barmhartigheid, Harmonie, Liefde en Respect voor alles wat leeft, toch?

Of blijven we ons houden aan de huidige 'Tien Geboden van God' en dat als leiddraad nemen voor onze nieuwe Toekomst? Wetende dat de Bijbel vele malen reeds herschreven is?

En over het Boek van Henoch met opzet wordt verzwegen? Of gaan we 10 nieuwe Geboden van God opstellen en ons daaraan houden tot in de Eeuwigheid? Moeten we dan eeuwig gaan zwijgen over de huidige Genocide (volkerenmoord) door COVID-19 spuiten? Belangrijke vragen!

Pioniers zijn ervan overtuigd dat we een nieuwe Nederlandse Grondwet moeten invoeren voor de nieuwe situatie onder de GESARA wetgeving. We zullen duidelijkheid en rechtvaardigheid nodig hebben om een Ommekeer te kunnen bewerkstelligen en te rechtvaardigheden in onze wereld.

Hierover willen wij graag in gesprek gaan met de Pioniers van onze Toekomst. We kunnen alle kanten op, het is nu aan ons. We hebben inmiddels geconstateerd dat afgod Baphomet van de leden van de Staten-Generaal ons alleen maar een hoop pijn en ellende heeft gebracht. 

Welke koers houden we de voor de komende 1000 jaar en voor de Eeuwigheid aan?


5 Natuurwetten

1. Niet doden.

2. Niet stelen.

3. Niet dwingen.

4. Niet liegen.

5. Een ander Niet in zijn vrijheid beperken.


7 Spirituele wetten

1. De wet van goddelijke eenheid

De wet van goddelijke eenheid wijst naar het feit dat alles met elkaar verbonden is. Om te kunnen functioneren in de wereld zien we alles en iedereen als losstaande verschijnselen. Maar de wet van goddelijke eenheid leert dat alles uit dezelfde bron voortkomt en op een onzichtbaar niveau ook nog steeds één is. Dit is best moeilijk om in je dagelijkse leven te onthouden, laat staan er altijd naar te handelen. Zie het simpelweg als een idee dat meer empathie in je leven brengt. Vraag jezelf bijvoorbeeld regelmatig: Hoe kan ik meer begrip tonen voor mensen die anders lijken te zijn dan ik? Of: Wat zou liefde hier nu doen?

2. De wet van vibratie

Deze wet herinnert je eraan dat alles energie is en constant vibreert op een bepaalde frequentie. En deze vibraties beïnvloeden je realiteit. Gelijksoortige energiefrequenties zoeken elkaar namelijk op en willen het liefst bij elkaar blijven. Alles in de wereld zoekt constant onderlinge afstemming. Dat gevoel wanneer je een nieuw persoon ontmoet en het contact helemaal moeiteloos gaat, alsof je elkaar al jaren kent? Dat is de wet van vibratie at work.

3. De wet van aantrekkingskracht

Waarschijnlijk heb je al eerder van de wet van aantrekkingskracht gehoord, misschien via het beroemde boek The Secret. Deze wet is nauw verbonden met de wet van vibratie. Je trekt aan wat je uitstraalt, daar komt het op neer. Om je dromen uit te laten komen, kun je dus maar beter beginnen met je eigen energiefrequentie verhogen. Bijvoorbeeld door middel van meditatie, een bewuste leefstijl en het eten van onbewerkte voeding. Verder is het belangrijk om je wensen luid en duidelijk het universum in te sturen. Formuleer ze positief, in de vorm van affirmaties en manifestaties. En, heel belangrijk, geloof dat ze vervuld zullen worden.

4. De wet van relativiteit

Als mens ben je van nature geneigd dingen met elkaar te vergelijken. Maar wat als je je eens voorstelt dat alles in werkelijkheid neutraal is? En elk oordeel daarom relatief? Deze wet herinnert je aan de kracht van je perceptie en de invloed van jouw unieke perspectief. Natuurlijk is het moeilijk dit idee overal en altijd toe te passen. Maak jij jezelf maar eens wijs dat racisme en hongersnood gewoon 'neutraal' zijn… Toch kan deze wet je in je persoonlijke leven helpen wanneer je baalt en wilt dat iets anders is. Grote kans dat je onbewust aan het vergelijken geslagen was. Als je het object van jouw ontevredenheid (je huis, uiterlijk, salaris…) eens als neutraal probeert te zien, kan het glas zomaar ineens veranderen van halfleeg naar halfvol.

5. De wet van ritme

De wet van ritme is er om je te herinneren aan de kracht van cyclische energie. Zo veel in de wereld beweegt in cycli die een hele mooie, natuurlijke intelligentie hebben. Denk aan de seizoenen, de menstruatiecyclus, het ritme van de zon. Als je aanvaardt dat dingen simpelweg niet altijd hetzelfde zijn, creëer je veel nieuwe ruimte voor innerlijke rust. Je kunt je beter laten meevoeren. De zomer heeft de winter nodig, jouw luie dagen zullen worden gevolgd door energiepieken. Dat is geen treurig feit waar je je maar bij neer moet leggen, maar simpelweg hoe het natuurlijke proces van creatie gaat. Oogsten is maar één stap in dat proces, en de andere stadia zijn daarvoor onmisbaar

6. De wet van compensatie

Alle inzet die je toont, zal uiteindelijk haar vruchten afwerpen. Je weet niet precies hoe of wanneer, maar je kunt erop rekenen dat het zal gebeuren. Dat is natuurlijk nogal een geruststelling als je keihard je best doet om iets te bereiken. Tegelijkertijd kan deze wet je motiveren om niet alleen maar te willen, maar ook daadwerkelijk aan het werk te gaan. Concrete stappen nemen op de weg naar je doel, hoe klein ze ook zijn. Daarvoor zul jij gecompenseerd worden. (Maar let op: het universum is slim. Als deze wet jouw enige motivatie is om inzet te tonen, zou je de compensatie zomaar eens mis kunnen lopen…)

7. De wet van de eindeloze transmutatie van energie

De wet van vibratie leert dat alles energie is, en deze wet voegt daaraan toe dat deze energie constant aan het veranderen is. Gelijksoortige vibraties trekken elkaar aan, maar energiefrequenties kunnen elkaar ook beïnvloeden. Denk maar eens aan de keren dat je je helemaal leeg voelde na een gesprek met iemand. Het omgekeerde kan natuurlijk ook gebeuren. Lage energiefrequenties kunnen verhoogd worden, vooral als de hoge vibraties met intentie worden 'toegepast'. Kom je dus een kamer binnen en voel je dat de energiefrequentie onder het nulpunt zweeft? Probeer dan maar eens heel bewust jouw licht de ruimte in te schijnen (zonder het zelf te verliezen), en zie wat een voor magisch effect dat kan hebben.

Meer lezen over spirituele wetten?

Bron: https://holistik.nl/7-spirituele-wetten/

De Tien Geboden van God

Momenteel leven en handelen wij in de huidige Toekomst naar de 'Tien Geboden van God' en zijn wij Vrije mensen met een eigen Wil, (Gods Wil door ons). Wij zijn Wilsbekwaam en laten het goede voorbeeld zien. Wij leiden U met onze informatie naar onze Vrijheid

Wij bepalen vanaf heden zelf wat wij wel doen en ook wat wij niet (meer) doen. 

Wij laten ons niet meer commanderen door een schamelloon van een baas of zetbaas en laten ons niet verleiden door geld. We laten ons niet langer meer chantabel maken. Meer is het niet. Ga jezelf informeren door goed onderzoek te doen en jezelf te overtuigen hoe het ook anders en beter kan. Met Gods hulp en vergeving, het Collectieve Bewustzijn en met de Geesten van Liefde moet het goed komen toch?

Christus offerde zich op voor alle zondaren, laten wij vanaf heden het goede gaan doen.

DE TIEN GEBODEN VAN GOD

Het koninkrijk van God is de realiteit van Gods heerschappij die is gekomen in de harten van alle mensen die geloven in Jezus Christus. Het is geen zichtbaar koninkrijk, zoals een aardse regering. Gods koninkrijk is in ons innerlijk. Het is een geestelijke realiteit, die we ervaren door de Heilige Geest.

Welke koers houden we aan?

Ga daar zelf ook mee aan het werk vandaag wanneer U naar de kerk of mis gaat.

Spreek de dominee/pastor en de leden van de kerkraad aan over de top van Nederland.

Welke koers houden we aan?

Meer informatie over 22 kernprojecten van Free Life World: https://www.freelifeworld.info

ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN

Voordat CERN de Black Hole achter Saturnus gaat openen, gaan alle hoofdfamilies, royals, boys zoals Jeff Bezos, Marcus Zuckerberg, Bill Gates etc., de uitgekozen beroemdheden, (een kleine groep maar), hun politici, hun militairen, hun doktoren etc. naar de schuil locaties, namelijk de Freedom boten, ondergrondse steden en schuilbunkers gebouwd in...