Vertaal deze pagina naar:

100% TRUTH SEEKERS - ONLY THE TRUTH!

AMSTERDAM EN STEENBERGEN ZIJN IN NEDERLAND DE HUIDIGE TWEE STEDEN VAN 'SODOM EN GOMORRA'  UIT DE BIJBELSE VERHALEN

30-10-2025
Foto: Vincent van den Bosch, tien jaar geleden na een rel vertrokken uit de Steenbergse politiek, wil zijn comeback maken met D66. Momenteel is hij bestuurslid bij de D66 Brabantse Wal-afdeling. "Ik denk dat ik weer met een schone lei in de Steenbergse politiek kan stappen."
Foto: Vincent van den Bosch, tien jaar geleden na een rel vertrokken uit de Steenbergse politiek, wil zijn comeback maken met D66. Momenteel is hij bestuurslid bij de D66 Brabantse Wal-afdeling. "Ik denk dat ik weer met een schone lei in de Steenbergse politiek kan stappen."

Verrassend bericht! Vincent van den Bosch wordt kartrekker voor D66 bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2026


Vincent van den Bosch zegt nu, tien jaar na zijn vertrek uit de Steenbergse politiek, dat hij de verantwoordelijkheid voelt om het gedachtengoed van D66 te vertegenwoordigen bij de gemeenteraadsverkiezingen.


Door: Nicole van de Donk


Gepubliceerd op donderdag 30 oktober 2025


STEENBERGEN – Het gesprek van de Steenbergse Courant met Vincent van den Bosch was nog voor de uitslag van de landelijke verkiezingen waarbij D66 als grote winnaar uit de bus is gekomen. Het is nog afwachten of Van den Bosch gaat meeliften met dit succes wanneer in maart 2026 de inwoners naar het stemhokje gaan om hun stem uit te brengen voor de lokale politiek. Eerder leek het er nog op dat D66 zou verdwijnen uit het Steenbergse politieke landschap toen Timmy Huisman, jarenlang het gezicht van de partij, aankondigde om D66 los te laten om een nieuwe lokale partij op te richten: 'Vanuit de Kern'. Vincent van den Bosch zegt nu, tien jaar na zijn vertrek uit de Steenbergse politiek, dat hij de verantwoordelijkheid voelt om het gedachtengoed van D66 te vertegenwoordigen bij de gemeenteraadsverkiezingen.

Eerdere confrontatie met Vladimir Hornicek

Bij de meeste inwoners van de gemeente Steenbergen zal de naam Vincent van den Bosch een belletje doen rinkelen. In de periode 2006 tot 2014 was hij gemeenteraadslid en daarna nog ruim 1,5 jaar wethouder. Tot het voorval, breed uitgemeten in de pers, waarbij Van den Bosch in confrontatie kwam met vlogger Vladimir Hornicek na een raadsvergadering. Onder druk van een meerderheid van de raad trad Van den Bosch toen af. Hij heeft de partij echter nooit losgelaten want hij is bestuurslid bij D66 Brabantse Wal, het overkoepelende bestuur van de afdelingen in Steenbergen, Bergen op Zoom en Woensdrecht.

Vincent van den Bosch wordt kartrekker voor D66 bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2026

"Mijn valkuil is ook mijn kracht"

"Het was een hele onrustige tijd toen. Ik werd zelf bedreigd en toen ik door Hornicek onheus bejegend werd kwam ik net uit een vergadering over de hoogopgelopen asieldiscussie. Terugkijkend heb ik kunnen constateren dat mijn menselijke reactie van destijds mijn valkuil is, maar tegelijkertijd ook mijn kracht. Ik heb een idealistische instelling en ik zie waar behoefte aan is in de gemeente. Als ik dan aangevallen word kan ik fel reageren. Maar dat toont ook betrokkenheid. Kijk maar naar Rutte: alle kritiek gleed van hem af maar daardoor mis je het gevoel erbij."

"Contacten met voormalig D66-voorman zijn prima"

Van den Bosch zegt een kleine kandidatenlijst te kunnen vormen. "Ik denk dat het mogelijk moet zijn om een zetel te behalen. Wat betreft de achterban is mijn verwachting dat ongeveer de helft zich meer aangetrokken voelt tot de nieuwe lokale partij van Huisman (nu met 2 zetels in de raad) en de anderen juist graag weer op hun eigen partij D66 willen stemmen. En misschien zullen dat er nog meer worden nu ze zeker weten dat die mogelijkheid er weer is. Overigens is er geen ruzie tussen Huisman en mij, we hebben elkaar ook nog gesproken. We hebben de wens uitgesproken om na de verkiezingen een blok te kunnen vormen want er zijn natuurlijk ook overeenkomsten. Als D66 gaan wij voor praktische besluiten op onderwerpen waar de gemeenteraad het verschil in kan maken. Veel van het te besteden budget staat namelijk al vast, maar op zaken als economie, sport en jeugd kan je wel beleid maken."

(Bron: https://www.kijkopsteenbergen.nl/nieuws/algemeen/33609/vincent-van-den-bosch-wordt-kartrekker-voor-d66-bij-de-gemeen)

Ex-wethouder ontglipt fluitconcert, omstreden politicus keert terug in raad Steenbergen in Steenbergen

9 november 2017 om 23:04 • Aangepast 14 oktober 2025 om 09:42

Ongeveer dertig mensen stonden drie kwartier met fluitjes in hun hand in de regen en kou bij het gemeentehuis te wachten. Ze wilden hun boosheid tonen over de politieke terugkeer van voormalig wethouder Vincent van den Bosch. Maar dat protest viel een beetje in duigen toen bleek dat hij al lang en breed binnen zat. Toen de demonstranten dat in de gaten kregen, begon het fluitconcert alsnog. Meer info: https://www.omroepbrabant.nl/nieuws/2595898/ex-wethouder-ontglipt-fluitconcert-omstreden-politicus-keert-terug-in-raad-steenbergen

Gepubliceerd op 28 januari 2025

Bron afbeelding: https://www.omroepbrabant.nl/nieuws/2210371/afgetreden-wethouder-van-den-bosch-van-steenbergen-misschien-te-gevoelig-voor-de-politiek
Bron afbeelding: https://www.omroepbrabant.nl/nieuws/2210371/afgetreden-wethouder-van-den-bosch-van-steenbergen-misschien-te-gevoelig-voor-de-politiek

God kondigde aartsvader Abraham aan Sodom en Gomorra te vernietigen omdat de inwoners slecht waren (Genesis 13:13) en "hun zonden ongehoord groot" (Genesis 18:20-21). Abraham suggereerde dat er misschien een paar onschuldigen in de steden woonden. Hij onderhandelde met God met als uitkomst dat Hij Sodom en Gomorra niet zou verwoesten als er tien onschuldigen in woonden (Genesis 18:22-32). (bron)

Volgens Dienie Kars ligt de oplossing in jou en mij.

Volgens Ad van Rooij ligt de sleutel van onze wereld in Jeruzalem.


De echte Trump is dood volgens Kim Goguen. Het karakter van Trump laat de Deep State middels een masker voortleven, dit is een valse profeet. Geert Wilders is de Mol in het huidige kabinet Schoof, hij probeert nu als nazaat van de VOC de hele wereldmacht te krijgen. Dat gaat mislukken!


Lees het onderstaande artikel van Dienie Kars over de huidige Wereldorde in onze wereld.

STEENBERGEN IN BEELD

Wethouder Vincent van den Bosch in Steenbergen kreeg het aan de stok met een lokale verslaggever, met Vladimir Hornicek. Een interview met Wethouder Van den Bosch uit Steenbergen liep flink uit de hand. Wethouder Van den Bosch werd handtastelijk en dreigde advocaten op de filmer af te sturen. De man probeerde via YouTube zijn recht te halen.

Afgetreden wethouder Van den Bosch van Steenbergen: 'Misschien te gevoelig voor de politiek'


Gepubliceerd op 26 november 2015


Oud-wethouder Vincent van den Bosch van Steenbergen denkt dat hij 'te gevoelig' is voor de politiek. Dat zei hij donderdag in het TV-programma Onder Ons van Omroep Brabant. Van den Bosch besloot dit weekend te stoppen als wethouder omdat hij zich 'aangeschoten wild' voelde.


Geschreven door Kraak Arjo


Dat begon op maandag 9 november, toen de D66-wethouder na een lange vergadering in het gemeentehuis buiten werd opgewacht door een video-amateur. 

Hij ontstak in woede en intimideerde de cameraman. De beelden leverden hem een golf van publiciteit op. Op YouTube is het filmpje meer dan 100.000 keer bekeken.


Geprovoceerd

Van den Bosch zegt nu dat hij 'door vermoeidheid overmand' was, en dat de cameraman hem al maanden hinderlijk achtervolgde. "Ik ben geprovoceerd en helaas ben ik in de val gelopen." Naar aanleiding hiervan zegt hij: "Misschien ben ik ongeschikt voor de politiek."

In de dagen die volgden kreeg Van den Bosch steeds meer kritiek, volgens hem allemaal 'vuilspuiterij'. Het ging bijvoorbeeld over zijn bedrijf dat bemiddelt in Poolse modellen, of over het feit dat hij rondrijdt met een auto met Pools nummerbord. "Volkomen legaal", aldus Van den Bosch.

Afgelopen weekend besefte Van den Bosch zich dat hij niet meer geloofwaardig was als wethouder. Hij besloot op te stappen, ook omdat hij zich realiseerde dat hij een motie van wantrouwen in de gemeenteraad niet zou overleven.


Oneerlijke politiek

Van den Bosch vindt dat er in Steenbergen 'oneerlijke politiek' wordt bedreven. "Politici proberen elkaar te beschadigen en gaan niet met elkaar om op basis van politieke argumenten. Voorlopig ziet Van Den Bosch voor zichzelf geen rol weggelegd in de politiek.  (bron)

Onder de video is de volgende tekst te lezen:

Het moest een bijeenkomst worden waarop iedereen zijn zegje kon doen over de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum in Steenbergen. De avond ontaardde in een grimmig debat waarbij de burgemeester en voorstanders werden uitgejouwd. Het gebeurde allemaal eind oktober 2015. 

De gemeente wilde het idee om 600 asielzoekers op een terrein naast een basisschool op te vangen aan de burgers voorleggen. In een sporthal organiseerde de gemeente een informatie-avond waar honderden mensen op afkwamen. Vooraf was er al een noodverordening van kracht omdat de politie het vermoeden had dat supporters van de harde kern van Feyenoord naar de bijeenkomst zouden komen.

Het wordt steeds gekker bij Peter de Koning in Steenbergen.

Het wordt tijd voor hoor- en wederhoor door TROS OPGELICHT!

Door TROS OPGELICHT is nooit aan hoor-en wederhoor gedaan toen ze een uitzending wijden aan Dienie Kars. Het wordt steeds gekker bij Peter de Koning in Steenbergen. Hij denkt alles te kunnen zeggen en doen. Het wordt tijd dat Dienie Kars in het openbaar kan vertellen wat haar werkelijk is overkomen. 

Lees HIER het verhaal wat Dienie Kars schreef op DINSDAG 28 januari 2025. 

Houthakker Peter de Koning maakt zich openlijk schuldig aan laster en smaad. Bekijk de video en oordeel zelf.

De Amsterdamse burgemeester Femke Halsema ligt momenteel onder een vergrootglas bij De Nieuwe Media.

Meer informatie over Femke Halsema leest U in de onderstaaande paarse links van De Nieuwe Media.

Getuigenis van Ad van Rooij over Amsterdams burgemeester Femke Halsema:

"Burgemeester Femke Halsema van Amsterdam heeft Stage gelopen bij Criminoloog Prof. dr. Frank Bovenkerk en heeft in 1993 naast Ad van Rooij in zijn eigen woningen op het adres 't Achterom 9-9A, 5491 XD Sint-Oedenrode te Olland, gemeente Sint-Oedenrode (vanaf 1 januari 2017 Meierijstad), naast hem in zijn kamer in de bank gezeten en vele ordners meegegeven aan dat wat de volgende video's en Tv-uitzendingen onderbouwen, maar dat is Femke Halsema als gevolg van een Elektrische JUDAS-KUS van Jan Peter Balkenende allemaal vergeten."


OUD-BONDSKANSELIER MERKEL ONTVANGT HOOGSTE AMSTERDAMSE ONDERSCHEIDING


De voormalige Duitse bondskanselier Angela Merkel heeft in Amsterdam de Gouden Medaille ontvangen. Ze kreeg de onderscheiding uit handen van burgemeester Femke Halsema voor haar "verdiensten als bondskanselier en in het bijzonder voor haar grote invloed op Europa".


Als gevolg van al die Elektrische JUDAS-KUSSEN is burgemeester Femke Halsema van Amsterdam vergeten dat als gevolg daarvan alle Vergiftigings-, Stralings-, Vaccinatie-, Oorlogsdoden vanaf 1993 "Corporate Crime" doden zijn, wat ook de moord op Theo van Gogh (een zeer goede vriend van Pamela Hemelrijk) tot gevolg heeft gehad, waarvoor Femke Halsema persoonlijk verantwoordelijk en aansprakelijk is en ook voor de miljarden mensen op aarde die als gevolg daarvan (na een lijdensweg) nog gaan sterven.

DOSSIER SEKSUEEL MISBRUIK IN DE MODE-INDUSTRIE

Verzameling van feiten en bewijzen door middel van audio's, video's, afbeeldingen, documenten en informatie.

Getuigenis van Nathalie Augustina
Misbruik door de top van politiek

Nathalie Augustina vertelt hoe ze van jongsafaan systematisch seksueel misbruikt werd door de top van de Nederlandse politiek, leden van het koningshuis en allerlei leden van de adel en rijken uit de samenleving.

Nathalie Augustina trok de aandacht van hooggeplaatste politici, magnaten, beroemde acteurs zoals Keanu Reeves en zangers als Julio Iglesias en Jeffrey Epstein. Door leden van sommige van de rijkste families van deze wereld en leden van koningshuizen, werd ze geregeld gedrogeerd voor seksfeesten van de elite en verkracht door velen van hen.

Dossier Nathalie Augustina: https://www.bvwfoundation.nl/dossier-nathalie-augustina/

Meer info: https://www.freedom-for-all-worldwide.com/nathalie-augustina/

P L E I D O O I

Wij houden als samenleving zelf veel in stand door de diverse verdienmodellen waar wij mee te maken hebben. Dit is waarom de Toeslagenaffaire tot heden niet kon worden opgelost.

Er zijn bovendien ook veel meer pedofielen in onze samenleving dan we ons tot heden realiseren/beseffen. Volwassenen die seks bedrijven met kinderen. Zowel vrouwen en mannen, als vele vaders en moeders zijn hier zelf schuldig aan. Het is wat het is voor dit moment, wij zijn zelf de verandering. Wanneer dat besef gaat komen komt er pas een verandering in onze wereld en voor alle kinderen en toekomstige kinderen.

Daarnaast zijn er ook nog eens vele vrijmetselsaars (bankiers, rechters, advocaten, politici, artsen etc.) lid van geheime en occulte genootschappen. Dit geldt voor de hele wereld. Als zij hogerop willen komen op de maatschappelijke ladder moeten ze babies offeren aan hun offergod Lucifer. Met andere woorden, zij moeten een opdracht/offer uitvoeren, een satanisch ritueel, door het mishandelen, bruut verkrachten en het op een satanische wijze vermoorden van babies door hen in stukken te snijden en daarna op te eten.

We hebben alles onderzocht en in beeld gebracht.

Wij kunnen niet langer meer zwijgen. Stap voor stap zullen wij U hierover informeren.

Bron tekst en meer info: https://www.bvwfoundation.com

ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN

Zodra de dode entiteiten op papier op gaan staan als levende mensen van vlees en bloed en er Recht wordt gesproken over de 342 stelende burgemeesters van Nederlandse gemeenten en de Nederlandse fake koning Willem-Alexander die alleen op een stukje papier een klein stukje grond in Nederland regeert komt er Gerechtigheid en Wereldvrede in onze...