Vertaal deze pagina naar:

100% TRUTH SEEKERS - ONLY THE TRUTH!

Kerstboodschap vanuit Onze-Lieve-Vrouwebasiliek in Tongeren. Bisschop Patrick Hoogmartens van Hasselt en de Pastores van Tongeren gaan meezoeken naar de vanaf 13 januari 2024   gekidnapte Jos van Rooij.

25-12-2025

Een PATRIARCH van de OOSTERS-ORTHODOXE KERK heeft het GODDELIJK LICHT vanuit de HEILIG GRAFKERK in JERUZALEM via OOSTENRIJK en EUPEN (België) naar Onze-Lieve-Vrouwebasiliek in TONGEREN (België) gebracht, waar het vanuit APOSTEL PETRUS (die onder deze Onze-Lieve-Vrouwebasiliek ligt begraven) EEUWIG zal blijven branden.


Daarmee heeft JEZUS CHRISTUS precies op tijd de GODDELIJKE POORT van de ROMEINSE STAD TONGEREN geopend voor patriarchBARTHOLOMEUS I van CONSTANTINOPELals opvolger van apostel PETRUS die onder Onze-Lieve-Vrouwebasiliek van TONGEREN ligt begraven, waarmee de TIEN GEBODEN VAN GOD de GRONDWET is geworden voor alle ruim ACHT MILJARD WERELDBEWONERS op AARDE.

WELKOM THUIS! Welkom in de Nieuw Bezielde Wereld van Alles wat Is.

De oude Tien Geboden van God

Het koninkrijk van God is de realiteit van Gods heerschappij die is gekomen in de harten van alle mensen die geloven in Jezus Christus. Het is geen zichtbaar koninkrijk, zoals een aardse regering. Gods koninkrijk is in ons innerlijk. Het is een geestelijke realiteit, die we ervaren door de Heilige Geest.


Tot 11 september 2025 waren de oude Tien Geboden van God zoals onderstaand opgesomd.

Tot 11 september 2025 waren de oude Tien Geboden van God van kracht zoals hierboven opgesomd.

Er is iets mis gegaan wat hersteld dient te worden. Dat gaan wij de komende tijd herstellen.


Wij presenteren U graag de "Geboden van het nieuwe Tijdperk", op 11 september 2025 opgemaakt, dit is exact 24 jaar na de aanslag 9/11 in New York.

De Geboden van het nieuwe Tijdperk kunt U vinden door op de paarse link hieronder te klikken.

De komende tijd gaan wij hierover buigen hoe het verder kan/moet in onze samenleving.

Voor meer achtergrondinformatie daarover lees de volgende paarse link op De Nieuwe Media

Na afloop van de nachtmis in Onze-Lieve-Vrouwebasiliek in Tongeren hebben Ad van Rooij en Marjo van den Heuvel uit handen van bisschop Patrick Hoogmartens van Hasselt de hieronder bijgevoegde KERSTBOODSCHAP gekregen.

Als reactie daarop heeft Ad van Rooij het hieronder ingevoegde kaartje van De Nieuwe Media overhandigd aan bisschop Patrick Hoogmartens met de vraag om vanuit Onze-Lieve-Vrouwebasiliek in Tongeren, waaronder APOSTEL PETRUS ligt begraven, met de hulp van MARIA en haar zoon onze lieve heer JEZUS CHRISTUS mee te helpen zoeken naar zijn op 13 januari 2024 gekidnapte zoon Jos van Rooij, als ook naar de vanaf 3 juni 2025 gekidnapte Cato van den Heuvel van Hoof, de moeder van Marjo van den Heuvel en aan onze lieve heer JEZUS CHRISTUS te vragen om Annelies van Rooij van Nunen (de vrouw van Ad van Rooij), die pastoor Bryan van den Mortel als bestuurlijk verantwoordelijk voorzitter van de parochie Heilige Oda Sint-Oedenrode-Son-Breugel (zonder een wettelijk vereiste OVERLIJDENSAKTE van CDA-burgemeester Kees van Rooij van Meierijstad) op 9 november 2021 door emeritus pastor Piet Bakermans, met aan zijn zijde gewijd acoliet Ad van Rooij, met behulp van toediening van wijwater LEVEND HEEFT LATEN BEGRAVEN op het Rooms-Katholieke kerkhof van de Heilige Martinuskerk in Olland, om Annelies van Rooij van Nunen met terugwerkende kracht vanaf 2 november 2021 te laten overlijden met de hulp van voormalig deken Rik Palmans van Tongeren om haarzelf, haar man Ad van Rooij, haar vanaf 13 januari 2024 gekidnapte zoon Jos van Rooij en haar vanaf 2021 geterroriseerde dochter Lisette van Rooij de GODDELIJKE RUST te geven die onze lieve heer JEZUS CHRISTUS vanaf hun GEBOORTE aan hen heeft beloofd.

Na dit alles te hebben verteld was bisschop Patrick Hoogmartens van Hasselt ZICHTBAAR ONTROERD. Daarmee heeft hij aan Ad van Rooij de kracht gegeven om het hierboven ingevoegde kaartje ook af te geven aan alle aanwezige pastores, acolieten, misdienaars en lectors met een extra kaartje voor voormalig deken Rik Palmans, wat aan hem zou worden bezorgd. Zij allen hebben beloofd om dit alles met de hulp van onze lieve heer JEZUS CHRISTUS te helpen oplossen.

Daarmee zijn ALLE OORLOGEN met de hulp van onze lieve heer JEZUS CHRISTUS tot in de EEUWIGHEID gestopt en kan er worden gewerkt aan het in LEVEN HOUDEN van alle KINDEREN op AARDE, waarmee het voortbestaan van de mensheid op aarde wordt verzekerd.

HET VERSCHIL TUSSEN SPIRITUALEIT EN RELIGIE

25-12-2025

Religie vertelt je haar eigen 'WAARHEID' en Spiritualiteit daarentegen stelt je in staat de Waarheid zelf te ontdekken.


Door Dienie Kars │ De Nieuwe Media

Voor meer achtergrondinformatie daarover lees de volgende paarse link op de Nieuwe Media

Zijn dit de plaatsbekleders van JEZUS CHRISTUS?

Enkel DE NIEUWE MEDIA durft hierover te schrijven. Hoelang mogen NAVO-baas MARK RUTTE en Nederlands-premier DICK SCHOOF van alle andere MEDIA op onze AARDSE WERELD daarmee blijven doorgaan?

Door Ad van Rooij

(de vader van de vanaf 13 januari 2024 gekidnapte Jos van Rooij)

en Dienie Kars

(tot op heden nagenoeg de enige onafhankelijke 100 % Waarheid Media)


Aangetekend verstuurd op 8 december 2025; op 9 december 2025 om 13:28 uur ontvangen


Aan: Pastor Anton Overmars, Emeritus priester van de Rooms-Katholieke kerken

Sint-Bonifatiuskerk te Nieuwe-Pekela en de Sint Willibrorduskerk te Oude-Pekela.

Warfhuisterweg 4, 9964 AX Wehe-den Hoorn.

Beste Anton,

Allereerst wil ik U bedanken voor het fijne gesprek dat ik telefonisch op zaterdag 6 december 2025 met u heb mogen hebben over mijn op 13 januari 2024 uit zijn woning Lindelaan 62, 9663 CE te Nieuwe Pekela onder bestuurlijke verantwoordelijkheid van burgemeester Jaap Kuin van Pekela gekidnapte Rooms-Katholieke zoon A.A.H. (Jos) van Rooij (zie foto) in opdracht van Mark Rutte (als premier) en Dick Schoof (als secretaris-generaal van Justitie en Veiligheid), waarna door hen zijn woning is leeggeroofd en mijn verloren zoon daarna vanaf die tijd (bijna 2 jaar lang) van de AARDBODEM is verdwenen en ervoor hebben gezorgd dat dit al bijna 2 jaar lang uit de media is gehouden. Omdat precies op dat moment mijn TOMTOM defect ging ben ik die dag niet naar U kunnen komen. DAT WAS GODS WIL.

De oorzaak van de KIDNAPPING van mijn zoon Jos kunt U met foto's en tekst onderbouwd zien en lezen in bijgevoegde vanuit GOD verkregen INFORMATIE BUNDEL met verwijzing naar links van DE NIEUWE MEDIA voor feitelijke, wettelijke en historische onderbouwing met links, deeplinks, video's, Tv-uitzendingen, waarbij ik U wil vragen om ook daarvan kennis te nemen. (bekijk en lees bijgevoegde GODDELIJKE BUNDEL).

Deze GODDELIJKE BUNDEL is heden verspreid bij meerdere buurtbewoners van mijn zoon A.A.H. (Jos) van Rooij in Nieuwe Pekela, waaronder ook de huidige bewoner in de woning Lindelaan 62, 9663 CE te Nieuwe Pekela waaruit mijn zoon A.A.H. (Jos) van Rooij vanaf 13 januari 2024 is gekidnapt en al zijn (familie-) eigendommen zijn gestolen.

Ook is deze GODDELIJKE BUNDEL verspreid (en wordt nog steeds verder verspreid) bij alle WERELDWIJDE familieleden, kennissen en vrienden van zijn vader en moeder A.M.L. (Ad) van Rooij en J.E.M. (Annelies) van Rooij van Nunen, die op 9 november 2021 – zonder OVERLIJDENSAKTE – door emeritus pastor Piet Bakermans van Son op het Rooms-Katholieke kerkhof van de Heilige Martinus in Olland LEVEND IS BEGRAVEN onder bestuurlijke verantwoordelijkheid van pastoor Bryan van de Mortel van de parochie Heilige Oda Sint-Oedenrode Son en Breugel, Borchmolendijk 19a, 5492 AJ Sint-Oedenrode, onder bestuurlijke verantwoordelijkheid van de huidige paus Leo XIV, als plaatsbekleder van JEZUS CHRISTUS in NAAM van GOD DE VADER.

Zijn vader A.M.L. (Ad) van Rooij heeft om die reden in bijzijn van M.R.G.W. (Marjo) van den Heuvel, Vresselseweg 16A, 5491 PC te Nijnsel (Sint-Oerdenrode), wiens moeder C.A. (Cato) van den Heuvel vanaf 3 juni 2025 ook is gekidnapt uit het Catharina Ziekenhuis te Eindhoven en sindsdien ook van de AARDBODEM IS VERDWENEN, dezelfde bundel PERSOONLIJK OVERHANDIGD aan onze pastoor Bryan van de Mortel (-- waarvan dezelfde A.M.L . (Ad) van Rooij zijn GEWIJD ACOLIET is --) dit besproken en hem verteld dat wij dezelfde GODDELIJKE BUNDEL aan U op 8 december 2025 per aangetekende post zullen toesturen. Hij heeft beloofd om daarover met U contact op te nemen en samen met u met de hulp van GOD DE VADER dit alles op te lossen.

Ik wil U vragen om zelf ook met onze pastoor Bryan van de Mortel hierover contact op te nemen, zodat de nog volledig in takt zijnde BEDEVAARTPLAATS die zit verbonden aan zijn Rooms-Katholieke parochiekerk Antonius van Paduakerk te Nijnsel, in welke pastorie onze pastoor Bryan van de Mortel als plaatsbekleder van GOD DE VADER woont, samen met zijn gewijd acoliet A.M.L. (Ad) van Rooij, deze BEDEVAARTPLAATS bij zijn parochiekerk Antonius van Paduakerk, in het bijzijn van al degenen die zich door GOD DE VADER voelen aangesproken kan HEROPENEN , wat ook de GODDELIJKE WENS van pastoor Bryan van de Mortel is.

Ik stel het erg op prijs als U met uw zoektocht naar UW (namens GOD DE VADER) en MIJN verloren gekidnapte zoon A.A.H. (Jos) van Rooij, uit zijn Rooms-Katholieke woning Lindelaan 62, 9663 CE te Nieuwe Pekela, mij op de hoogte houdt van de voortgang van UW GODDELIJKE ZOEKTOCHT naar ONZE VERLOREN ZOON A.A.H. (Jos) van Rooij. U kunt mij daarover dag en nacht (24 uur per dag) bereiken op telefoonnummer XX-XXXXXXXX.

MET GODDELIJKE DANK

A.M.L. (Ad) van Rooij

de vader van mijn verloren zoon A.A.H. (Jos) van Rooij

Lees dit artikel verder door op de onderstaande paarse link te klikken.


IN HET LICHT DER WAARHEID

Wij, De Nieuwe Media, brengen dagelijks het èchte en ware Nieuws in Nederland, België en ook in de rest van onze wereld. Onze website kan door iedereen eenvoudig vertaald worden in alle wereldtalen, zodat iedereen onze boodschap en het vrije woord kan lezen.

Een PATRIARCH van de OOSTERS-ORTHODOXE KERK heeft het GODDELIJK LICHT vanuit de HEILIG GRAFKERK in JERUZALEM via OOSTENRIJK en EUPEN (België) naar Onze-Lieve-Vrouwebasiliek in TONGEREN (België) gebracht, waar het vanuit APOSTEL PETRUS (die onder deze Onze-Lieve-Vrouwebasiliek ligt begraven) EEUWIG zal blijven branden.

WELKOM THUIS!

24-12-2025

Welkom in de Nieuw Bezielde Wereld van Alles wat Is 💫

Het is "in het belang van de Verenigde Staten en Europa" dat de Europese Unie wordt opgeheven. Dat zegt Nile Gardiner, directeur van de Europese tak van de Heritage Foundation, tegen Nieuwsuur. Die conservatieve denktank staat bekend als de belangrijkste vormgever van het beleid van de tweede termijn van de Amerikaanse president Donald Trump.

Het OM is zelf hoofdverdachte in de Strafzaak Barracuda rond voormalig advocaat Arno van Kessel.

Saskia Bosman (bioloog en bewustzijnstrainer) verdiept zich al 45 jaar in de biologie van de mens, waaronder het DNA, de cellen, de hersenen maar ook het bewustzijn.

In deze explosieve analyse onthult John Mearsheimer hoe Poetin de meest verwoestende operatie van 72 uur in de moderne geopolitieke geschiedenis uitvoerde door hypersonische raketten in Venezuela te stationeren, waarmee hij effectief een einde maakte aan de 200 jaar durende dominantie van Amerika op het westelijk halfrond. U zult ontdekken hoe ons...