's-Werelds grootste drugscrimineel "FRED TEEVEN" krijgt als waardering daarvoor vanaf 2022 onder meer de volgende TOPFUNCTIES van het opvolgende kabinet Rutte IV ( - Mark Rutte is thans Secretaris-Generaal van de NAVO - ) en het daarop volgende kabinet Schoof ( - Dick Schoof was voorheen vanaf 2020 -2024 Secretaris-Generaal van Justitie onder...
MENS WORD WAKKER — WE ZIJN ALLANG VRIJ GESCHAKELD!
Wij kunnen de hersendode (r)overheid niet langer laten doormodderen.
Door Dienie Kars │ De Nieuwe Media
Vooruitgang hangt af van echte eenheid!
Dit houdt in samenwerken, vooruitgaan met hartgerichte intenties, niet-oordelen, een einde maken aan onderlinge conflicten en zelfvertrouwen, eigenwaarde en zelfliefde versterken. Het betekent richting vinden, je passie volgen en, het allerbelangrijkste, samenkomen als gemeenschap. Het punt dat gemaakt wordt, is confronterend maar terecht. Als we online niet kunnen samenwerken, is er geen realistische manier waarop we persoonlijk kunnen functioneren, vooral niet wanneer de projecten zelf fysieke samenwerking vereisen.
Naar
mijn mening komt veel van de onrust binnen de ontwaakte gemeenschap
voort uit een gebrek aan duidelijke, verifieerbare informatie, iets
concreets dat iedereen op stabiele grond brengt. Als de zogenaamde
"nieuwe elite" een echte update met inlichtingen van een betrouwbare
bron zou geven, vergelijkbaar met een toespraak van de president, zou
dat de verwarring en angst aanzienlijk verminderen. Het zou mensen in
staat stellen verder te gaan met hun leven, in plaats van gevangen te
blijven in een uitputtend wachtspel.
Tekst: https://t.me/FlyUnderTheRadar2160
Goed voorbeeld doet volgen!
We hebben 342 gemeenten in Nederland, wie volgt?
↓

Hebben jullie ook zo genoeg van de politiek en de overheid?
Ik (Jan ten Wolde) (zie foto) wil daar iets aan veranderen en dat kan alleen als we de grootste worden in de gemeenteraadsverkiezing van 18 maart dit jaar.
Ik (Jan ten Wolde) doe mee met een blanco lijst (we zijn dus nadrukkelijk GEEN partij) en ik wil de hele kandidatenlijst vullen met willekeurige burgers uit Enschede. Hetzelfde principe als een burgerberaad.
Het maximum aantal
kandidaten is 50 op deze blanko lijst.

Iedereen mag mee doen! Slechter dan de huidige raadsleden kun je het niet doen, dus geen kwalificaties vereist. Ik heb een voorkeur voor kandidaten die het financieel moeilijk hebben, maar iedereen is welkom.
____________________
Als je verkozen wordt in de raad heb je een inkomen van ruim 30.000 euro per jaar gedurende 4 jaar en je hoeft alleen maar te verschijnen op de wekelijkse avond vergaderingen.
Ik zal je ondersteunen indien gewenst, maar anders bepaal je gewoon zelf wat je doet en zegt. Voor meer info, stuur mij een sms bericht voor verwijzing naar mijn website of bel mij.
Aanmelden: vóór 19 januari 2026 !!
Bedankt voor deze goede ingeving Jan ten Wolde.
Meer info: https://www.jantenwolde.nl/
We gaan het vanaf vandaag anders doen!
We moeten de vastgeroeste patronen doorbreken. Dat kan met meer activisme. Ook in de gemeenteraad. Verandering moet van onderaf komen (van Enschede naar Den Haag dus) want van bovenaf gaat het niet gebeuren, dat is wel duidelijk. Nu is het zo dat Enschede naar Den Haag wijst, Den Haag wijst naar Brussel en Brussel wijst naar Washington DC. En dat terwijl alle ellende juist daar vandaan komt... Dus wij moeten van onderaf het heft in handen nemen.
_____________________________
Vanaf heden volgen Openbaringen, zodat de fouten in de samenleving worden opgepakt!
Klokkenluiders en waarheidsvinders
die voorheen onderzoek deden naar de doofpotten werden tot voor kort
uit hun woning of van de straat getrokken en gegijzeld door het Openbaar Ministerie (OM) om te onderzoeken wat ze te weten zijn gekomen en om hen te intimideren / angst aan te jagen. Na de gevangenisschap kregen de klokkenluiders vaak een spreekverbod opgelegd. Ook werden dan alle communicatiedragers gecontroleerd en verdween na teruggave vaak informatie van de harde schijf.
Wanneer ons Collectieve Bewustzijn inzicht krijgt in ons aardse leven en ons aardse bestaan en het Christus Bewustzijn (Licht/Waarheid) aanneemt komt er vanzelf Liefde, Harmonie, Vrede en Overvloed in onze wereld, want alles Is er Al.
_________________________
Welkom in onze Vrije Wereld 🕊
Onze Missie is onze lezers bekrachtigen met de Geest van Vrijheid, van God en het Christus Bewustzijn van bezielde mensen met een werkend geweten en een goed hart. Na duizenden jaren van isolatie is de aarde nu Vrij geschakeld.
Gezonde lucht inademen
Zonder een gezonde aarde en zonder gezonde lucht kan een mens niet gezond blijven. De aarde is een complex systeem met planten, dieren en mensen en het klimaat en dat gehele fragiele systeem is een voorwaarde voor mensen om te kunnen leven en overleven. De aarde en de natuur en het klimaat zijn een wonderlijk en zeer complex geheel dat geen enkel mens volledig kan doorgronden en begrijpen en we moeten er daarom zeer voorzichtig mee omgaan om te voorkomen dat dit wonder veranderd in een catastrofe zoals als zo vaak is gebeurt in de historie van de aarde.
Hexagon instructie video
(adem gezonde lucht in terwijl je slaapt)
Woon je in de buurt van Schiphol of onder een opstijgroute en wil je voorkomen dat je chronisch ziek wordt dan is dit een must. Dick van Nieuwkoop is nog een paar weken in Nederland en heeft nog 3 hexagons (luchtzuiveraar) beschikbaar voor ernstig zieken.
Stuur bij interesse een e-mail naar: cleanairsolutions4life@gmail.com
Vermeld de naam 'Dienie' in de e-mail voor 5% korting.
Word ook lid van onze Waarheidskrant
Wij zijn onafhankelijke en internationale media, onze teksten zijn te lezen in alle wereldtalen.
Wilt U onze Waarheidskrant graag blijven lezen? Word dan lid voor 10 euro per maand.
Klik op de onderstaande paarse button om lid te worden.
IN HET LICHT DER WAARHEID
Wij, De Nieuwe Media, brengen dagelijks het èchte en ware Nieuws in Nederland, België en ook in de rest van onze wereld. Onze website kan door iedereen eenvoudig vertaald worden in alle wereldtalen, zodat iedereen onze boodschap en het vrije woord kan lezen.
De feestdag viert het bijbelse verhaal waarin de Drie Koningen, of Drie Wijzen, de pasgeboren Jezus bezoeken.
We weten inmiddels dat niets is wat het lijkt! Alles wijst erop dat ook dit een 'false flag operation' was.
Piet Hein Donner is, als voorzitter van het bestuur Carnegie Stichting Vredespaleis, vanaf 1 maart 2019 juridisch en economisch eigenaar van het Vredespaleis, waarin het Permanente Hof van Arbitrage, het Internationaal Gerechtshof van de Verenigde Naties en de Haagse Academie voor Internationaal Recht zijn gehuisvest.
Wij kunnen de hersendode (r)overheid niet langer laten doormodderen.
Welkom in onze Vrije Wereld 🕊
Hoe lang gaat de Belgische regering De Wever in samenspanning met de 150 leden van de Kamer van Volksvertegenwoordigers en de 60 leden in de Belgische Senaat met het "VOORLIEGEN VAN HAAR INWONERS" hierover daarmee nog door?
Adelien heeft een overgevoeligheid voor EHS (stralingsziekte!)
DE BLAUWDRUK VOOR DE ELLENDE VAN NU!
Denk aan de Toekomst van al onze kinderen en ook van onze toekomstige kinderen, in wat voor een wereld groeien zij straks op?
Het WETTELIJKE BEWIJS dat de VOC-WIC-FAMILIE van GEERT-WILDERS vanuit Zwitserland (Genève) al vanaf 1778 het latere "EERSTE KEIZERRIJK VAN NAPOLEON BONAPARTE" (1804-1815) 26 jaar eerder heeft gestolen.
Zodra de dode entiteiten op papier op gaan staan als levende mensen van vlees en bloed en er Recht wordt gesproken over de 342 stelende burgemeesters van Nederlandse gemeenten en de Nederlandse fake koning Willem-Alexander die alleen op een stukje papier een klein stukje grond in Nederland regeert komt er Gerechtigheid en Wereldvrede in onze...
DE WERELDWIJDE LOCK DOWN IS VOORBIJ, HOERA!
Na duizenden jaren van isolatie is de aarde nu vrij geschakeld — Ga de Vrijheid zelf (be)leven, wij zijn zelf de creators — Durf de eerste stappen te nemen. God is met ons en in ons! Tot in de Eeuwigheid. Bereid je voor op de Vrije Wereld die er op dit moment aan zit te komen!
'Elke stoel staat voor een dag dat burgers deden wat de overheid had moeten doen'.
Hiermee gaat de GEHELE WERELD WAKKER SCHRIKKEN!
De Vrije Wereld is er al, het is alleen nog een kwestie van tijd dat we het zelf ook gaan beleven in onze omgeving en eigen hoofden.
DE KEIHARDE WERKELIJKHEID!
Dit moet toch eens gezegd worden en ons van het hart...
Het lijkt erop dat het volk zo langzamerhand wel door begint te krijgen dat de staat psychologische operaties organiseert als je de reacties ziet onder de tweet van Thierry Baudet.
ONDERZOEKSJOURNALIST MICHA KAT DOET INFLUENCER EVA VLAARDINGERBROEK EEN VOORSTEL PER VIDEO
Oud-agente Alice Bosman deed datgene wat we eigenlijk allemaal hadden moeten doen... Opstaan voor onze medemensen!
Dit is het einde van Satanisme in onze Wereld, iedereen is gezien!
SJAAK BRAL: VAARWEL 2025
Waardeert U onze artikelen en informatie?
Patriotten, Anons, trouwe strijders van de Grote Ontwaking – GLORIE HALLELUJAH op deze monumentale Nieuwjaarsdag 2026!
Vanaf vandaag donderdag 1 januari 2026 (111) is de GESARA wetgeving in onze tot heden bekende wereld van kracht, 3x hoera!
Iedereen kent vandaag het World Economic Forum als een van de meest invloedrijke bijeenkomsten ter wereld. Maar om te begrijpen wat het WEF vandaag is, moet je exact weten hoe het begon, in welke context, met welke bedoeling, en wie er aan de oorsprong stond.
Breaking News! Vrijmetselaars hebben een spoedbevel aangevraagd bij het Hooggerechtshof om een nieuw beleid van de Metropolitan Police te blokkeren dat hen verplicht hun lidmaatschap van de organisatie openbaar te maken.
Dit zouden we veel vaker moeten doen, toch? Ga in gesprek met elkaar!
VRIJBLIJVENDE OPROEP VIDEO VOOR POLITIE, STRIJDKRACHTEN EN SOLDATEN, OVERHEID DIENDERS EN AMBTENAREN
Vlogger Daan Schepper heeft een belangrijke Eindejaarsboodschap voor iedereen die dit leest.
Speelde jij Russisch roulette met jouw leven door die COVID-19 spuit?
Patriotten, de afrekening is nu hier! Bereid je voor! Het gaat de komende dagen gebeuren dat de Matrix gaat breken.
Blijf goed op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen in deze COVID Strafzaak, wat een grote psychologische lading heeft.
Banken moesten vóór 18 december 2025 reageren (ISO 20022) en moeten hun activa teruggeven op 1 januari 2026. Het niet nakomen hiervan is bewust medeplichtig aan fraude en financieel terrorisme tegen de bevolking.





























