DE BLAUWDRUK VOOR DE ELLENDE VAN NU!
Denk aan de Toekomst van al onze kinderen en ook van onze toekomstige kinderen, in wat voor een wereld groeien zij straks op?

Onder andere wegens de CORONA maatregelen en het samenspannen met het WEF.
Interessante
ontwikkeling waar je helaas niets over hoort in de media. Tijd om hier dus aandacht aan te geven door ons, De Nieuwe Media. We gaan het zien of de rechtspraak nog steeds corrupt is of niet.
↓
Het zou een openbare zitting worden, maar niet dus, hoor en oordeel zelf.
Heeft U geen Facebook? Bekijk dan de onderstaande link.
De juridische strijd tegen de Genocideplegers (Volkerenmoord) zette zich vervolgens voort in Nederland door advocaat Arno van Kessel en Karim Aachboun.
Karim Aachboun is fiscalist en juridisch adviseur en studeerde af aan de Universiteit van Amsterdam. In 2008 begon Aachboun zijn carrière bij KPMG Meijburg & Co, waar hij tot medio 2016 aan was verbonden. Hierna besloot Aachboun als fiscalist en juridisch adviseur zelfstandig aan de slag te gaan. Aachboun is thans mede-eigenaar van TaXeCo Adviseurs, welk kantoor gevestigd is aan de Amsterdamse Zuidas.
Tip: Lees aandachtig de onderstaande artikelen goed door en laat het op U inwerken wat er gaande is in Uw en onze Wereld.
Zowel Mark Rutte (oorlogsmisdadiger) als Joris Demmink (Demmink doofpot) liggen onder zwaar vuur, gaat er nu eindelijk een BOM VAN WAARHEID ontploffen in Nederland?
Het grote probleem tot heden waren de vele verdienmodellen die de Toeslagenaffaire met zich meebracht... Teveel mensen verdienden hier hun brood mee!

Op 15 januari 2021 trad het kabinet-Rutte III af wegens de toeslagenaffaire, waarbij tienduizenden ouders de dupe waren geworden van het fraudebeleid van de Nederlandse overheid.
Rutte zei bij het aftreden van zijn kabinet dat hij zich verantwoordelijk voelde, hoewel hij niet direct betrokken was geweest bij de affaire. Later zei hij dat hij zich "uiteraard altijd direct verantwoordelijk" voelde. Voor het aftreden had Rutte ook getwijfeld of hij van een smet op zijn premierschap moest spreken. Ook daarop kwam hij later terug, door van een "kolossale smet" te spreken. Hoewel door sommige andere partijen en commentatoren werd geroepen om zijn vertrek als VVD-leider, wilde Rutte daar niet aan. Hij zei dat hij dat oordeel liever aan de kiezer wilde overlaten.
Als premier kwam Rutte meermaals onder vuur te liggen omdat zijn kabinetten en hijzelf de Tweede Kamer slecht informeerden. Dat gebeurde bijvoorbeeld bij de Teevendeal, het bombardement op Hawija en de toeslagenaffaire. Tijdens de eerste tien jaar van Ruttes premierschap werd de Tweede Kamer vaker onjuist of onvolledig geïnformeerd dan in de tien jaar daarvoor. Ook de pers was kritisch over de informatievoorziening aan de media. Eén van de stelregels op Ruttes eigen ministerie van Algemene Zaken was dat veel zaken niet op papier werden bijgehouden. Een andere regel was dat de 'persoonlijke beleidsopvattingen' van ambtenaren niet met de Kamer gedeeld hoefden te worden, de zogeheten Rutte-doctrine. Naar eigen zeggen wilde Rutte zo zijn ambtenaren de mogelijkheid geven om vrijuit te kunnen denken, zonder angst voor represailles als hun gedachten geopenbaard werden. Volgens critici werden onder die noemer allerlei zaken geveegd die niets met persoonlijke beleidsopvattingen te maken hadden. Zij zagen in deze doctrine een symbool van 'een vermeende afkeer van openheid'.
Denk aan de Toekomst van al onze kinderen en ook van onze toekomstige kinderen, in wat voor een wereld groeien zij straks op?
Het WETTELIJKE BEWIJS dat de VOC-WIC-FAMILIE van GEERT-WILDERS vanuit Zwitserland (Genève) al vanaf 1778 het latere "EERSTE KEIZERRIJK VAN NAPOLEON BONAPARTE" (1804-1815) 26 jaar eerder heeft gestolen.
Zodra de dode entiteiten op papier op gaan staan als levende mensen van vlees en bloed en er Recht wordt gesproken over de 342 stelende burgemeesters van Nederlandse gemeenten en de Nederlandse fake koning Willem-Alexander die alleen op een stukje papier een klein stukje grond in Nederland regeert komt er Gerechtigheid en Wereldvrede in onze...
Na duizenden jaren van isolatie is de aarde nu vrij geschakeld — Ga de Vrijheid zelf (be)leven, wij zijn zelf de creators — Durf de eerste stappen te nemen. God is met ons en in ons! Tot in de Eeuwigheid. Bereid je voor op de Vrije Wereld die er op dit moment aan zit te komen!
De Vrije Wereld is er al, het is alleen nog een kwestie van tijd dat we het zelf ook gaan beleven in onze omgeving en eigen hoofden.
Dit moet toch eens gezegd worden en ons van het hart...
Het lijkt erop dat het volk zo langzamerhand wel door begint te krijgen dat de staat psychologische operaties organiseert als je de reacties ziet onder de tweet van Thierry Baudet.
Oud-agente Alice Bosman deed datgene wat we eigenlijk allemaal hadden moeten doen... Opstaan voor onze medemensen!
Waardeert U onze artikelen en informatie?
Vanaf vandaag donderdag 1 januari 2026 (111) is de GESARA wetgeving in onze tot heden bekende wereld van kracht, 3x hoera!
Iedereen kent vandaag het World Economic Forum als een van de meest invloedrijke bijeenkomsten ter wereld. Maar om te begrijpen wat het WEF vandaag is, moet je exact weten hoe het begon, in welke context, met welke bedoeling, en wie er aan de oorsprong stond.
Breaking News! Vrijmetselaars hebben een spoedbevel aangevraagd bij het Hooggerechtshof om een nieuw beleid van de Metropolitan Police te blokkeren dat hen verplicht hun lidmaatschap van de organisatie openbaar te maken.
Patriotten, de afrekening is nu hier! Bereid je voor! Het gaat de komende dagen gebeuren dat de Matrix gaat breken.
Banken moesten vóór 18 december 2025 reageren (ISO 20022) en moeten hun activa teruggeven op 1 januari 2026. Het niet nakomen hiervan is bewust medeplichtig aan fraude en financieel terrorisme tegen de bevolking.
Er zijn steeds meer aanwijzingen dat hooggeplaatste functionarissen in onze landen betrokken zijn bij georganiseerd kindermisbruik. In de afgelopen jaren is er substantieel bewijs naar voren gekomen, bevestigd door talloze ooggetuigen, overlevenden en voormalige functionarissen van inlichtingendiensten en wetshandhavingsinstanties, dat aangeeft dat...
De Grens Werkt Opeens: Selectieve Daadkracht van de (R)overheid.
Lieve mensen/lezers, het is Bijbels wat er nu gebeurt!
Wat staat ons binnenkort te wachten?
Dat is een vraag die velen van ons bezig houden.
Soeverein mens Tilasmi Frigge vertelt na z'n plotselinge vrijlating zijn eigen verhaal als terreurverdachte in het Barracuda onderzoek.