Veel mensen zoeken nu een uitweg, de Nederlander is een vreemdeling in hun eigen land geworden, de Haagse NGO Nazi's hebben jarenlang het eigen land en de bevolking verraden.
BURGEMEESTER MARLEEN SIJBERS VAN THOLEN IS OVERTUIGD DAT DE GEBOORTE TRUST EEN COMPLOTTHEORIE IS

Het wordt de hoogste tijd dat de Tholense burgemeester Sijbers 'Out of the Box' gaat denken om ook onderzoek te doen.
De vraag is of de Tholense burgemeester Sijbers het aandurft om uit haar comfortzone van haar burgemeesterschap te stappen zodra ze dit artikel onder ogen krijgt, omdat ze tot heden een fijn en goed leven heeft wat ze graag wil voortzetten.
De comfortzone is een psychologische toestand waarbij een persoon zich op het gemak voelt, controle heeft en weinig stress en angst ervaart. In de comfortzone is het leven voorspelbaar en is een constant prestatieniveau mogelijk. Om persoonlijke groei te bereiken is het echter van belang om regelmatig buiten deze comfortzone te treden omdat hier leerervaringen worden opgedaan. (bron)


Waarom liegt Agnes Kant over de oversterfte?
Omdat de huidige genocide van de wereldbevolking niet bekend mag worden bij de loonslaven.

Wordt Agnes Kant gechanteerd?
Wat is er aan de hand?
Wie is Agnes Kant?
Agnes Catharina Kant (zie foto) (Hessisch Oldendorf, 20 januari 1967) is een Nederlands medisch wetenschapper en voormalig politica. Namens de Socialistische Partij (SP) maakte ze van 1998 tot 16 juni 2010 deel uit van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Van 20 juni 2008 tot 4 maart 2010 was ze fractievoorzitter van de SP in de Tweede Kamer en partijleider, als opvolger van Jan Marijnissen. Sinds 2013 is ze directeur van het bijwerkingencentrum Lareb. In mei 2024 werd ze voor een dag in de week bijzonder hoogleraar innovatie van farmacovigilantie bij het LUMC/Universiteit Leiden.
Jeugd en wetenschappelijke carrière
Kant werd geboren in West-Duitsland als kind van Nederlandse ouders, die beiden directeur waren in het middelbaar onderwijs en les gaven aan de kinderen van in West-Duitsland gelegerde Nederlandstalige NAVO-militairen. Ze groeide op in Brummen en volgde het voortgezet onderwijs op het Stedelijk Lyceum Zutphen.
Van 1985 tot 1989 studeerde Kant gezondheidswetenschappen aan de Katholieke Universiteit Nijmegen. Ze was werkzaam als wetenschappelijk medewerker epidemiologie aan deze universiteit en promoveerde in 1997 in de medische wetenschappen op onderzoek naar baarmoederhalskanker.
Vanaf 1 januari 2011 is zij werkzaam bij het Nederlands Bijwerkingen Centrum Lareb, waar ze leiding gaf aan een nieuwe activiteit (de bewaking van de veiligheid van vaccins) en aan de Teratologie Informatie Service die per 1 januari 2011 door het RIVM aan Lareb is overgedragen. Vanaf 2013 is ze directeur van Lareb.
Tijdens de coronacrisis in Nederland kwam ze in 2020 en 2021 weer regelmatig in het nieuws.
Op 15 mei 2024 werd zij benoemd tot bijzonder hoogleraar innovatie van farmacovigilantie aan het LUMC/Universiteit Leiden.
Kant trouwde in 1990 en heeft twee dochter.
NABESCHOUWING RECHTSZAAK 9 JULI 2025 ARNO VAN KESSEL
Jurist en oud rechter Barend van Thiel spreekt duidelijke taal in de onderstaande video. Meer informatie: https://dezedagen.com/2024/01/08/het-gesprek-barend-van-thiel-jurist-oud-rechter/. In de volgende video kunt U middels een gesorek het gedachtegoed beluisteren van oud rechter Barend van Thiel.
Advocaat Arno van Kessel wilde oud-premier Mark Rutte voor de rechter slepen en berechten voor zijn daden.
Advocaat Arno van Kessel werd echter zelf een paar weken geleden voor de rechtszaak gearresteerd en verblijft nog steeds in de gevangenis. Complottheorieën zijn waarheden die graag in de doofpot worden gestopt door de (r)overheid. De omgekochte media is het grootste virus in onze wereld, zij verpreiden grote leugens en onwaarheden over de werkelijke werking van COVID-19 injecties.
De Waarheid is dat veel mensen ernstige lichamelijke klachten krijgen door de COVID-19 injecties en zelfs vroegtijdig sterven.

Arts hangt 35 jaar cel boven het hoofd omdat hij tijdens de pandemie 'weigerde zijn patiënten te doden'
Zijn
misdaad? Hij vernietigde duizenden COVID-19-vaccins en gaf zijn
patiënten vaccinatiebewijzen zonder de prik te toe te dienen.
Plastisch chirurg Kirk Moore uit de Amerikaanse staat Utah hangt een gevangenisstraf van 35 jaar boven het hoofd. Zijn misdaad? Hij vernietigde duizenden COVID-19-vaccins en gaf zijn patiënten vaccinatiebewijzen zonder de prik toe te dienen. Daarnaast prikte hij kinderen met medeweten van hun ouders met een zoutoplossing zodat ze een normaal leven konden leiden.
Maandag begon het proces tegen dr. Moore in Salt Lake City. Bij de rechtbank vond een demonstratie plaats. Vele bekende namen uit de verzetsbeweging, waaronder artsen als Mary Talley Bowden, hebben hun steun voor hem uitgesproken.
(bron: https://robindeboer.substack.com/p/arts-hangt-35-jaar-cel-boven-het)

Wij moedigen hierbij de Tholense burgemeester Sijbers aan om ook onderzoek te gaan doen naar de chantage methoden van politici en (r)overheidsambtenaren en MK Ultra.
Vrijmetselaar Rutte: https://niburu.co/zoeken-r?q=rutte+vrijmetselaar
Wij moedigen hierbij ook alle lezers van dit artikel aan om onderzoek te gaan doen.
Zeer waarschijnlijk is burgemeester Marleen Sijbers chantabel gemaakt. Wanneer de samenleving gaat inzien dat angenoeg iedere functionaris op een topfunctie chantabel is gemaakt kan er pas een verandering komen in onze samenleving naar een wereld van geluk, welvaart en overvloed.
NEDERLAND DUTROUXLAND
NEDERLAND IS PEDOLAND NUMMER 1 VAN DE WERELD!
*** GROOT ALARM ***
Mariëtte Groothoff wordt momenteel gegijzeld door de GGZ en wordt tegen haar wil vastgehouden, ze willen haar platspuiten en misschien zelfs vermoorden zodat ze eeuwig blijft zwijgen!
Mariëtte Groothoff is de Kroongetuige van misdaden van het Koningshuis, zij is niet een gevaar voor zichzelf, maar wel voor het huidige Nederlandse koningshuis wanneer de waarheid bekend wordt over het satanische pedo netwerk van prins Bernhard.
Mariëtte Groothoff wordt momenteel tegen haar wil gegijzeld. Zij is overleefster (slachtoffer) van satanisch ritueel misbruik in het toenmalige pedo netwerk van prins Bernhard.
Mariëtte werd onlangs door middel van een Zorgmachtiging opgesloten in de psychiatrie. De behandelend psychiater is nu van plan om haar gedwongen medicatie toe te laten dienen. Dit doen ze om getuigen van satanisch ritueel misbruik monddood te maken.
Wij stellen daarom vandaag donderdag 10 juli 2025 hierbij wederom iedereen hoofdelijk aansprakelijk en verantwoordelijk voor alle schade die aan het lichaam van Mariëtte is toegebracht tot heden en ook in de toekomst. Een ieder zal vervolgd worden en voorgeleid worden aan een Tribunaal van Gerechtigheid. En zeker diegene die een injectie met stoffen durft in te spuiten in het lichaam van Mariëtte Groothoff zal worden vervolgd en worden berecht voor het Tribunaal. Meer getuigenissen van overlevers (slachtoffers): https://www.stichting-voor-slachtoffers-van-seksueel-misbruik.nl/getuigenissen-van-seksueel-misbruik/
Prins Bernhard (Bernhard van Lippe-Biesterfeld) was leider van het netwerk waar Mariëtte in gebruikt werd. Van pasgeboren baby tot in de puberteit. De tijd is er nu rijp voor Mariëtte om alles naar buiten te brengen, Go Go Go! Wij staan 100% naast jou!
In adellijke families is het gebruikelijk om hun eerstgeborene af te staan aan het satanische pedo netwerk, dit overkwam ook Mariëtte Groothoff.
Mariëtte heeft het tot heden overleefd, maar vraag niet hoe...
De vraag is of ze de huidige marteling gaat overleven op haar lichaam!
Dossieropbouw van Mariëtte Groothoff
(overleefster van satanisch ritueel misbruik)
Meer informatie over Mariëtte Groothoff vind je in de onderstaande URL's, daar wordt ze 'Roos' genoemd.
Zie: https://www.ellaster.nl/2020/06/27/bekneld-in-de-psychiatrie/
En: https://www.ellaster.nl/2020/06/26/jeugdherinneringen-aan-hoge-kringen/
Dossier Mariëtte Groothoff: https://www.stichting-voor-slachtoffers-van-seksueel-misbruik.nl/dossier-mariette-groothoff/
Lees de onderstaande artikelen van De Nieuwe Media voor meer achtergrondinformatie.
Wij durven als redactie van De Nieuwe Media (Waarheidskrant) te stellen dat burgemeester Marleen Sijbers in de functie van burgemeester onderdeel is van een corrupte organisatie die parasiteren op de Nederlandse burgers die ze dom en arm houden, ernstig misleiden, ziek maken en vermoorden d.m.v. COVID-19 injecties, waarvoor Marleen Sijbers persoonlijk aansprakelijk voor is als mens.
Lees de onderstaande artikelen van De Nieuwe Media voor meer achtergrondinformatie.
Wat is een complottheorie volgens Wikipedia?
Een complottheorie, complotmythe of samenzweringstheorie is het geloof of de overtuiging dat een meestal belangrijk geachte gebeurtenis, ontwikkeling of toestand op bijvoorbeeld sociaal, politiek of economisch gebied, kan worden toegeschreven aan een samenzwering (complot). Veelal zou een machtige en boosaardige geheime groepering centraal staan in het complot. Iemand die een complottheorie aanhangt wordt een complotdenker genoemd.
Het woord 'complottheorie' is in de jaren '60 bedacht door de CIA. De CIA communiceerde aan de pers dat degenen die geloofden dat de moord op president John F. Kennedy niet was verlopen volgens de officiële versie (waarbij Lee Harvey Oswald als dader werd aangemerkt), te beschouwen waren als 'complotdenkers'.[bron?]
Complottheorieën kunnen kloppen, of kunnen zijn gebaseerd op verkeerde vooronderstellingen en daarom onjuist zijn. Een complottheorie kan ook een of meer kernen van waarheid bevatten en deels juist zijn. Complottheorieën worden onderscheiden van verifieerbare complotten. Als een complot bewezen juist is, is het niet langer een complottheorie. Meestal zijn complottheorieën echter noch (volledig) te bewijzen, noch falsifieerbaar.
Iets bespreken alsof het een complottheorie betreft kan ook als frame onderdeel zijn van een dispuut, een techniek die al werd toegepast door grote farmaceutische bedrijven
om de geloofwaardigheid van legitieme aantijgingen te ondermijnen door
te schijn te wekken dat het gaat om een uit de lucht gegrepen Big Pharma-complottheorie.

Marleen Sijbers vertrok in 2019 als burgemeester van Sint Anthonis
Geschreven door Hans Janssen
8 november 2019 om 00:59
Marleen Sijbers vertrekt als burgemeester van de gemeente Sint Anthonis. Ze heeft dit donderdagavond aangekondigd aan het eind van de raadsvergadering. VVD'er Sijbers is 54 en sinds negen jaar burgemeester in de Peelgemeente.
Tijdens haar afsluiting van de vergadering vertelde ze dat ze te weinig ruimte voelt en krijgt om haar taak als burgemeester goed uit te kunnen oefenen. "Als de zorgvuldige besluitvorming en bestuurlijke integriteit in het geding zijn, dan moet en mag ik niet belemmerd worden om op te treden", aldus Sijbers.
Achterkamertjespolitiek
Ze zette kritische kanttekeningen bij de bestuurscultuur, die in haar ogen onvoldoende correct en transparant is. Sijbers zei het niet letterlijk, maar ze beschuldigde de raad van achterkamertjespolitiek.
Nieuwe burgemeester Marleen Sijbers voelt zich goed bij de gemeente Tholen
THOLEN - Marleen Sijbers (55) volgt in november Ger van de Velde op als burgemeester van Tholen. De van oorsprong Limburgse werd dinsdagavond unaniem door de raadsleden voorgedragen. Nog diezelfde avond was ze al ter plekke.
Michiel Bouwman 30-09-20, 19:48

U was al snel in Tholen.
,,Je weet nooit of de raad je gaat voordragen dus dat blijft spannend tot het laatste moment. Maar er zit best een afstand tussen Stevensbeek en Tholen, dus we zorgden dat we in de buurt waren. Na het telefoontje ben ik langsgekomen. Dat was heel fijn en warm. Ik vond het ook wel netjes dat de raadsleden konden zien wie voorgedragen was."
De raad is lovend. Ze noemt u een ervaren bestuurder en een hoeder met daadkracht van openbare orde en veiligheid.
,,Ik ben natuurlijk vereerd door de mooie woorden maar er past wel enige bescheidenheid. In de sollicitatiegesprekken heb ik laten zien wie ik ben en waar ik voor sta. Ik ben blij dat ze tot dat oordeel gekomen zijn. Ik moet het gaan waarmaken maar heb er ontzettend veel zin in."
Eind vorig jaar was u nog burgemeester in Sint-Anthonis, waar u voortijdig na tien jaar stopte. Omdat u zich onder druk voelde gezet bij een integriteitsonderzoek naar één van de wethouders. Hoe kijkt u daar op terug?
,,Hoewel ik het snap, is het wel een beetje jammer dat het over die laatste fase in Sint-Anthonis gaat. Terwijl ik er veel mooie herinneringen en vriendschappen voor het leven aan over heb gehouden. Die laatste fase was best moeilijk, maar als je niet meer de ruimte krijgt om de dingen te doen die je moet doen, dan moet je daar voor jezelf en voor je eigen geloofwaardigheid een consequentie aan verbinden. Dat doet pijn, maar de moeite zat hem er met name in omdat het een hele mooie periode is geweest waar ik genoot, heel veel leerde en mooie mensen en initiatieven zag."
Waarom hebt u zo snel naar aan ander burgemeesterschap gesolliciteerd?
,,Het ambt van burgemeester is ontzettend mooi. Om samen met collegeleden, de raad, en de ambtelijke organisatie voor en met inwoners het goede te doen. Ik moet het vertrouwen hebben dat ik ergens gelukkig kan zijn maar dat ik ook van toegevoegde waarde ben. Voor ik ging solliciteren hebben mijn man en ik bij alle kernen gewandeld. Vroeger werkte ik in de agrarische en chemische industrie en ben daarom ook op locaties in Zeeland geweest. Dus ik kende het al enigszins. En mijn man komt uit Zeeuws-Vlaanderen, dus het trekt altijd een beetje. Ook brachten we onze vakanties vaak in het Zeeuwse door. Maar je leert pas echt een gemeenschap kennen als je ergens woont, werkt en leeft. En lief en leed met elkaar deelt. Dit is een gemeente waarvan ik denk dat die bij mij past en dat we het samen goed kunnen hebben."
Marleen Sijbers heeft de volgende taken als burgemeester in Tholen
Portefeuilles:
- Ambassadeur (extern)
- Openbare orde en veiligheid
- Verbetering relatie overheid - burger
- Communicatie
- Bevordering participatie, algemeen
- dorpsagenda's
- burgerpanel
- jongeren - Commissie bezwaar en beroep
- Klachtenafhandeling bestuur
- Asiel- en crisisnoodopvang
- Woonwagenzaken
- In- en externe betrekkingen
- Regionale samenwerking
- Representatie breed
Nevenfuncties: - Als burgemeester van Tholen (onbezoldigde functies):
- lid van het driehoeksoverleg voor basisteam Bergen op Zoom (politie/justitie/burg)
- lid van het driehoeksoverleg district De Markiezaten
- lid van het Veiligheidscollege politie Zeeland en West-Brabant
- lid algemeen bestuur Veiligheidsregio Zeeland
- lid van Algemeen Bestuur van de Vereniging Nederlandse Gemeenten
- lid van burgemeesterskring Zeeland
- lid van RBT-O
- voorzitter Kerkenoverleg en gemeente Tholen
- lid OZO (overleg Zeeuwse Overheden)
- Algemeen Bestuur Veiligheidsregio (VRZ)
- lid van Regionale Uitvoeringsdienst (RUD)
- lid van Bestuurlijk overleg Omgevingsrecht (BOOR)
- lid van Bestuurlijk overleg Samenwerking (binnen) OmgevingsRecht Bevelanden en Tholen (Sorbet)
- comité van aanbeveling van de Stichting "Vrienden Kerk Maria Hemelvaart"
- comité van aanbeveling van de Stichting Stavoord6 en in de toekomst ambassadrice
- beschermvrouwe van het Cloveniersgilde Scherpenisse
- ambassadeur Four Freedoms
- ambassadeur verdronken stad Reimerswaal
Op persoonlijke titel (onbezoldigde functies): - beschermvrouwe Landmans Eendracht Wanroij
- beschermvrouwe Stichting Koningsdag Tholen
Bron en meer informatie: https://tholen.bestuurlijkeinformatie.nl
Wikipedia vermeldt het volgende over de Tholense burgemeester Marleen Sijbers

M.L.P. (Marleen) Sijbers (zie foto) (Venray, 23 mei 1965) is een Nederlands bestuurster en VVD-politica. Sinds 15 november 2020 is zij burgemeester van Tholen.
Sijbers is een ondernemersdochter en studeerde Nederlandse landbouw aan de Agrarische Hogeschool met als keuzevak marketing. Vanaf 2006 was Sijbers wethouder in Neerijnen namens de VVD. Van 30 maart 2010 tot en met 7 november 2019 was ze burgemeester van Sint Anthonis. Ze was in 2010 door de gemeenteraad van Sint Anthonis voorgedragen als ideale kandidaat uit 31 aanmeldingen. In november 2019 werd Marcel Fränzel waarnemend burgemeester van Sint Anthonis. Sinds 15 november 2020 is zij burgemeester van Tholen.
Sijbers is gehuwd en heeft twee kinderen.
(bron: https://nl.wikipedia.org/wiki/Marleen_Sijbers)
Wij durven te stellen dat burgemeester Marleen Sijbers in de functie van burgemeester onderdeel is van een corrupte organisatie die parasitieren op de Nederlandse burgers die ze dom en arm houden, ernstig misleiden, ziek maken en vermoorden, waarvoor zij persoonlijk aansprakelijk voor is als mens.
HET SPROOKJE VAN HET HUIDIGE KONINGSHUIS ANNO 2013-2025
Volgens Wikipedia: https://nl.wikipedia.org/wiki/Willem-Alexander_der_Nederlanden
Lees het onderstaande artikel van De Nieuwe Media voor meer achtergrondinformatie.
Sprookjeskoning Willem en sprookjeskoningin Maxima krijgen een zak geld om hun rol te spelen.
Lees het onderstaande artikel van De Nieuwe Media voor meer achtergrondinformatie.



Lees de onderstaande artikelen van De Nieuwe Media voor meer achtergrondinformatie.
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
De 'vuurwerkramp' in Enschede waarbij èchte bommen zijn ontploft!
Waardeert U onze artikelen en informatie?
OPENBARING
Als de Heilige Geest over je komt zul je kracht krijgen om te getuigen.
De problemen met asielzoekers zijn binnenkort per direct opgelost in Europa.
"Het Complot" van de Bodegravense zaak is VERBODEN om te onderzoeken door een onafhankelijk team van onderzoekers!
Gaat de Piratenpartij Nederland een Piratenzender opzetten en alles uitzenden wat tot heden gecensureerd en verdraaid werd door de Nederlandse staatszenders?
DE STILLE RESET IS BEGONNEN
Het Quantum Financieel Systeem (QFS) is geen droom. Het leeft al. Het ademt al.
Goede ideeën zoals deze verspreiden zich uiteraard over de hele wereld.
Dankzij digitale valuta en digitale ID's zijn er overal in China daklozen. Zodra u op de zwarte lijst van het sociale kredietsysteem staat, wordt u onmiddellijk afgesloten van bankieren en de digitale portemonnee van WeChat. Dit maakt het lastig om salaris te ontvangen. Geen enkele werkgever wil je aannemen en je kunt geen baan vinden waarmee je de...
Ontdek hoe wij ons voor eeuwig kunnen verlossen uit de slavernij, door middel van het grote plan van God.
Er komen binnenkort zeer grote, goede en positieve veranderingen aan. Het is een kwestie van tijd!
Het Geheim van Ruud Lubbers als "De Stier van Kralingen" heeft "De Nieuwe Media" volledig ontmanteld.
Bankiers, hooggeplaatsten en topambtenaren worden gechanteerd door deelname aan seksfeestjes en/of omgekocht door de machthebbers achter de schermen.
DE TOVENAAR VAN WONDERLAND
De Tovenaar van Wonderland neemt je mee op reis in een wereld die verondersteld wordt jouw wereld te zijn. Echter, gaandeweg dit boek komt je er achter dat de wereld om ons heen bestuurd wordt door psychopaten en narcisten. We leven in de wereld van andersom waarin niets is wat het lijkt, want wat heeft Saturnus met religies te...
'De Tien Geboden van God' worden door ons vandaag (18 augustus 2025) opnieuw onder de loep genomen door de Waarheidskrant van De Nieuwe Media.
VERKLARING VAN OUD-AGENTE ALICE BESSELINK-BOSMAN (RECHERCHEUR) VOOR DE NEDERLANDSE SAMENLEVING
We gaan het binnenkort zien en horen Alice Besselink-Bosman na ons onafhankelijke onderzoek van de onafhankelijk media of Tweede Kamerleden ons (de Nederlandse bevolking) vertegenwoordigen of alleen hun eigen financiële en persoonlijke belangen beschermen en/of in stand willen houden.
De door de EUROPESE COMMISSIE ERKENDE hogere veiligheidskundige AD VAN ROOIJ had aan POLITIEPERSKAART-FREELANCE journalist CHRIS KLOMP vanaf 29 juli 2025 de PRIMEUR van het "VOLGENDE ARTIKEL" (lees dit artikel ook verder hieronder) in DE NIEUWE MEDIA willen geven, waarmee hij zijn VERDIENMODEL met "ÉÉN ARTIKEL" met MILJOENEN EURO'S...
Het tij gaat keren in Nederland en in de rest van onze wereld!
Voormalig directeur-generaal "Jaap Uijlenbroek" van de Belastingdienst "wordt niet vervolgd voor meineed" tijdens een verhoor van de enquêtecommissie over het "toeslagenschandaal".
Advocaat Arno van Kessel is de advocaat die niet gehoord mag worden in Nederland vanwege het brengen van feiten en bewijslast over vaccinatieschade veroorzaakt door COVID-19 vaccinaties!
DE REDEN WAAROM WIJ NIET OP DE NOORDPOOL (ARCTICA) EN OP DE ZUIDPOOL (ANTARCTICA) MOGEN KOMEN
Onze Aarde heeft een andere vorm dan NASA ons doet laten geloven!
Onze Missie is onze lezers bekrachtigen met de Geest van Vrijheid, van God en het Christus Bewustzijn van bezielde mensen met een werkend geweten en een goed hart.
Onlangs vrijgegeven tijdlijn van onderzoek naar Clinton Foundation onthult hoe Obama's ministerie van Justitie en FBI Hillary beschermden, bewijs van wereldwijde pay-to-play verborgen hielden en de rechtsgang tegen het Amerikaanse volk manipuleerden.
MOMENTEEL VINDT DE OPERATIE "GROTE SCHOONMAAK" PLAATS NA DE GROTE RESET VANAF 2020.
BOOOM! QFS IS LIVE — TRUMP'S NOOD-ECONOMISCH HERSTELPLAN WORDT INGEZET TERWIJL GESARA ACTIEF WORDT, VATICAANSGOUD INGEVORDERD
De derde Wereldoorlog kon ontstaan omdat de oude Nazi's niet met wortel en tak zijn uitgeroeid, zij zijn gevlucht naar Amerika, ook Hitler.
Daarom kon de geschiedenis zich herhalen...
Het Amerikaanse volk is wakker. Ze zien het verband tussen klonen, biolabs, kinderhandel en wereldwijde controle.
Jolanda Vlaskamp: "Het is slechts een kwestie van tijd dat deze filmpjes offline gehaald gaan worden door YouTube, kijk ze nu het nog kan… Er worden gaten in de duinen gemaakt ten zuiden van Castricum, opname van dinsdag 5 november 2024".
Volg Jolanda Vlaskamp op haar Telegram kanaal: https://t.me/jolandavlaskamp
Als EU-ambtenaar werkte Roelie Post aan het officiële adoptiebeleid richting Roemenië, maar ontdekte een netwerk van kinderhandel, adoptie als dekmantel, orgaanroof en koninklijke inmenging.